طنز؛ برگشت آقای علم‌الهدی به تلگرام
۷۱۰۴۰۴
۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۹
۶۳۸۸
هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: یعنی آقای علم‌الهدی تصمیم گرفت برای ارشاد خلق به تلگرام برگردد، تلگرام از فرط گرخیدن داغ کرد و بسته شد! یک نصفه روز هم طول کشید تا وصل شود اما این، دیگر آن تلگرام سابق نیست! نسخه وبش را وارد می‌شوی، نسخه گوشی و دسکتاپ از کار می‌افتد.

هومن جعفری در ستون طنز روزنامه جهان صنعت نوشت: یعنی آقای علم‌الهدی تصمیم گرفت برای ارشاد خلق به تلگرام برگردد، تلگرام از فرط گرخیدن داغ کرد و بسته شد! یک نصفه روز هم طول کشید تا وصل شود اما این، دیگر آن تلگرام سابق نیست! نسخه وبش را وارد می‌شوی، نسخه گوشی و دسکتاپ از کار می‌افتد.آنها را وارد می‌شوی، نسخه وبش می‌گرخد. ببینید این آقای علم‌الهدی با این نرم‌افزار چه کرد! اگر آقای علم‌الهدی فیس‌بوک و اینستاگرام را هم به حضور خودش مفتخر کند مطمئن باشید این دو شبکه ضاله هم به باد فنا خواهند رفت!

نتیجه اخلاقی: نفوذ کلام یعنی این! به محض اینکه در کانال تلگرامی آقای علم‌الهدی اعلام شد که ایشان برای استفاده از ظرفیت‌های تلگرام به کار خود در این کانال ادامه می‌دهند ورق برگشت!

از طرف دیگر در یک سایت از کاربران نظر‌سنجی کرده‌اند که از گزینه‌های هفتگانه کدام‌شان شهردار تهران شوند؟ بهترین نفرشان 9 درصد رای آورده! ما جدا از آقای عارف و بقیه بزرگانی که لطف دارند و شهرداری تهران را با کودکستان محل اشتباه گرفته‌اند تشکر می‌کنیم. دم‌تان گرم!

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:02 - 1397/02/10
برا خودشان همه چیز خوبه ..برا دیگران بده... ..
Netherlands
13:09 - 1397/02/10
ما خیلی به اینکه ایشان کجاها هستند و چه میگویند توجه نمی کنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج