واکنش به تحریم برخی از مسئولان کمیته امداد
۷۱۵۳۷۹
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
۷۸۹۸
رئیس کمیته امداد در همایش کارآفرینان برتر، همیاران و خیران اشتغال استان سمنان گزارشی از خدمات و تسهیلات اشتغال زایی و کارآفرینی این نهاد در سال گذشته اعلام کرد.

خبرگزاری مهر: رئیس کمیته امداد در همایش کارآفرینان برتر، همیاران و خیران اشتغال استان سمنان گزارشی از خدمات و تسهیلات اشتغال زایی و کارآفرینی این نهاد در سال گذشته اعلام کرد.

سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد با تاکید بر ریشه یابی دلایل فقر در کشور گفت: دلایل فقر در هر منطقه متفاوت است و برای رفع آن رویکرد علمی نیاز است.

وی با اشاره به تحریم مدیران کمیته امداد توسط دولت آمریکا اظهار کرد: قرار گرفتن نام مسئولان این نهاد در لیست تحریم های این کشور نشان دهنده خدمات مطلوب این نهاد انقلابی است. هر اقدامی در جامعه که به فقرزدایی ختم شود به مثابه مبارزه با استکبار جهانی است.

وی با اشاره به رشد ۷۵ درصدی اعتبارات بودجه رفع فقر در سال جاری نسبت به سال ۹۶ گفت: سال گذشته این رقم چهار هزار میلیارد تومان بود که امسال به هفت هزار میلیارد تومان در افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه صد درصد اعتبارات مصوب برای رفع فقر در سال ۹۶ جذب شده است افزود: سال گذشته هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل منابع بانکی برای طرح های اشتغال‌زایی و کارآفرینی مددجویان کمیته امداد جذب شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فتاح با اشاره به اینکه مشارکت مردمی در کمک به نیازمندان سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ حدود ۳۰ درصد رشد داشت گفت: مشارکت ۳۵ میلیارد تومانی در سال گذشته نشانه اعتماد مردم به کمیته امداد است.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه شش درصد از جمعیت کل کشور تحت حمایت کمیته امداد است افزود: در سال گذشته ۷۰ هزار زوج مددجو و نیازمند با دریافت جهیزیه یا کمک هزینه ازدواج این نهاد راهی خانه بخت شدند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
13:55 - 1397/02/21
شفاف بگید چرا اینا باید تو لیست تحریم باشن ؟
Iran, Islamic Republic of
14:58 - 1397/02/21
شما اون پولی که با برجام بتون دادنو بدین به مردم نمیخواد علیه فقر حرکت انقلابی کنید
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1397/02/21
تو امارات با پولها چیکار میکردید؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:57 - 1397/02/24
اینم نتیجه اعتماد و کمک مردم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج