ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
لاله زار مال_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۱۶۸۱۷
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۹
۱۹۸۸۰
انعام دادن در برخی کشورها رسم است. انعام، هر چقدر هم که ناچیز باشد، می تواند درآمد کارکنان رستوران را تا حد زیادی افزایش دهد، بنابراین نباید آنها را ناامید کرد. با تمام اینها، برخی از ستاره ها هستند که با وجود سرمایه های کلان خود از این کار سر باز می زنند. اگر دوست دارید ستاره های خسیسی را که از انعام دادن فراری اند بشناسید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: انعام دادن در برخی کشورها رسم است. انعام، هر چقدر هم که ناچیز باشد، می تواند درآمد کارکنان رستوران را تا حد زیادی افزایش دهد، بنابراین نباید آنها را ناامید کرد. با تمام اینها، برخی از ستاره ها هستند که با وجود سرمایه های کلان خود از این کار سر باز می زنند. اگر دوست دارید ستاره های خسیسی را که از انعام دادن فراری اند بشناسید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

1. کندال جنر

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند

در سال 2017 یکی از رستوران ها عکسی از صورت حساب 24 دلاری کندال جنر را در اینترنت منتشر کرد و زیر آن نوشت که کندال هیچ انعامی برای صورت حسابش نداد. اگرچه این پست دقایقی پس از انتشار پاک شد اما عکس العمل های زیادی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت. خود کندال نیز در جواب این پست در توییترش نوشت: «من انعامم را نقدی پرداخت کردم.» صاحب رستوران نیز در جواب او نوشت: «تو یک دروغگویی اما این مهم نیست، مهم این است که من دیگر به تو هیچ اعتمادی ندارم.»


2. جرمی پیون

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
جرمی پیون، بازیگر آمریکایی، در سال 2007 با رفتاری عجیب از خود عکس العمل عموم را برانگیخت. او یک بار به رستورانی لوکس به نام «Nobu» در دنور رفت و در آخر یکی از DVD  های خودش را به جای انعام روی میز گذاشت. طبق گزارشات، او بدون رزرو کردن میز، با 12 نفر از دوستانش وارد رستوران شد و به دنبال میز خالی می گشت. آن شب هم یکی از شب های شلوغ آن رستوران بود و میز خالی هم به سختی پیدا می شد، با این وجود صاحب رستوران برای آنها میزی را آماده کرد. اما در نهایت، زمانی که جرمی در حال بیرون رفتن از رستوران بود رو به صاحب رستوران کرد و گفت: «اگرچه کاری نکرده ای اما مرسی»  

اگر چه پیون عاشق مجموعه رستوران های نوبو است اما رفتار تحقرآمیز او باعث شده که دیگر اجازه ورود به این این مجموعه رستوران ها را نداشته باشد.


3. کرستن دانست

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
گزارشات حاکی از ان است که کرستن دانست با افرادی که سطح مالی پایینی دارند، رفتار خوبی ندارد. او حتی هیچگاه به کارکنان رستوران هایی که در آنجا غذا می خورد، انعام نمی دهد. به عنوان مثال رستوران معروفی در نیویورک صورت حساب 233 دلاری او را به اشتراک گذاشت و زیر آن نوشت: «کرستن دانست هیچ انعامی برای این قبض پرداخت نکرد.» چطور می شود که یک ستاره هالیوودی با آنهمه ثروت از دادن یک انعام فراری باشد؟!


4. تایگر وودز

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
مجله فوربز ارزش خالص دارایی های تایگر وودز را 740 میلیون دلار تخمین زد. با این ثروت، ما نمی توانیم تصور کنیم که او در دادن انعام خساست به خرج می دهد. در سال 2011، او 5 دلاری خود را که به عنوان انعام به یکی از خدمه ها داده بود، پس گرفت چون یادش آمد که قبلا به سرخدمه آنها انعام داده است.


5. مدونا

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
مدونا تاکنون 300 میلیون از آلبوم هایش را در سراسر جهان فروخته است اما این بدین معنی نیست که او با آنهمه ثروت دست و دلباز می شود. گزارشات بسیاری در مورد رفتار بد او در رستوران ها منتشر، به عنوان مثال زمانی که او به همراه همسرش گای ریچی به رستورانی در لندن رفتند، به ازای 400 دلار فیش غذایشان، تنها 18 دلار انعام دادند. آیا این رفتار برای ستاره درجه یک هالیوود عجیب نیست؟!


6. مایکل جردن

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
طبق آمار مجله فوربز، مایکل جردن یکی از پردرآمدترین بازیکنان جهان است اما این موفقیت او منجر به بخشندگی اش نشد. در سال 2016 شایعات بسیاری در مورد این که او هیچ انعامی در رستوران ها نمی دهد، منتشر شد. اصلا شاید یکی از دلایل پولداری او همین خساست اش باشد. کسی چه می داند؟!


7. مارک زاکربرگ

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
بی شک ما از برنامه نویس یکی از موفق ترین شبکه های اجتماعی آنلاین، فیسبوک، انتظار داریم که پس از غذا خوردن انعام بپردازد اما گویی انتظار ما بیهوده است. گزارشات بسیاری در مورد این که او رستوران را بی انعام ترک می کند، وجود دارد. به عنوان مثال او و همسرش برای قبض 32 یورویی خود، هیچ انعامی نپرداختند، نمی توان این رفتار او را پای حواس پرتی اش گذاشت زیرا که او شب قبل هم همین رفتار را در رستوران دیگری تکرار کرد.


8. دواین جانسون

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند

دواین جانسون هم جزو ستاره های دیگری است که در انعام دادن خساست به خرج می دهد. شاید او از این که نامش به عنوان ستاره ای خسیس در اینترنت پخش شود، واهمه ای ندارد. یک بار گزارش شد که او از یک رستوران لوکس درخواست کرد که به خاطرش رستوران را زودتر از همیشه باز کنند اما در ازای لطفی که آنها کردند تنها 7 دلار انعام داد. به قول صاحب رستوران: «دواین جانسون از نظر من ستاره نیست، بلکه یک آدم خسیس است.»


9. مایلی سایرس

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
چندین بار خساست مایلی سایرس هم سوژه عام و خاص شد. در سال 2009، او و خواهرش به رستورانی در کالیفرنیا رفتند و به ارزش 70 دلار استیک و پنیر سفارش دادند اما در نهایت به جای انعام یک تخم غاز بزرگ روی میز گذاشتند. یکی از صاحبین رستورانی مشهور می گوید: «اصلا مایلی سایرس نمی دانست که باید در کنار پرداخت صورت حساب، انعامی را نیز کنار بگذارد.»


10. بریتنی اسپیرز

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند

یک بار برتنی اسپیرز برای صورت حساب 251 دلاری خود هیچ انعامی پرداخت نکرد. البته نمی توان این مورد را پای خسیس بودنش گذاشت، زیرا که او چندین بار بیش از مبلغ صورت حساب انعام پرداخت کرده است. به عنوان مثال یک بار برای صورت حساب 30 دلاری خود 100 دلار انعام کنار گذاشت. اما خب برای مردم و صاحبان رستوران همان چند بار هم کافی ست تا او را فردی خسیس بخوانند.


11. شان پن

ستاره‌های خسیسی که از انعام دادن فراری‎اند
در سال 2005 خبرهای زیادی در مورد انعام ندادن شان پن در یک رستوران منتشر شد که چهره این ستاره را به ستاره ای خسیس تبدیل کرد. گفته شده که شان پن پس از پرداخت صورت حساب 450 دلاری اش، هیچ انعامی نداده است. شاید او این کار را از همسر قبلی اش، مدونا، یاد گرفته است!

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 24
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1397/02/29
صاحب پولشه. شاید دوست نداره همین طوری بخشش کنه. قربون بند کیفتم تا پول داری رفیقتم...
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
تو بعضی کشورا قانون. حالا ایران به جای انعام مالیات میکشه رو قبض
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
تا جایی که من تو فیلم های هالیوود میبینم انعام دادن جزوی از فرهنگ امریکاست مثل تاروف کردن در ایران ما اونا رو درک نمیکنیم اونا هم مارو درک نمیکنن
بدون نام
Canada
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
لطفا این شر و ور ها رو اینجا دیگه مد نکنید بله اریکا انعام میدن عوضش مالیات رو قبض نیدن در همه کشور ها رسم انعامادن وجود نداره مثلا در ژاپن این کار نه تنها رایج نیست بلکه زشت و ناپسند هم میدونن
تو خود امریکا هم همه انعام نمیدن الزامی درش نیست اینها چون ستاره و فوق العاده ثروتمندند اینقدر بولد شده
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1397/02/29
من قبلا رستوران کار کردم دیدم هیچکس از 250 تک تومنش نمیگذشت اونموقع که کوکا 750 بود چه برسه به انعام... توی 100 نفر 3 یا 4 نفر انعام میدادن هنوزم خاطرشون تو ذهنم هست. آقا وجدانن انعام بدید حتی 1000 تومن آخر ماه برای کارگر خیلی میشه
پاسخ ها
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
نیست رستوران اگه 250کم داشته باشی میبخشه!!!!!!!
چرا انعام بدیم برای غذای گرون و بی کیفیتتون
Alirw
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
نه بابا . من غذاشونو خوردم خوب و با کیفیت بود . مرسی مهدی جان
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/02/29
اصلا انعام دیگه چه رسم مسخره ایه...حالا چون یک کار اشتباه تبدیل به یک عرف عمومی شده باید ازش دفاع کرد ؟ امیدوارم تو ایران همه گیر نشه به اندازه کافی خودمون قانون های مسخره داریم
Iran, Islamic Republic of
11:00 - 1397/02/29
به نظر منم منتظر انعام بودن مثل گدایی است ،
اینا خیلی پول دارند شاید خسته شدن از بس مردم ازشون توقع دارند
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/02/29
به جای اینکه مالیات بر ارزش افزوده و این چرتو پرتارو بکشن روی قبض و هر رستورانی هدچقدر دوس داره بخوره میگن به جاش یه انعام به پیش خدمت بده
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/02/29
انعام یک فرهنگ خوبه نه بد .
برای کسی که به رستوران رفته و همه جوره غذارو باهاش دولا ، پنجلا حساب کردند ، مبلغ زیادی نیست ، ولی برای کسی که از صبح تا شب توی رستوران زحمت میکشه مبلغ قابل توجهی میشه.
آدمها با پول انعامی که توی رستوران‌میدن ، یا ۲۰۰ تومن اضافه کرایه تاکسی و اینجور مبالغ مطمئنا پولدار نمیشن .
Iran, Islamic Republic of
12:37 - 1397/02/29
انعام دادن یه لطفه نه یه وظیفه.اینکه یه رستوران انعام رو به وظیفه بدونه کار خیلی زشتیه.شخصیت هایی هم که توی این متن گفته شد و انعام ندادن کار درستی کردن چون نمی خوان این کار به یه وظیفه تبدیل بشه.
پاسخ ها
زهره
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
آفرین گل گفتی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۹
واللّا.... مگر فقط کارگران رستوران کارگرند؟ هر کسی دارد کار می کند و زحمت می کشد.
Ukraine
13:38 - 1397/02/29
انعام یا tip پولی است که شما بابت رضایت از خدمات اضافه ای که دریافت کرده اید می پردازید ولی در متن بالا جوری نگارش شده است انگار از مشتری طلبکار است ، چطور است که رستوران هیچکاه مبلغی کمتر نمی گیرد ولی وقتی یک خواننده سی دی اش را به عنوان انعام هدیه می دهد او را خسیس خطاب می کنی؟ در واقع تو هستی که درک و شعور کافی نداری
Iran, Islamic Republic of
14:18 - 1397/02/29
اينجاست كه تفاوت بيل گيتس و تازه به دوران رسيده اي به اسم زاكربرگ مشخص ميشه
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/02/29
آقا مهدی درست میگی ،به شرطی که صاحب رستوران خودش از اون خسیس ها نباشه انعام رو از بچه کارگرهای زحمتکش یه جوری بگیره .
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1397/02/29
انعام دادن یک منشه. تو فرهنگ اروپا چیزی هست به نام جنتلمن بودن که ما ازش بیخبر هستیم. جنتلمن بودن. اینجا فقط کلاس طرف مهمه اما اونجا فقط پول و کلاس فرد براش
عزت و احترام نمیاره بلکه باید جنتلمن باشی. برای همین اینقدر این چیزهای کوچیک براشون مهمه. البته کوچیک از نظر ما
پاسخ ها
زهرا
United States
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۰۴
اخه مگه زوره خب طرف دوس نداره انعام بده انعام که واجب نیس مستحیه
Iran, Islamic Republic of
21:18 - 1397/02/29
اصلاً فرهنگ رستوران رفتن تو اون کشورها با ما فرق می کنه، انعام گرفتن و دادنش هم به خودشون مربوطه. اینجا اگر بخواهی به اقشاری که لایق گرفتن انعامند، پول بدهی باید یک گونی پول هر روز با خودت حمل کنی.
Iran, Islamic Republic of
23:58 - 1397/02/29
انعان خیلی مسخرس خوب کاری کردن قیمت غذارو دوبرابر می کنن بعد از آدم انعامم میخان
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1397/02/30
چیزی که خیلی واسه من جالبه اینه که اکثر بازیگرا و خواننده هاو کلا هنرمندا کمتر از سن واقعیشون نشون میدن ولی بریتنی اسپیرز خیلی بیشتر از سنش نشون میده،خیلی پیر و شکسته شده
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/02/30
تو ایران هم واقعا خدمه به انعام نیاز دارن من اگه انعام ندم حالم بد میشه چه طور دلشون میاد با اون صورت حساب های حساابی دو زار ندن!!!
United States
21:33 - 1397/02/31
حالا صاب رستورانا چرا ايقد كولي بازي دراوردن؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
روشا فارمسی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
اورانوس_فوتر2
روانشناسی مرهم_ فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
تنورستان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
فنی آتل_فوتر