کالرفول یک SSD مخصوص بانوان را معرفی کرد
۶۹۲۴۶۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۲
۷۳۴۲
شرکت چینی کالرفول (COLORFUL) که یکی از بزرگترین سازندگان سخت افزار نیز به شما می رود، به تازگی یک سالید درایو 2.5 اینچی جدید را به محصولات خود افزوده است؛ این محصول با نام COLORFUL SL300 160G Spring L.E در حال حاضر تنها در ظرفیت 160 گیگابایت تولید گشته و همچنین تنها با رنگ صورتی به فروش می رسد!

وبسایت سخت افزار: شرکت چینی کالرفول (COLORFUL) که یکی از بزرگترین سازندگان سخت افزار نیز به شما می رود، به تازگی یک سالید درایو 2.5 اینچی جدید را به محصولات خود افزوده است؛ این محصول با نام COLORFUL SL300 160G Spring L.E در حال حاضر تنها در ظرفیت 160 گیگابایت تولید گشته و همچنین تنها با رنگ صورتی به فروش می رسد! این درایو که به مانند بسیاری از درایوهای کنونی از تراشه های 3D NAND بهره می برد، به طور خاص به سیلیکون های BGA NAND مجهز شده است.

کالرفول یک SSD مخصوص بانوان را معرفی کرد

COLORFUL SL300 160G Spring L.E از اینترفیس SATA III استفاده کرده و آرایه ویفری 4 عددی برخوردار است. به گفته کالرفول، این مدل قادر به دستیابی به سرعت خواندن 500 مگابایت و نوشتن 400 مگابایت در ثانیه است. این سالید درایو که قطعا برای بانوان یک رنگ ایده آل به شما می رود (گفته شرکت)، دارای یک پوشش آلومینیومی است که بخش جلویی آن از طراحی مات استفاده می کند. COLORFUL SL300 160G Spring L.E در ظرفیت 160 گیگابایت با قیمت 59 دلار آمریکا به فروش می رسد.

کالرفول یک SSD مخصوص بانوان را معرفی کرد

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج