والورده: رفتن نیمار، ترسناک‌تر از جدایی اینیستا بود
۷۱۶۱۲۵
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۹
۵۵۷۸
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که شرایط این تیم بعد از جدایی آندرس اینیستا به اندازه زمان جدایی نیمار، دلهره آور نیست.

ورزش سه: ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، معتقد است که شرایط این تیم بعد از جدایی آندرس اینیستا به اندازه زمان جدایی نیمار، دلهره آور نیست.


 نیمار در تابستان گذشته با انتقالی 222 میلیون یورویی به بارسا به پاری سن ژرمن رفت اما بارسا بدون او توانست قهرمان لالیگا و کوپا دل ری شود.


بارسا در این تابستان اینیستا را نیز از دست خواهد داد و والورده معتقد است که کنار آمدن با این موضوع، آسان تر از پذیرفتن جدایی نیمار است.


او به خبرنگاران گفت:" اولین نکته این است که ما همیشه ابتدا نگاه می کنیم که چه بازیکنانی در باشگاه داریم. فیلیپ کوتینیو در این پست خیلی خوب بازی می کند. ما بازیکنان دیگری هم داریم؛ کانند کارلس آلنا در تیم بی که می تواند کمک کند. و البته باشگاه ما همیشه باید به این نگاه کند که در بازار چه اتفاقاتی رخ می دهد.

 

والورده: رفتن نیمار، ترسناک‌تر از جدایی اینیستا بود


ما سال گذشته یک بازیکن خیلی مهم را از دست دادیم؛ یک جدایی بسیار غیرمنتظره و ما باید همه چیز را زیر و رو می کردیم و با یک واقعیت کاملا متفاوت روبرو می شدیم. در مورد اینیستا، ما می دانستیم که او می رود بنابراین زمان برای فکر کردن به برنامه های مان داشتیم.


برای بازیکنی با این اهمیت که این اندازه ویژه و منحصر به فرد است، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که جانشینی کاملا شبیه به او پیدا کنید. البته ما جای خالی او را احساس خواهیم کرد اما باید راهی برای توازن تیم بدون اینیستا پیدا کنیم."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج