رشد مصرف بنزین به ٢٥ درصد رسید
۶۹۴۶۰۱
۰۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
۳۶۷۲
مصرف بنزین در روز شنبه (چهارم فروردین ماه) به میزان ٩٣ میلیون و ٤٠٠ هزار لیتر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ٢٥ درصد رشد داشته است.

خبرگزاری ایسنا: مصرف بنزین در روز شنبه (چهارم فروردین ماه) به میزان ٩٣ میلیون و ٤٠٠ هزار لیتر رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ٢٥ درصد رشد داشته است.

آمار مصرف سوخت شنبه - چهارم فروردین - نشان از مصرف ٩٣ میلیون و ٤٠٠ هزار لیتری بنزین و رشد ٢٥ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ٧٤ میلیون و ٧٠٠ هزار لیتر بوده، داشته است.

همچنین میزان مصرف نفت گاز در روز دوم فروردین سال جاری ٢٦ میلیون و ٤٠٠ هزار لیتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ١٩ میلیون و ٣٠٠ هزار لیتر بوده، ٣٧ درصد رشد داشته است.
براساس این گزارش، میزان مصرف بنزین در روز جمعه، سوم فروردین نیز ٩٣ میلیون و ٢٠٠ هزار لیتر بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (٨٣ میلیون و ٣٠٠ هزار لیتر) ١١.٩ درصد رشد داشته است.

میزان مصرف نفت گاز نیز در سوم فروردین ماه سال جاری با رشد ٦.٥ درصدی از ٢١ میلیون و ٦٠٠ هزار لیتر در سال ١٣٩٦ به ٢٣ میلیون لیتر در سال جاری رسیده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1397/01/05
چون ماشینها تولیدی از قبل هم آشغالتر شده و سوخت بیشتری مصرف می کنند
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/01/05
اگه مملکت صاحب داشت پوست ایران خودرو وسایپا رو میکند که ماشین با مصرف کم تولید کنن نه یه مشت آشغال بدن دست مردم که هر صد کیلومتر 10 تا 15 لیتر بنزین مصرف کنه در ضمن مردم مقصر نیستن دولت بی عرضه است
Iran, Islamic Republic of
15:36 - 1397/01/05
رشد مصرف بنزين در ايران ٩٠درصدبه خاطر مصرف بالاي اتومبيل هاي داخلي و وارداتي چيني و نيز بنزين نامطلوب با اكتان پايين است
نوروز رو بهانه نكنيد
مشكل توليد كنندگان اتومبيل داخلي و بنزين توليدي است
Iran, Islamic Republic of
15:41 - 1397/01/05
خوب این آمار نشانه چیست خواهشا مثل جریان کمبود بارندگی که ربط به کمبود ذخایر آبی کشور می دهند این اپیدمی چرند و تفکر اشتباه را ترویج ندهید این آمار نماینگر افزایش منابع دولتی از طریق فروش بنزین هست که نسبت به سال گذشته 93%افزایش یافته است و دولت سهم 93%در آلایندگی هوا به نقش خود ادامه داده است
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۵
وای‌به‌حال‌‌مردم‌بیچارهایران‌بااین‌دولت‌بی‌‌لیاقت!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
19:44 - 1397/01/05
چرا با این آمار مردم را فریب میدین؟بگو نسبت به سال گذشته چند درصد تولید ماشین داشتیم مگه این ماشینا بنزین نمیخواد وقتی این آمار درسته که از پارسال هیچ اتومبیل جدیدی وارد خیابانهای کشور نشده باشه.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
درودبر شما درست است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج