آمریکا، صدای «داماد پهلوی» را هم درآورد
۷۲۵۹۴۰
۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۷
۲۸۳۶۴
«اردشیر زاهدی»، داماد شاه مخلوع پهلوی و آخرین نماینده رژیم ستمشاهی در آمریکا، در یک یادداشت به شدت از مواضع وزیر خارجه آمریکا و «12 خواسته» او در قبال ایران انتقاد کرد.

خبرگزاری فارس: وزیر خارجه رژیم طاغوت و آخرین سفیر این رژیم در آمریکا نامه‌ای به نیویورک تایمز نوشته و به استراتژی (+ ) دولت دونالد ترامپ و «12 خواسته وزیر خارجه آمریکا از ایران» پرداخته است.

وی در این نامه که عنوان آن «گربه‌هایی که در آرزوی گرفتن موش می‌مانند» است، می‌نویسد: اظهارات مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا درباره ایران هم سردرگم‌کننده بودند و هم ناراحت کننده. او به عنوان رئیس دستگاه سیاست خارجی یک قدرت بزرگ و همچنین مدیر سابق سیا، بهتر است که درباره ایران، مردم و تاریخش اطلاعات بهتری داشته باشد.

وی در ادامه نامه افزوده است: قلدری به ندرت توفیق می‌یابد و هرگز در قبال ملت ایران موفق نبوده است. کشور من در طول هزاران سال تاریخ خودش، هرگز در برابر خارجی‌ها سرخم نکرده یا تعظیم نکرده است و همیشه در عین تنوع در داخل متحد باقی مانده است. مردم نجیب و شریف ایران فارغ از اینکه چه نظری شاید درباره حکومت کنونی‌شان داشته باشند، در معرض تهدیدات خارجی همیشه در کنار هم باقی می‌مانند و به دفاع از وطن خوشان کمک می‌کنند. تاریخ به سرعت به متجاوزان خارجی این درس را داده است که افکار پوچ و خیال خام درباره شکستن و خرد کردن ایران را رها کنند. گربه‌ها در آرزوی گرفتن موش خواهند ماند. هیچ کس قادر نخواهد بود ایران را در هم بشکند و خرد کند.

آخرین سفیر رژیم پهلوی در نامه خود به روزنامه نیویورک‌تایمز اضافه کرد: ایران، با سرزمینی به وسعت 636000 مایل مربع و جمعیت 82 میلیونی، عراق نیست. ایران قادر به مقاومت در برابر یک حمله نظامی خارجی خواهد بود. ما باید نمونه عراق را به خاطر داشته باشیم. جنگ در این کشور بر اساس اسناد ساختگی و دروغ‌ها شکل گرفت. این حمله نه مجوز اخلاقی با خود داشت و نه مجوز قانونی. پیامد آن، کشت و کشتار گسترده و ویرانگری بود. صدها هزار بیگناه کشته و میلیون‌ها نفر هم زندگی و آینده‌شان به طور کامل نابود شد. از منظر اقتصادی هم، طبق گفته رئیس‌جمهور آمریکا، هفت تریلیون دلار به هدر رفت. آیا مغز متفکرهای وزارت خارجه و سیای آمریکا تا این قدر درباره تاریخ جاهل و بی توجه است؟

زاهدی ادامه داد: ایران به خاطر دخالت در سوریه تقبیح می‌شود اما چیزی که به آن اشاره نمی‌شود آن است که ایران در سوریه با دعوت یک دولت قانونی، مشروع و مستقل حضور دارد. حضور ارتش‌های مخفی و محرمانه آمریکا و دیگر کشورهای غربی در سوریه است که نقض قوانین و حقوق بین‌المللی است.

وی به موضوع یمن هم پرداخته و نوشته است: تداوم خونریزی، خشونت و دیگر جنایت‌ها علیه مردم یمن نه فقط جنایت جنگی بلکه حمله به انسانیت است. آیا ما هرگز می‌توانیم این وحشیگری را ببخشیم یا فراموش کنیم؟ 23 می و 24 می گزارشی در شبکه جهانی بی‌بی‌سی پخش شد که گزارشی تکان دهنده بود. در این گزارش یک مراسم عروسی را نشان داد که در آن زنان، مردان و کودکان خردسال در حال پایکوبی برای عزیزشان بودند. قرار بود که این مراسم، یک از خوشترین روزهای زندگی‌شان باشد. در یک آن، حمله هوایی سعودی به روستا انجام شد و 22 نفر را کشت. جشن تبدیل به عزا شد. ما چطور می‌توانیم جنایت علیه کودکان بی‌گناه و قحطی و ویرانگری یک کشور را توجیه کنیم؟ چه جنون و دیوانگی مسئول این واقعه تاسف برانگیز است؟ آیا این عدالت قرن بیست و یکمی است؟

فرزند فضل‌الله زاهدی ادعا کرده است: ایران و آمریکا 160 سال قبل به هم معرفی و آشنا شدند و می‌توانند دوباره با هم دوست شوند. نام بردن از شخصیت‌های دارای افکار متعالی آمریکایی از قبیل هاوارد بسکرویل، مورگان شوستر، آرتور میلسپو، آرتور آپهم پوپ و ریچارد فرای هنوز هم احساسات گرم ایرانی را به دنبال دارد.

وی در خصوص برجام نیز گفته است که حتی اگر یکی از طرف‌های امضاکننده توافق هسته‌ای ایران و گروه 1+5 از آن خارج شود، این همچنان یک سند معتبر و لازم الاجرا است. من دعا می‌کنم که منطق و عقلانیت و بلوغ دیپلماتیک غالب شود.

آخرین سفیر رژیم ستمشاهی در واشنگتن در پایان نامه خود نوشت: وضعیت اجتماعی در ایران بدون تردید رو به تکامل پیش خواهد رفت. من به جوانان ایران که شخصیت، هوشمندی و کفایت آنها آینده کشور را خواهد ساخت، امید و اعتماد زیادی دارم. من خوشحالم و امیدوارم وقتی که به چهار گوشه جهان نگاه بیاندازیم، اغلب کارشناسان در مناطق مختلف واقعیت را روشن‌تر و شفاف‌تر ببینند و علنا از شان و حقوق برادران و خوهران نجیب و با شرف من دفاع کنند. من به نظرات آنها احترام گذاشته و از آنها قدردانی می‌کنم».

اردشیر زاهدی که 90 سال سن دارد و اکنون در سوئیس زندگی می‌کند در دوران نخست‌وزیری امیرعباس هویدا برای مدت حدودا سه سال وزیر خارجه رژیم پهلوی هم بوده است. وی از مخالفین خارج‌نشین انقلاب اسلامی ایران محسوب می‌شود اما بعضا انتقاداتی نیز به مواضع غرب علیه ایران به‌خصوص در حوزه برنامه هسته‌ای وارد می‌کند.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 91
در انتظار بررسی:0
Germany
20:22 - 1397/03/11
زاهدي هنوز زنده اس؟ماشاءالله
Iran, Islamic Republic of
20:27 - 1397/03/11
درود بر تو که با وجود اختلاف ،سر لجبازی در مقابل غرب سر خم نمیکنی و برای تو فقط یک چیز مهم است:"ایران"
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
قابل توجه اون احمق هایی که بر ترامپ درود می فرستند و فکر می کنند دلش براشون سوخته .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اصل مصاحبه چیز دیگس طبق معمول جایی از صحبتاش که مطابق میلشون بوده چاپ شده زیاد دلتونو خوش نکنید
Iran, Islamic Republic of
20:28 - 1397/03/11
چقدر میشود فرصت طلب بود این بابا که نود سالشه وعملا جز اسقاط محسوب میشه وخودش از عوامل کودتا ۲۸مرداداست چون در این قسمت حرفش با مواضع شما همخوانی دارد دیگه میشود که صحبت هایش را چاپ ونشر دهی .اما ما که در این کشور سالها زندگی وزجر کشیدیم ودر جنگ حضور داشتیم اگر حرفی بزنیم......اخر دورنگی تا کی وچقدر .خدایا خودت شاهد باش
پاسخ ها
بدون نام
United Kingdom
۰۴:۰۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۷
عزیزم حرف حق حقه حتی اگه از زبان شیطان باشه
هر کسی حرف حق زد باید بهش درود گفت
بقول خودت ما هشت سال جنگیدیم که سر خم نکنیم
من هم مثل تو خیلی انتقادهای زیادی به این حکومت دارم اما در مقابل اجنبی باید ایستاد،این غیرت ایرانیه
United States
20:34 - 1397/03/11
یعنی خدایی از سیاستمداران خودمان خیلی عالی تر و منطقی تر و محکم تر مصاحبه کرده است درود بر او
Iran, Islamic Republic of
20:34 - 1397/03/11
مرحبا سخن حق را از هر کسی باید شنید خدا رحمت کنه پدرت خیلی خوشم اومد ولذت بردم
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
سخن حق
Iran, Islamic Republic of
20:35 - 1397/03/11
درود به شرفت که تعصب ملی دارید
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
تعصب ملی
شبیه یک جوکه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
جوک شما دو سه نفر هستین که توی کل این نظرات برترین ها به حرف حق منفی میدین و نظر صد من یه غاز میدین
Iran, Islamic Republic of
20:49 - 1397/03/11
درود به شرفت پاینده باشی وطن پرست
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
شرف و وطن پرستی
یه مطالعه ای در مورد شخص مورد نظر داشته باشید
Iran, Islamic Republic of
20:51 - 1397/03/11
عزت و شرف ایرانی در هر شرایطی و در هر
نقطه جهان نشانه غیرت و میهن دوستی است که مختص مردمان این سرزمين است.
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
غیرت و میهن پرستی
چرا این سایت همه چیزش وارونه هستش
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
همه وارونه هستن غیر از تو و اون دونفر هم کاسه هات
Iran, Islamic Republic of
21:03 - 1397/03/11
این خبرگزاري چون منافع خودش در بین هست سخنان داماد شاه را هم منتشر میکند ولی حرفی از پیگیری اختلاس و نابود شدن سپرده های مردم در موسسات نمیزند

استفاده میلی از افراد در ایران حرف اول را ممیرنداکر داماد شاه سخنش قابل گفتن هست چرا در مورد جسد رضا شاه حمایت نکردند این خبرگزاري
Azerbaijan
21:07 - 1397/03/11
درود به شرفت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
قابل توجه کسانی که ژست روشنفکری میگیرن و هی برای ترامپ دیوانه درود میفرستند !!!!
Iran, Islamic Republic of
21:12 - 1397/03/11
حرفهای منطقی و مستند گفته افرین به هر ایرانی وطن پرستی با هر سلیقه و گرایشی
همه باید به فکر ایران اباد و یکپارچه و متحد باشیم
ایران دوست داریم ایران پاینده باشی
Iran, Islamic Republic of
21:16 - 1397/03/11
چه ادم باشعوری
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
شعور خ خ خ
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/03/11
بهتر از این نمی توان گفت ... آفرین
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
یک نفر عقده ای همش کامنت های مخالف گذاشته است . اگر کسی مطابق میل شما نبود باید بمیرد . این چه منطقی است که شما دلواپسان دارید. . شما از ملی گرایی و وطن دوستی خوشتان نمی آید ک مردم هم از شما خوششان نمی آید . ایرانی ها همیشه ملی گرا بوده و عاشق وطن خود و ایران عزیز هستند . شما برو سوریه البته از آنجا داران بیرونتان می کنند
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1397/03/11
ای کاش همیشه و همه مطالبش را منتشر میکردید نه فقط هر وقت به سودتان است و میخواهید خودتان را موجه جلوه دهید به اینجور افکار و رفتار شما میگن ادمهای تقلیدی و بیسواد یعنی کورکورانه و بیسواد بودنتان را میرساند
Germany
21:25 - 1397/03/11
چند مقاله و گزارش از ایشون خونده ام به نظر من فرد " میهن پرستی " است. کلمه ای که دیگه کیمیا شده است .تو این سن احتیاج به دروغ و چاپلوسی نداره .
Iran, Islamic Republic of
21:37 - 1397/03/11
نگارنده محترم این شخص یک ایرانی وطن پرسته که به خاطر ترس از اعدام رفته سوییس پناهنده شده. چرا با القاب زشت در باره اش نام میبری. هر ایرانی حتی اونهایی که مخالف دولت اسلامی هستند کشورشونو دوست دارند و ارزوی سربلندی برای کشورش داره. به نظر من ایرانی هر جا باشه ایرانیه. حالا این به کنار که مخالف هست یه موافق.
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
حتی اونایی که به ترامپ نامه نوشتن که تحریممون کنند
کمی تفکر قبل سخن
Iran, Islamic Republic of
21:45 - 1397/03/11
اینم مثل اینکه وقت مردنشه خیلی دوسداره تو ایران بمیره داره پاچه خاری مینکه راش بدن تو ایران تا اینجا غزل خدافظی بخونه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اگه به امثال تو باشه چیزی از ایران باقی نمی گذاری .وطن دوست واقعی ارو این جور جاها میشه شناخت که حاضره خودش نابود بشه ولی به وطنش آسیبی نرسه
مونا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
هیچ احتیاجی ندارد در ایران بمیرد!فقط نشان دهنده عشقش به ایران است.به جغرافیا و مردمش!کاری که از دستش برمیامده کرده است.
Iran, Islamic Republic of
21:46 - 1397/03/11
درود بر شرفش
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
برو اول معنی کلمه شرف رو در بیار تا به هر کسی نسبت ندی
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/03/11
مرگ بر آمریکا واعادی وابستش
Iran, Islamic Republic of
21:56 - 1397/03/11
سپاس . دفاع منطقی ایشان در چنین شرایطی به دور از تعصبات قابل تقدیر است .قابل توجه هموطنان ایرانی
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/03/11
پهلوی خوب بود یا بد کاری ندارم،اینو خوب میدونم پدرم کارمند ساده با ۱۰ فرزند برای هر کدام یک خانه به ارث گذاشته،ولی من با ۲ فرزندم محتاج یک کیلو گوشت هستیم !!!!
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
ای ناقلا مگه کارمند ساواک بوده ما که چیزی عایدمون نشد کارمند ساده بودیم
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
آفرین..پدر منم کارمند ساده با 8 بچه،در بهترین نقطه شهرمون خانه خرید و ماشین داشت و خوب می خوردیم و خوب می پوشیدیم..یادمه گوسفندمی کشتیم و مادرم اون قسمت دنده ها را همون جا کباب می کردند و می گفتند ارزش فریز شدن ندارد!!!حالا...
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
قبل از اتقلاب هر کارمند بود ولو ساده زندگی بسیار مرفه ای داشت
Iran, Islamic Republic of
22:08 - 1397/03/11
به قول مولا علی علیه السلام
نبیند که چه کسی میگوید بشنوید که چه میگوید .
خیلی مدبرانه سخن گفته زاهدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
احسنت هموطن
Iran, Islamic Republic of
22:14 - 1397/03/11
خخخخخخخ ! !!!! اینکه از مقامات خود کشور ایران غرب ستیز تر هست و مدافع دستاورد های انقلاب !!! خخخخخخخ !!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
ایشون وطن دوست هست نه مثل یه مشت احمق "آمریکا پرست" و "یانکی دوست"!!!
United Arab Emirates
22:16 - 1397/03/11
آفرین بهشما و درود به شما که اظهار نظر خوبی بکار بر ده اید
United Kingdom
22:23 - 1397/03/11
شما اگر خوب بودید مردم شما را از کشور بیرون میکردن سن من کم ولی مطمئنا ظلم کردید که مردم از ایران بیرونتون کردن
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
نه که الان همه خوبن نه اختلاس است نه تبعیض، نه حقوق های نجومی، نه آقازاده ، نه اعتیاد، نه طلاق آره بابا شما دلواپسان خیلی خوبید . ما مردم بدیم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
ایشون از امثال تو دفاع نکرده از موجودیت ایران دفاع کرده و از مردم ایران ...اگه الان تو این وضعیت گیر افتادیم بخاطر افکار و عقاید امثال تو هست .البته از بس وقیح هستید که دهنتون همیشه بازه
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
کاربر 10:57

درود برشما
کاملا" درست فرمودید
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1397/03/11
بگیبشین با تو نود سالته ولی دمت گرم حرفای خوبی زدی تا قبل از مرگت همین تور ادامه بده
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1397/03/11
قطعا این ژنتیکی فاز نولش قاطی شده بوده یبار اینوریه یبار اونوری خدا شفاش بده
Iran, Islamic Republic of
22:42 - 1397/03/11
بسیار جالب و تاثیر گذار بود. این مطلب از زاهدی در حالی منتشر گردیده که ۴۰ سال ارتباط مستقیم با ایران نداشته و نشانگر اهمیت تداوم مطالعات ایران برای چنین فردی می باشد.
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1397/03/11
درود بر زاهدی عزیز که این طور جانانه از کیان ایرانی دفاع کرده
درپناه خدا باشی مرد......
پاسخ ها
بدون نام
-
۰۹:۱۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
پناه بر خدا
دفاع از کیان ایرانی!
United Arab Emirates
23:11 - 1397/03/11
راستی خسارت جنک ایران وعراق چی شد بلاخره نمیخوان بدن بابا بی پولیم
Iran, Islamic Republic of
23:17 - 1397/03/11
نامه خوب و معقولی بود افرین ...
United Arab Emirates
23:18 - 1397/03/11
ترامپ شهامت حمله به ایران را ندارد امریکا با دهها کشور جنگیده ولی یک با خاک امریکا تهدید نشده است ولی به قول رهبر بزن‌و درو تمام شد خاک آمریکا را به توبره می کشیم این را ترامپ میداند
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۲۷ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
این دفعه را رحم کنید . جاهای که نابود کردید را لطفا حتی یک نمونه اسم ببرید. واقعا جی می زنید؟؟ صنعتی یا سنتی؟
بدون نام
-
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
صدام .داعش .
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
کاربر۱۲:۲۸ صدام را که امریکا نابود کرد و اگر امریکا به عراق حمله نکرده بود بیش از ۲۵۰۰ کیلومتر مربع از خاک ایران در دست عداق لود. داعس هم هنوز هست و کلیه کشورهای اتلاف به داعش حمله کروند . اینقدر تحت تاثیر تبلیغات نباش . ما هر جا وارد شدیم شکست خوردیم
Iran, Islamic Republic of
23:24 - 1397/03/11
پیشنهاد میدم بیارنش بعنوان یک وطن پرست وزیر امور خارجه اش کنند
Germany
23:32 - 1397/03/11
داماد پهلوی از شما وطن پرستره که تواون کشور علیه امریکا وعزت کشور ومردم ایران حرف زده درود برشرفش
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
مگر کسی شک داشت . دوستان دلواپس وطن پرستی و ملی گرایی را خلاف می دانند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
البته خود ایرانیها هستند که همش برای ترامپ درود درود میکنن و از تحریمها ابراز رضایت میکنن!!
Iran, Islamic Republic of
23:35 - 1397/03/11
چه حرفهای جالبی زده بسیار عالی حقیقت رو گفته
Iran, Islamic Republic of
23:49 - 1397/03/11
درود به شرفش که از سپاه دفاع میکنه
Canada
23:57 - 1397/03/11
دست مریزاد و هزاران تمجید برای یک ایرانی با فهم.
Iran, Islamic Republic of
01:04 - 1397/03/12
مشخصه که انسانی باسواد و منطقی و معقوله ... حتی در 90 سالگی
پس سعی نکنید با برخی صفات و عبارات چنین فرد وطن پرستی رو تخریب کنید ... منظور خبرگزاری که متن رو نوشته
Iran, Islamic Republic of
01:35 - 1397/03/12
کاش همه به تاریخ وفرهنگ بزرگ ایران دید بزرگی داشته باشند و واقعیت را ببینید و بگویند
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1397/03/12
با عنوان سفیر رژیم ستمشاهی از زاهدی نام میبرید، اما سخنانش بسیار میهن پرستانه است، درحالی که سالهاست از کشور رفته و اصلا ماجراهای ایران بر زندگیش تاثیری ندارد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
كاش كاراش ميهن پرستانه بود
Iran, Islamic Republic of
02:03 - 1397/03/12
عجیب بود ازتون این خبرا رو هم پخش کنید ! احتمالآ از دستتون در رفته
Iran, Islamic Republic of
02:13 - 1397/03/12
نامه ای پر معنی پر از وطن دوستی و شجاعت نویسنده متن خجالت نمی کشی !!! ...
پاسخ ها
بدون نام
United States
۰۹:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
آره جلیلی خوب است که ۶ سال با ندانم کاری باعث تحمیل برجام شد
Iran, Islamic Republic of
05:13 - 1397/03/12
بابا شماهم چرت نگو پدرت اگه زنده شود توایران راهت نمیدهند ...
پاسخ ها
حرف توحرف
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
متن زاهدی بسیار خوبه ولی برای رضا پهلوی او سیاستمدار است میداند چه بگوید وکی بگوید او برای قوم وخویشهای خودش حرفای قشنگ زده که یعنی ما وطن پرستیم
Iran, Islamic Republic of
15:37 - 1397/03/12
بسیار زیبا و به حق حرف زده یک وطن پرست واقعی قابل نوجه کسانی که واسه آمریکا و ترامپ اب دهنشون راه میوفته و دوست دارن ایران تحریم بشه البته خائن هستند
Iran, Islamic Republic of
15:40 - 1397/03/12
همينمون كم مونده بود اين نظر بده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۲
اگه نظر میده سوادشو و دلسوزیشو هم داره نه مثل اون دکتر اطفال که واسه سیاست خارجی ما نسخه می پیچه
Iran, Islamic Republic of
09:57 - 1397/03/13
جالبه ايشون كه بقول شما از بازماندگان دوران شاهنشاهي بوده اينقدر قلب و دلش براي كشورش و مهينش ميتپه اونوقت يه عده مديران به ظاهر مسلمون الان پيدا ميشن تو اين شرايط بد اقتصادي پولهاي مردم و بلند ميكنند ميرن اونور آب و ميخورن!!!
Iran, Islamic Republic of
10:38 - 1397/03/13
جالبه من تا حالا نديدم ولايتي با اين كه دكتره اطفاله يك بار بتونه انگليسي حرف بزنه و 4 تا حرف درست بتونه بزنه
Iran, Islamic Republic of
10:33 - 1397/03/20
سلام
واقعا خیلی مشکله بخوای تشخیص بدی و انتخاب کنی ونظر بدی که حرفهای این شخص از سر وطن دوستیه یا سیاست و واقعیت پشت این حرفها چی می تونه باشه !!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج