«ماجراهای حسنی و عمو رادش» در نیاوران
۶۹۶۵۱۸
۱۲ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۱
۲۰۸۲
نصرالله رادش و مهرداد نظری در ادامه اجراهای نمایش کودک «ماجراهای حسنی و عمو رادش»، این‌بار در فرهنگسرای نیاوران میزبان علاقه‌مندان هستند.

خبرآنلاین: نمایش کودک «ماجراهای حسنی و عمو رادش» این‌روزها در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

مهرداد نظری که طراحی و کارگردانی این نمایش را برعهده دارد به همراه نصرالله رادش در «ماجراهای حسنی و عمو رادش» بازی می‌کند که پس از گذشت 24 سال بار دیگر در کنار هم در یک اثر هنری به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نظری درباره چگونگی شکل‌گیری ایده این نمایش می‌گوید: «دو سال پیش رادش عزیز به من لطف داشت و از من درخواست کرد به واسطه تجربه‌ای که در کار کودک داشتم. یک فعالیت مشترکی را در این حوزه باهم شروع کنیم و نمایش «ماجراهای حسنی و عمو رادش» را کلید زدیم. بنا داریم این کار را در نقاط مختلف تهران و ایران اجرا کنیم و اگر شرایط مهیا شد برنامه کودکی هم با همین عنوان در تلویزیون داشته باشیم.»

او اضافه می‌کند: «پیش از این کار را من با فرمت دیگری در پالیز اجرا رفته بودم که با آمدن رادش ادیت شد و تغییراتی پیدا کرد و حدود دو سه ماه تمرین کردیم تا برای اجرای آماده شد.»

نمایش «ماجراهای حسنی و عمو رادش» که پیش از این در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه رفته بود، هر شب ساعت 18:30 در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‌رود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج