فال روزانه ۲۸ / ۱۲ / ۱۳۹۶
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۶۹۲۶۴۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۶
۱۲۱۶۵

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

فال روزانه دوشنبه 28 اسفند 1396

 

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

 

دوست عزیزی که 28 اسفند به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی منحصربفرد، خلاق، مصمم، با مسئولیت، قابل اعتماد و دارای اعتماد به نفس هستید. هوش و استعدادهای فوق العاده ای که شما در اختیار دارید اگر به رفتار مستبدانه و لجبازی هایتان مسلط شوید شما را چندین قدم جلوتر از دیگران قرار خواهند داد. امسال انرژی فوق العاده ای که شما در اختیار دارید و شور و اشتیاقی که در راه رسیدن به اهداف مادی خود دارید باعث خواهند شد پیشرفت مالی قابل توجهی داشته باشید و از لحاظ اقتصادی به ثبات نسبی دست پیدا کنید. از طریق فروش املاک می توانید پول زیادی به جیب بزنید. در زمینه ی حرفه ای مجبور خواهید بود چند تصمیم مهم بگیرید. اگر تمام توان و تلاش خود را به کار بگیرید و کمی بیشتر از همیشه زحمت بکشید، رسیدن به اهدافتان قطعی خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشید که فقط کمیت مهم نیست و باید کیفیت در اولویت قرار داشته باشد. از لحاظ عاطفی شما سالی بسیار خوب و همراه با آرامش در کنار عشق خود خواهید داشت و هر لحظه حمایت او را احساس خواهید کرد. بهترین ماه های سال فروردین، مرداد، مهر و آذر خواهند بود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز احساس می کنید که انگار همه بر علیه شما هستند و هیچ علاقه ای به شما یا حرف هایی که می زنید ندارند. شاید این وضعیت از ناتوانی شما به دقت و گوش کردن به حرف های دیگران ریشه می گیرد. سعی کنید یک طرفه قضاوت نکنید و تصویر را به طور کلی در نظر بگیرید و نه تنها از زاویه دید خودتان! به جای این که تمام مدت تنها روی خودتان تمرکز کنید بهتر است کمی هم حواستان را به اطرافیانتان بدهید. شما دارید تلاش می کنید جهت تازه ای به زندگیتان ببخشید و شاید برای رسیدن به این هدفتان روی موقعیت یا فردی بیش از اندازه حساب باز کرده و تمرکز کنید. متاسفانه اوضاع خیلی آرامتر از آنچه انتظارش را دارید پیش خواهد رفت، پس انتظارات خود را متعادل کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز به احساسات و تخیل خود آزادی بدهید و این اجازه را به خودتان بدهید که آزادانه در مورد افکار و احساسات خود با دیگران صحبت کنید. آنقدر خودتان را درگیر استدلال های خشک و انعطاف ناپذیر منطقی نکنید که نتوانید وضعیت فعلی را از هیچ زاویه ی دیگری ببینید. جنبه ی تحلیل گر وجودتان را به برای یک روز هم که شده به نفع حس ششمتان نادیده بگیرید. هیچ نیازی نیست که حرف هایتان را با نیاز طرف مقابلتان و در نظر گرفتن این که شنیدن چه چیزی مایه خوشحالی آنها خواهد شد هماهنگ کنید، همان چیزی را بگویید که به نظرتان درست می آید و احساس خود را همان طوری که هست بیان کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار دارید. اعتماد به نفستان نیز خوشبختانه در سطح بالایی قرار گرفته است. پس از این فرصت استفاده کرده و اگر قصد انجام هر کاری را دارید با قدم هایی بزرگ به سوی مقصدتان گام بردارید. در همین اثنا به ذهنتان هم اجازه بدهید که آزادانه در دنیای تخیلاتتان پرواز کند و شما را از محدودیت هایی که برای خود ساخته اید برهاند. شما سعی دارید بیشترین بهره ممکن را از زمان ارزشمندتان ببرید، ولی صبوری را در این راه کاملا کنار گذاشته اید. درست است که می خواهید به دنبال ماراجویی های تازه بروید، ولی باید با خودتان و اطرافیانتان با ملایمت بیشتری رفتار کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز نیرویی قدرتمند شما را از لحاظ عاطفی به چالش کشیده و به توجه و رسیدگی شما نیاز دارد. شما نسبت به همه چیز و هر شرایطی حساسیتی غیر عادی پیدا کرده اید، تا حدی که احساس می کنید این حساسیت دارد شما را دیوانه می کند. شاید بهتر باشد زیاد به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید آرامش خود را حفظ کنید. هر چقدر بیشتر به خودتان سخت بگیرید اوضاع پیچیده تر شده و تحمل امروز برایتان سخت تر خواهد بود. سعی کنید از این همه خودرای و سرسخت بودن در مورد عقایدتان دست بردارید و دیدتان را گسترش دهید و با نگرشی جدید به مسائل نگاه کنید. مطمئن باشید با لجبازی راه به جایی نخواهید برد و حتی در دیگران بازخورد منفی ایجاد خواهید کرد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز شما این فرصت را دارید که با دنیای درون خود ارتباط برقرار کنید، پس سعی کنید بدون آن که به دیگران اجازه بدهید برایتان ایجاد مزاحمت کنند با خودتان به طور مستقیم به صحبت بنشینید! هر کاری از دستتان برمی آید برای حل مشکلات درونی خود که به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند انجام دهید. این که یاد بگیرید خودتان و بدون دخالت دیگران مسائل و مشکلات شخصیتان را حل کنید از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر می خواهید حال و هوایتان بهتر شود به شما توصیه می شود رابطه ای که مدت هاست ادامه پیدا کرده است را مورد بررسی قرار دهید و اگر فکر می کنید ارزش ادامه یافتن را دارد به آن جدیت بیشتری ببخشید تا مایه آرامش روحی شما شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

حال و هوای امروز باعث شده است که شما کمی احساس سردرگمی و بلاتکلیفی داشته باشید، به همین دلیل هم ممکن است بی آن که فکر کنید دست به کار شده و حرکاتی از خودتان نشان بدهید که با روش عادی شما و برخورد منطقی همیشگیتان در هماهنگی نیست. خوب، چه اشکالی دارد اگر گاهی خودتان را از قید و بندهای منطقی که برای خود ساخته اید نجات دهید؟! امروز سکوت مرموز و لبخند سحرآمیز شما دیگران را شیفته شما می کنند و جذابیتی که وجود شما را فرا گرفته است همچون قدرتی جادویی شما را قادر می سازد که دیگران را به پذیرفتن حرف ها و نظرات خود قانع کنید. این شاید بتواند فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عاطفی تازه برای مجردها باشد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز در لباس پوشیدن کمی بیشتر از همیشه به خودتان آزادی بدهید و بی آن که نگران قضاوت های دیگران و نظرات آنها باشید هر چیزی که خودتان را دوست دارید و به همان شکلی که می پسندید با هم ترکیب کنید. امروز برای شما روز فوق العاده ای خواهد بود، به این شرط که خودتان را محدود نکنید. خوشبختانه اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و می توانید از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. یادتان باشد با یک دست نمی توانید چندتا هندوانه بلند کنید، پس کارهایتان را سر حوصله و به ترتیب اولویت انجام دهید. اگر سعی کنید همزمان همه کارها را انجام دهید تنها وضعیت را پیچیده تر خواهید کرد و به نتیجه مطلوب نیز نخواهید رسید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز برای حل هر مشکلی که سر راهتان قرار می گیرد به سراغ قدرت خلاقیت خود بروید و خیالتان راحت باشد که می توانید خیلی راحت از پس هر مشکلی بربیایید. فکر نکنید که مجبور هستید حتما رویکردی منطقی و روشمند داشته باشید. شما به اندازه ی کافی این روش را امتحان کرده اید، شاید بهتر باشد حالا یک روش دیگر را امتحان کرده و به صدای احساس درونتان گوش کنید. شما تصمیم گرفته اید که خواسته های قلبی خود را به زبان بیاورید، ولی بیان کردن این احساسات در قالب کلمات برای شما کار دشواری خواهد بود. تسلیم نشوید و تلاش خودتان را بکنید. کمی اراده به شما کمک خواهد کرد آنچه معمولا در دلتان نگه می داشته اید را به زبان بیاورید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

انرژی فوق العاده ای در امروز جریان دارد و در تمام روز از یک کار به یک کار دیگر می پرید و با افراد زیادی در ارتباط هستید. اتفاقاتی غیر منتظره درست در لحظاتی که حتی فکرش را هم نمی کنید در انتظار شما خواهند بود، پس خودتان را برای غافلگیری های فراوان آماده کنید. پتانسیلی در امروز نهفته است که باعث می شود به این واقعیت پی ببرید که قدرتی بسیار بیشتر از آنچه فکرش را می کرده اید در وجودتان نهفته است. در راه رسیدن به مقصدی که برای خود در نظر گرفته اید سعی نکنید با بیشترین سرعت ممکن به سوی هدفتان پیش بروید، زیرا در نیمه های راه خسته خواهید شد و ادامه مسیر برایتان دشوار یا حتی غیر ممکن می شود.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز انگار با خودتان دچار درگیری شده اید و احساس می کنید که نیرویی قدرتمند باعث شده است نسبت به خودتان و توانایی هایتان دچار شک و تردید شوید. بی هیچ هراسی به نبرد با این احساسات منفی بروید تا به قدرت درونی خود پی ببرید. خودتان را برای رویارویی با چند آدم لجباز که سعی در به کرسی نشاندن حرف ها و نظرات خود دارند آماده کنید. شاید دلتان بخواهد تمام روز در رختخواب بمانید. بیایید کمی منطقی تر به جریان نگاه کنیم، درست است که شما به استراحت نیاز دارید، ولی نه تمام روز! پس تا هر وقت که خواستید بخوابید و بعد از آن به سراغ انجام کارهایی بروید که در انتظارتان هستند.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز مکالمات غیر منتظره ای خواهید داشت، اما به شما توصیه می شود که در این مکالمات به مخاطب خود دقت کنید و حواستان باشد به هر کسی اعتماد نکنید. بر اساس ظاهر در مورد موقعیت ها و افراد مختلف قضاوت نکنید و هر وقت احساس شک داشتید به تلاش برای کسب اطلاعات بیشتر بپردازید. شما در شرایط فعلی آنقدر به بیان خودتان و افکارتان اهمیت می دهید که دیگران برایتان کمرنگ و کم اهمیت شده اند و این می تواند به ضرر شما باشد، چرا که اطلاعات مهمی که برایتان دارند را از دست خواهید داد. اگر خودآگاهیتان را بالا ببرید نسبت به دیگران نیز توجه بیشتری پیدا خواهید کرد و به آنها نیز اهمیت خواهید داد.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

 

امروز احساس می کنید که دیگران اصلا به افکار و احساسات شما اهمیتی نمی دهند. این طور به نظر می رسد که آنها بیشتر به واقعیت ها و اطلاعات جدی اهمیت می دهند تا این که به احساسات توجهی داشته باشند. انگار امروز برای برقراری ارتباط با دیگران به یک واسطه نیاز دارید. هر جایی که فکر می کنید به توضیحات بیشتری نیاز هست از سؤال پرسیدن و یا توضیح دادن واهمه ای نداشته باشید. اگر امروز کسی بخواهد بر علیه شما کاری انجام دهد پیدا کردن منبع این همه انرژی منفی کار سختی خواهد بود. خوشبختانه این وضعیت زیاد طول نخواهد کشید و قادر خواهید بود این مشکل را پیش از آن که به معضلی بزرگ تبدیل شود حل کنید.

 

فـال روزانـه - Daily Omen

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
شیرآلات زمانی_2
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کالابرد_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر