فرزند کروبی به ذوالنوری: پدرم سفر نرفته است
۷۲۲۸۲۱
۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
۹۹۷۰
حسین کروبی فرزند مهدی کروبی به سخنان امروز مجتبی ذوالنوری واکنش نشان داد و گفت: در سه سال نخستی که پدرم در خانه امن وزارت اطلاعات بود، به علت کمبود نور، دچار پوکی استخوان شده و چهار بار با همراهی ماموران حفاظت، به سفر رفت.

اعتماد آنلاین: حسین کروبی فرزند مهدی کروبی به سخنان امروز مجتبی ذوالنوری واکنش نشان داد و گفت: در سه سال نخستی که پدرم در خانه امن وزارت اطلاعات بود، به علت کمبود نور، دچار پوکی استخوان شده و چهار بار با همراهی ماموران حفاظت، به سفر رفت.

او  با اشاره به اینکه پدرش در آن ایام تنها در خانه امن وزارت اطلاعات زندگی می‎کرده، ادامه داد: در آن ایام پدرم از نور آفتاب هم محروم بود. درب منزل قفل بود و فقط برای دریافت غذا درها باز می‏‎شد.

به گفته وی، مهدی کروبی در آن ایام با همراهی‎ نیروهای امنیتی به سرعین، زنجان، مشهد و شمال سفرهای کوتاه 3-4 روزه داشت.

حسین کروبی با اشاره به اینکه شش ماه پس از روی کار آمدن دولت حسن روحانی، کروبی به منزل خودش در جماران منتقل شد، ادامه داد: از آن زمان تا کنون پدرم فقط بخاطر مسائل درمانی و عمل جراحی از منزل خارج شده و فقط به بیمارستان و دندانپزشکی رفته است. او 5 سال است که به هیچ سفری نرفته است.

فرزند مهدی کروبی به بخش دیگری از سخنان ذوالنوری نیز واکنش نشان داد. آنجا که او گفته بود «معنی ندارد کسی بیاید تریبون مجلس را اشغال کند که از رفع حصر بگوید. بیخود می کنند این را می گویند! قانون جایگاه این کار را مشخص کرده است، جایگاهی که حصر را ایجاد کرده باید تصمیم بگیرد. حرف دارند نباید از این تریبون بگویند!».حسین

کروبی با ابراز تعجب از این توصیه ذوالنور به نمایندگان گفت: ایشان چنان به نمایندگان حکم کرده‎اند که «درباره رفع حصر صحبت نکنید»، گویی همچنان در کسوت نظامی هستند و با اعضای پادگان سخن می‎گویند . شاید ایشان هنوز فکر می کنند که در پادگان قم هستند!

وی با اشاره به اصول 84 و 86 قانون اساسی مبنی بر اینکه «هر نماينده در برابر تمام ملت مسئول است و حق دارد در همه مسائل داخلي و خارجي كشور اظهارنظر نمايد» و «نمایندگان مجلس در مقام ایفای وظایف نمایندگی در اظهار نظر و رأی خود کاملاً آزادند و نمی‌توان آن‌ها را به سبب نظراتی که در مجلس اظهار کرده‌اند یا آرایی که در مقام ایفای وظایف نمایندگی خود داده‌اند تعقیب یا توقیف کرد»، گفت: نمایندگان بر اساس این اصول قانون اساسی آزاد هستند در تمامی موارد کشور اظهار نظر کنند. بنابراین کسی نمی‎تواند آنها را از این حق خود، برحذر کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:32 - 1397/03/05
بابا جون به جهنم به درک!!!!!!به ما چه آخه!!!!!ملت هزار تا بدبختی و مشکل دارن!!!!!!باید غصه این آقایون رو هم بخوریم ما؟؟؟؟؟!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/03/05
شما مگر تازه به ایران آمدی یا اولین دروغ که تاحالا شنیدی
United States
16:00 - 1397/03/05
خدایش ادم خنده اش می گیره
شما با همه سر چنگ دارین
دندانش پیر شده ریخته
پوکی استخوان پیره شده
ایا ابوی بزرگوار ۵۰ سال رارده کردن یا همان ۱۴ ساله هستن بابا تورا خدا به بجه های مردم گیره نده
شماها مدیون سربازان بی نام نشون این ملتیید برو خدا را شکر کنیید
فعلا
Iran, Islamic Republic of
17:12 - 1397/03/05
نصف مملکت، سال به دوازده ماه مسافرت نمیرن،آن وقت این آقا 5 سال نرفته مسافرت صداش در آمده،چه قدر رو دارید به خدا!!
Iran, Islamic Republic of
17:37 - 1397/03/05
اون موقعی که سودای قدرت تو سرش داشت باید فکر همچین روزی هم میکرد
Iran, Islamic Republic of
21:09 - 1397/03/05
خوش به حالش تازه در ۷۰ سالگی دچار پوکی استخوان شده.از بس خوب خورده و خوابیده تا ۷۰ استخوانش آه نگفته.ما که از ۲۰ سالگی شروع به پوکی استخوان گرفتیم از بس کار کردیم و استرس داشتیم
Iran, Islamic Republic of
21:50 - 1397/03/05
تا یادم میاد این آقا حدود بیست و پنج سال پیش داشت میمرد و برای معالجه عازم انگلبس شد حالا داره بعداز این مدت تاره پوکی استخوان میگیره؟ میترسم بیست و پنج سال دیگه هم دردی دیگه پیداکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج