نامزدهای انتخابات روسیه با پوتین دیدار کردند
۶۹۳۰۵۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۰
۷۱۹۷ 
هفت نامزد شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری با ولادیمیر پوتین دیدار و درباره مسائل مختلف داخلی روسیه و برخی مسائل خارجی با وی گفت وگو کردند.

خبرگزاری ایرنا: هفت نامزد شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری با ولادیمیر پوتین دیدار و درباره مسائل مختلف داخلی روسیه و برخی مسائل خارجی با وی گفت وگو کردند.

 این دیدار عصر دوشنبه درکاخ کرملین برگزار و در آن مسائلی همچون اوضاع اقتصادی، اجتماعی و سیاسی روسیه، روابط روسیه و غرب، بحران اوکراین و سوریه مطرح شد.

خبرگزاری ریانووستی نوشت: بوریس تیتوف نامزد حزب رشد، فهرستی از سرمایه داران روس مقیم انگلیس موسوم به فهرست لندن را به پوتین ارایه داد که خواهان بازگشت به روسیه هستند.

ولادیمیر ژیرینفسکی نامزد ریاست جمهوری از حزب لیبرال دمکرات هم ایده خود در مورد شکل مدیریتی جدید برای حکومت روسیه را مطرح کرد.

کسنیا سابچاک نامزد حزب ابتکار مدنی و خبرنگار و مجری تلویزیونی نیز فهرستی از 16 زندانی را که به گفته وی زندانی سیاسی هستند برای بخشش به پوتین ارایه کرد.

گریگوری یاولینسکی از حزب یابلوکا نیز در مورد اوضاع اقتصاد روسیه صحبت کرد و طرح خود برای رفع مشکلات اقتصادی روسیه را به پوتین داد.

پاول گرودینین از حزب کمونیست نیز درباره تکامل ساختار انتخاباتی روسیه سخن گفت و بر لزوم تلاش در این زمینه تاکید کرد.

ولادیمیر پوتین نیز در این دیدار که دو ساعت بطول انجامید خواستار همکاری حاضران برای حل مسائل جامعه و رفع مشکلات کشور شد.

هفتمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روسیه دیروز در حالی پایان یافت که پوتین با کسب 76.66 درصد رای از 99.65 درصد از آرای شمارش شده، ضمن شکست رکوردهای پیشین خود در انتخابات ریاست جمهوری، برای چهارمین بار در کرملین ماندنی شد.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:52 - 1396/12/29
اگرایران باشد نامزد پیروز می گوید من پیروزشدم ههههه ونامزدهای شکست خورده هم میگویند حق ما را خوردند اوه اوه اوه اوه وجنگ اشکار ونهان شروع می شود
Iran, Islamic Republic of
11:35 - 1396/12/29
چقدر جالب رقابت تا انتخابات و کمک به رئیس جمهور جدید بعد از انتخابات.
همون چیزی که ما همیشه شعارش رو میدیم ولی اونها واقعا عمل میکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج