حضرات نماینده، چند کودک دیگر باید بمیرند؟
۷۱۳۳۸۱
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴
۲۹۲۶
مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: زمانی در مجلس نهم در جریان رسیدگی به سوال علی مطهری و ناصر موسوی لارگانی از وزیر کشوردولت روحانی در مورد بی‌تفاوتی این وزارتخانه به پدیده ساپورت در جامعه، عکس‌هایی از دختران ساپورت پوش در مجلس پخش شد.

مصطفی داننده در عصر ایران نوشت: زمانی در مجلس نهم در جریان رسیدگی به سوال علی مطهری و ناصر موسوی لارگانی از وزیر کشوردولت روحانی در مورد بی‌تفاوتی این وزارتخانه به پدیده ساپورت در جامعه، عکس‌هایی از دختران ساپورت پوش در مجلس پخش شد.

گویا نمایندگان آن مجلس به وضعیت ساپورت پوشی زنان حساس بودند. آن داستان تمام شد اما حالا می‌خواهم از نمایندگان مجلس بخواهم بازهم در صحن پارلمان عکس و فیلم پخش کنند اما از جنسی دیگر.

عکس‌هایی از کودکانی که در ماه‌ها و سال‌های اخیر قربانی کودک آزاری شده‌اند. عکس‌هایی از آتنا، ستایش،امیرطاها وکیمیا.

فیلم لحظه نجات پیدا کردن کودکان ماهشهری از بند پدر و نامادری سنگدل. فیلم گفت‌وگوی دختری ماهشهری از شکنجه‌هایی که دیده است. از چکش، از چسب حرارتی، از بسته شدن به نرده در زیر آفتاب سوزان.

فیلم دیگری هم موجود است. داغ، داغ. پدری با قمه، دختر معلول خود را شکنجه می‌دهد و از او فیلم می‌گیرد. صورت دخترک پر از زخم‌های قمه‌ای است که مرد قلب سنگی از خود به یادگار گذاشته است.

این عکس‌ها این فیلم‌ها را ببیند تا شاید یادتان بیاید که قرار است از پشت صندلی‌های سبزتان، قانون حمایت از کودکان بیرون بیاید.

حضرات نماینده، چند کودک دیگر باید بمیرند تا شما لایحه حمایت از کودکان را به سرانجام برسانید. 6 سال است این لایحه در حال خاک خوردن است. در این 6 سال چه کودکانی قربانی شیاطینی شدند که حیوان‌های وحشی از آن‌ها انسان تر هستند.

این عکس‌ها و فیلم‌ها را ببیند و تمام کارهای خود را تعطیل کنید. جلسات اضافه بگذارید. تصور کنید بودجه به مجلس آمده است.

باور کنید کودکان این سرزمین احتیاج به این قانون دارند. می‌بینید که پدر به دختر خود رحم نمی‌کند چه برسد به دیگران.

دیگر چه اتفاق تلخی باید بیفتد که شما به این نتیجه برسید که برای این لایحه نقطه پایان بگذارید و آن را تبدیل به قانون کنید.

کودکان محتاج به قانون حمایتی هستند. حمایتی برای همه یکسان باشد. چه والدین چه غریبه‌ها. والدین باید در برابر قانون پاسخگو باشند. برخی پدر و مادرها فکر می‌کنند حق دارند با فرزندان خود را تنبیه کنند.

باید از کودکان در برابر این پدر و مادرها دفاع کرد و اجازه نداد به خاطر یک تصور غلط، آنها هر کاری دلشان می‌خواهند انجام دهند.

اگر شما نمایندگان چه اصلاح طلب و چه اصول‌گرا در مدت زمان باقی مانده عمر مجلس دهم، همین یک کار را انجام دهید نام نیکی از خود به یادگار خواهید گذاشت.

ما مردم نیز باید چشم‌ها و گوش‌ها خود را در برابر کودک آزاران تیز کنیم. بی‌تفاوت بودن بسیاری از ما به اتفاقات کشور، شهر و محله زندگی‌مان باعث شده است این اتفاقات تلخ به وجود بیاید.

حضرات نماینده و اهالی ایران، حواسمان به کودکان باشد. آنها قربانی آدم بزرگ‌ها می‌شوند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
United States
10:30 - 1397/02/17
اینا فقط فکر ثروت اندوزی هستن اگه قیامتی هست خدا پدر شون رو در میاره حق الناس به گردن تک تک نماینده های مجلس هست وقتی مردم بهت رای میدن ازت انتظار دارن حمایت کنی وقتی حمایت نکنی یعنی حق الناس به گردنت هست
پاسخ ها
رضا ارباب
Germany
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷
نباید رای بدید
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/02/17
بیکاری نمیدونی چی تیتر بزنی
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/02/17
همش ازبیکاری وفقر که ملت روانی شدن هر۴نفر۱نفرروانین وبیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههابیکارن وجوانان
Iran, Islamic Republic of
10:46 - 1397/02/17
اقای داننده اینا هم لایحه کودک ازاری وهم اسید پاشی همرا واگدار میکنن به دولت به یه نوعی پاس دادن اینا به خاطر موضع میخواد نام نیک باشه خدابیامرزی هم ندارن چه برای این موضوع چهبرای اقتصاد مملکت
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/02/17
.... آن صندلی سبز دیگر سبز نیست به رنگ قرمز در آمد بی رحمان بجنبید کودکانمان از دست رفتند چه دولتی داریم که از کو دکان حمایت نمیشود
Netherlands
11:28 - 1397/02/17
خدا کنه بچه های نا مسوولین بمیرن
Iran, Islamic Republic of
11:31 - 1397/02/17
اگر نمایندگان آزاده کنن ۲۰ دقیقه طرح حمایت از کودکان به تصویب میرسانن
Iran, Islamic Republic of
16:52 - 1397/02/18
مقاله و داستان شما مورد تایید است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج