ایمانی: تحرکات تندرو‌ها علیه دولت ادامه‌دار نیست
۷۲۵۶۹۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۴
۳۶۹۹ 
ناصر ایمانی، تحلیلگر سیاسی اصولگرا پیش‌بینی کرد تحرکات تندروها و گروه‌های فشار علیه دولت حسن روحانی رفته‌رفته کمتر شود. او به بزرگان هر دو جناح سیاسی کشور توصیه کرد تندروها را کنترل کنند.

اعتماد آنلاین: ناصر ایمانی، تحلیلگر سیاسی اصولگرا پیش‌بینی کرد تحرکات تندروها و گروه‌های فشار علیه دولت حسن روحانی رفته‌رفته کمتر شود. او به بزرگان هر دو جناح سیاسی کشور توصیه کرد تندروها را کنترل کنند.

او گفت: «ما الان دو گروه تندرو در جامعه داریم؛ یک گروه تندرو در اصولگرایان و یک گرو تندرو در اصلاح‌طلبان.»

ایمانی با اظهار تاسف از حملات اخیر به دولت گفت: «متاسفانه اکنون از دو سمت به دولت دوازدهم حمله می‌شود؛ هم از سوی برخی گروه‌های اصولگرا و هم از سوی برخی گروه‌های اصلاح‌طلب. هر دو طرف به خاطر منافع خود به دولت و شخص روحانی می‌نوازند.»

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه «تحرکات گروه‌های تندرو و حمله آنان به دولت با توجه به شرایط کشور ناصحیح است» افزود: «اکنون در شرایطی هستیم که همه جریان‌ها باید کاملاً دولت را حمایت کنند. برجام نباید بهانه‌ای برای حمله به دولت قرار داده شود. رهبری نیز در سخنرانی اخیر خود با کارگزاران تحرکات تندروها علیه دولت را مورد شماتت قرار دادند.»

ایمانی گفت: «اینکه در شرایط فعلی برخی به بهانه خروج آمریکا از برجام بازی «دیدید گفتیم» راه‌ بیندازند به مصلحت نیست. رهبری هم خیلی صریح در این زمینه اظهارنظر کردند پس نباید این مساله بهانه‌ای برای فشار به دولت مورد استفاده قرار گیرد.»

این تحلیلگر سیاسی اصولگرا در پاسخ به سوالی درباره تحرکات احتمالی گروه‌های تندرو در آینده نیز گفت: «تصور نمی‌کنم گروه‌های تندرو و فشار در آینده تحرکات بیشتر از این داشته باشند. البته تحرکات محدودی خواهد داشت اما بعد مساله به صورت عادی درخواهد آمد؛ بنابراین نگرانی از بابت رفتار آنان وجود ندارد. اما نکته مهم چگونگی برخورد دو جناح سیاسی با تندروهاست که به نظر می‌آید راه‌حل این است که افراد معتدل‌تر در هر دو جریان سیاسی تندروهای جناح خود را کنترل کنند.»

ایمانی اضافه کرد: «اینکه تندروهای اصولگرا به تندروهای اصلاح‌طلب بتازند و تندروهای اصلاح‌طلب علیه تندروهای اصولگرا بگویند نتیجه‌ای جز تشدید رادیکالیسم نخواهد داشت.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
13:28 - 1397/03/11
بدترین تند رویها در دوران سران اصلاحیو سازندگی اعمال شد الان هم اگر تندروی اتفاق میافته ریشه در عوامل خود اصلاح طلبها هست اصولگرا هم تکلیفش مشخصه بادین هر طرف باد بیاد همون طرفن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج