چه کسی حرف‌های نتانیاهو را باور می‌کند؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۱۴۰۳۵
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
۳۷۷۱
روزنامه مصری «الاخبار» نوشت : بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی اخیرش در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی قانع نشدند و آن را اسناد ساختگی دانستند.

خبرگزاری ایسنا: روزنامه مصری «الاخبار» نوشت : بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی اخیرش در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی قانع نشدند و آن را اسناد ساختگی دانستند.

روزنامه مصری الاخبار در مقاله ای به قلم «نبیل زکی» با عنوان «چه کسی حرف های نتانیاهو را باور می کند؟» با اشاره به عدم باور پذیری و قانع نشدن بسیاری از تحلیل گران، نویسندگان ، مورخان و کارشناسان امنیتی اسرائیلی یا آمریکایی از صحبت های نتانیاهو در کنفرانس مطبوعاتی در مورد تداوم فعالیت سری ایران برای تولید سلاح اتمی می نویسد: «عوزی اراد» مشاور سابق امنیت ملی اسرائیل گفت که نتانیاهو اطلاعات جدید و دلایل و مدارکی معتبر در اسناد خود نشان نداد که نقض توافق اتمی توسط ایران را ثابت کند. «روی کاهانوفیس »محقق اسرائیلی نیز گفت که نتانیاهو درصدد کشاندن اروپائی ها و ترامپ به خروج از توافق اتمی بعنوان مساله ای ضروری بود.

این روزنامه ادامه می دهد : «دوف حنین »عضو اردوگاه جنگ طلبان صیهونیستی نیز گفت که نتانیاو تنها راه درست برای به تسلیم واداشتن ایران را اعمال زور می داند و هر کاری را برای لغو این توافق و کشاندن غرب به رهبری آمریکا به درگیری نظامی با ایران انجام می دهد و نتانیاهو اسرائیل را به سوی خودکشی دسته جمعی سوق می دهد.«یائر لیبد» رئیس حزب «بدنبال آینده» اسرائیل نیز مخالف خروج آمریکا از توافق اتمی بدون حمایت اروپاست. «جاستین ریموند» نویسنده آمریکایی معتقد است که حرف های نتانیاهو چیز زیادی در برنداشت و اسناد او هم نشانگر درستی همه اطلاعات قبل از توافق است. ایران تا سال 2003 برنامه اتمی داشته که متوقف شده و تلاشی برای از سرگیری آن صورت نگرفته است.

نویسنده این مقاله می افزاید: به نظر می رسد که نتانیاهو نگران است که ترامپ بدلیل دیدار آتی اش با رهبر کره شمالی درمورد خروج از توافق اتمی تردید کند. «پاتریک کوکبرن» نویسنده مشهور آمریکایی نیز می گوید که نتانیاهو از ارائه هر گونه دلیلی مبنی بر نقض توافق از سوی ایران ناتوان ماند و اسناد نیم تنی وی اسناد تاریخ گذشته مربوط به دوره قبل از 2003 است. اما نویسنده و تحلیلگر و مورخ آمریکایی« گریث گورتر» با به تمسخر گرفتن اظهارات نتانیاهو در مورد کشف محموله 55 هزار پرونده و سی دی از مرکز بسیار سری در تهران بدست سازمان اطلاعات اسرائیل می نویسد: چگونه سران ایران آرشیوی چنین سری و حساس نظامی را در یک انبار کوچگ آهنی بدون محفاظت در مقابل حرارت نگهداری می کردند تا این ثروت اطلاعاتی نابود شود! در عکس ماهواره ای از این انبار نیز هیچ نشانه ای از وجود حفاظت یا حتی درهای بسته با قفل عادی وجود ندارد! پورتر معتقد است که این اسناد ساختگی است که توسط خود اسرائیل تهیه شده و اظهارات نتانیاهو هم نتیجه معکوس داشته و بسیاری تاکید کردند که توافق اتمی موجب بازداشتن ایران از تولید بمب اتمی شده است....اما سرنوشت دویست کلاهک اتمی اسرائیل چه می شود و چرا کسی درباره آنها حرفی نمی زند؟

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر