ارتش سوریه، ۲ شهرک را در غوطه شرقی آزاد کرد
۶۹۲۰۵۱
۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۲
۶۵۱۷ 
مرکز موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه» که وابسته به مخالفان دولت این کشور است از آزادسازی شهرک‌های «سقبا» و «کفربطنا» در غوطه شرقی خبر داد.

خبرگزاری فارس: مرکز موسوم به «دیدبان حقوق بشر سوریه» از آزادسازی 2 شهرک در منطقه غوطه شرقی خبر داد.

این مرکز که وابسته به مخالفان دولت این کشور است، شامگاه شنبه تأیید کرد که ارتش سوریه شهرک‌های «سقبا» و «کفربطنا» را در غوطه شرقی آزاد کرده است.

این پیشروی در بخش جنوبی منطقه غوطه صورت گرفته است؛ ارتش سوریه در عملیات دیروز نیز موفق شده بود شهرک جسرین را از گروه‌های مسلح و تروریستی پس بگیرد.

همزمان با فشارهای ارتش سوریه و پیروی های چشم گیر در این منطقه، 3 گروه تروریستی «جیش الاسلام»، «احرار الشام» و «فیلق الرحمن» در بیانیه‌ای مشترک از آمادگی خود برای اجرای قطعنامه 2041 شورای امنیت سازمان ملل در غوطه شرقی خبر دادند.

این قطعنامه خواستار توقف همه‌درگیری‌ها در منطقه غوطه شرقی شهر دمشق است؛ تروریست ها در حالی از آمادگی خودبرای اجرای آتش بس خبر می‌دهند که پیشتر با شلیک خمپاره به محله های این شهر توافق کاهش تنش را نقض کرده بودند.

به نظر می‌رسد ارتش سوریه عزم خود را جزم کرده تا برای همیشه به حضور تروریست‌ها در غوطه و شلیک خمپاره و راکت به دمشق خاتمه دهد و این منطقه را کاملا پاکسازی کند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج