چه کسی حرف‌های نتانیاهو را باور می‌کند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
زمردی_داخلی1
ریزخور_1
دکتر نداف کرمانی 1
لاله زار مال_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_3
دکتر نداف کرمانی 3
زمردی_داخلی3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 4
زمردی_داخلی4
لاله زار مال_4
ریزخور_4
کلاسینو_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
اپیلاسیون نانا 2
کلاسینو_2
دکتر نداف کرمانی 2
لاله زار مال_2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
۷۱۴۰۳۵
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
۳۸۱۱
روزنامه مصری «الاخبار» نوشت : بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی اخیرش در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی قانع نشدند و آن را اسناد ساختگی دانستند.

خبرگزاری ایسنا: روزنامه مصری «الاخبار» نوشت : بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی اخیرش در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی قانع نشدند و آن را اسناد ساختگی دانستند.

روزنامه مصری الاخبار در مقاله ای به قلم «نبیل زکی» با عنوان «چه کسی حرف های نتانیاهو را باور می کند؟» با اشاره به عدم باور پذیری و قانع نشدن بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی می نویسد: «عوزی اراد» مشاور سابق امنیت ملی اسرائیل گفت که نتانیاهو اطلاعات جدید و دلایل و مدارکی معتبر در اسناد خود نشان نداد که نقض توافق اتمی توسط ایران را ثابت کند. «روی کاهانوفیس »محقق اسرائیلی نیز گفت که نتانیاهو درصدد کشاندن اروپائی ها و ترامپ به خروج از توافق اتمی بعنوان مساله ای ضروری بود.

این روزنامه ادامه می دهد : «دوف حنین »عضو اردوگاه جنگ طلبان صیهونیستی نیز گفت که نتانیاو تنها راه درست برای به تسلیم واداشتن ایران را اعمال زور می داند و هر کاری را برای لغو این توافق و کشاندن غرب به رهبری آمریکا به درگیری نظامی با ایران انجام می دهد و نتانیاهو اسرائیل را به سوی خودکشی دسته جمعی سوق می دهد.«یائر لیبد» رئیس حزب «بدنبال آینده» اسرائیل نیز مخالف خروج آمریکا از توافق اتمی بدون حمایت اروپاست. «جاستین ریموند» نویسنده آمریکایی معتقد است که حرف های نتانیاهو چیز زیادی در برنداشت و اسناد او هم نشانگر درستی همه اطلاعات قبل از توافق است. ایران تا سال 2003 برنامه اتمی داشته که متوقف شده و تلاشی برای از سرگیری آن صورت نگرفته است.

نویسنده این مقاله می افزاید: به نظر می رسد که نتانیاهو نگران است که ترامپ بدلیل دیدار آتی اش با رهبر کره شمالی درمورد خروج از توافق اتمی تردید کند. «پاتریک کوکبرن» نویسنده مشهور آمریکایی نیز می گوید که نتانیاهو از ارائه هر گونه دلیلی مبنی بر نقض توافق از سوی ایران ناتوان ماند و اسناد نیم تنی وی اسناد تاریخ گذشته مربوط به دوره قبل از 2003 است. اما نویسنده و تحلیلگر و مورخ آمریکایی« گریث گورتر» با به تمسخر گرفتن اظهارات نتانیاهو در مورد کشف محموله 55 هزار پرونده و سی دی از مرکز بسیار سری در تهران بدست سازمان اطلاعات اسرائیل می نویسد: چگونه سران ایران آرشیوی چنین سری و حساس نظامی را در یک انبار کوچگ آهنی بدون محفاظت در مقابل حرارت نگهداری می کردند تا این ثروت اطلاعاتی نابود شود! در عکس ماهواره ای از این انبار نیز هیچ نشانه ای از وجود حفاظت یا حتی درهای بسته با قفل عادی وجود ندارد! پورتر معتقد است که این اسناد ساختگی است که توسط خود اسرائیل تهیه شده و اظهارات نتانیاهو هم نتیجه معکوس داشته و بسیاری تاکید کردند که توافق اتمی موجب بازداشتن ایران از تولید بمب اتمی شده است....اما سرنوشت دویست کلاهک اتمی اسرائیل چه می شود و چرا کسی درباره آنها حرفی نمی زند؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سوییچ ایران_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
عارفی_1
شیرآلات زمانی_1
عارفی_3
سوییچ ایران_3
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
شیرآلات زمانی_4
عارفی_4
دکتر نائبی_4
سوییچ ایران_4
خرید باکس 4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
سوییچ ایران_2
خرید باکس 2
دکتر نائبی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
عارفی_2
شیرآلات زمانی_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
زمردی_فوتر موبایل اصلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شاخه نبات_ فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دارو سازی عبیدی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
کلینیک النا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
آیلین_فوتر بلفارو
شاخه نبات_ فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران پارسیان_فوتر