سه اتهام آزار جنسی جدید علیه واینستین مطرح شد
۷۲۶۸۳۳
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
۶۶۲۴ 
شکایت جمعی از تهیه‌کننده بدنام در دادگاه نیویورک
به دنبال شکایت جمعی سه زن، اتهامات جدیدی در رابطه با حمله و آزار جنسی علیه هاروی واینستین در دادگاه نیویورک مطرح شده است. در این دادخواهی سنخی که دیروز علیه واینستین تسلیم دادگاه شده، یک زن، ملیسا تامپسن، چهره بانفوذ رسانه‌های امریکا را به آزار جنسی حین فعالیت کاری و سپس تجاوز در اتاق هتلی در نیویورک متهم کرده است.

آی ‌سینما: به دنبال شکایت جمعی سه زن، اتهامات جدیدی در رابطه با حمله و آزار جنسی علیه هاروی واینستین در دادگاه نیویورک مطرح شده است. در این دادخواهی سنخی که دیروز علیه واینستین تسلیم دادگاه شده، یک زن، ملیسا تامپسن، چهره بانفوذ رسانه‌های امریکا را به آزار جنسی حین فعالیت کاری و سپس تجاوز در اتاق هتلی در نیویورک متهم کرده است.

سه اتهام آزار جنسی جدید علیه واینستین مطرح شد

واینستین هفته گذشته بعد از ماه‌ها انکار آزار جنسی و اتهاماتی که بیش از هشتاد زن علیه او مطرح کرده‌اند، بالاخره خودش را تسلیم کرد و دستبندزده توسط پلیس نیویورک تحویل مقامات قضایی شد.

به نوشته گاردین در شکایت دوم، کیتلین دولانی بازیگر واینستین را به آزار جنسی در جریان برگزاری جشنواره کن 1996 متهم کرده است و سومین زن که بازیگری به نام لاریسا گومز است گفته سال 2000، واینستین در هتلی در تورنتو به او حمله‌ور شده است.

واینستین پیشاپیش در یک شکایت جمعی دیگر که توسط شش زن در کالیفرنیا تسلیم دادگاه شده، متهم شمرده می‌شود. در شکایت‌نامه اخیر، واینستین متهم است که از دفاتر مدیریتی‌اش در دو کمپانی فیلمسازی میراماکس و واینستین کمپانی و همچنین هتل‌ها به منظور سوءاستفاده و آزار جنسی از زنان پیرامونش استفاده کرده است.

در بخشی از شکایت اخیر آمده که صدها زن خودشان را همراه واینستین در چنین مکان‌هایی یافته‌اند، جاهایی‌که او گیرشان انداخته و به اشکال مختلف تلاش کرده رابطه جنسی ناخواسته با آنها برقرار کند.

این دادخواهی می‌افزاید قربانیانش همواره با خطر «تهدید و ورود به لیست سیاه» از سوی واینستین و کمپانی‌هایش روبرو بوده‌اند، خصوصا اگر از رابطه جنسی ناخواسته پرهیز می‌کردند یا نسبت به رفتار او گله‌مند می‌شدند.

 

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/03/13
ای بابا اینجا که مهد تمدن سند ۲۰۳۰ بوده
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/03/13
یعنی اونجا که خودشون سند ۲۰۳۰ رو منتشر کردن لنقدر فساد جنسی هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۳/۱۳
تو ایران بدون اون سند هزاران برابر تجاوز جنسی اتفاق میافته که البته صداشو در نمیارن امثال تو هم دایورت کردین رو کابل ، محض اطلاع اون کبکه که سرش تو برفه جای دیگش رو به هوا ، سعی کن کبک نباشی ، سند 2030 جلوی خیلی از این کثافت کاری هارو میگیره
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1397/03/13
سلام، میشه یه سری آزمایش روی این فرد انجام بشه تا مشخص بشه ایشون آدمن یا خروس....
Iran, Islamic Republic of
11:02 - 1397/03/14
همین که نظرات مخالفو منتشر نمیکنی معلومه از چه قماشی هستی محترمانه ترین کامنتو نوشتم ولی منتشر نشد ، ترس شماها خیلی لذت بخشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج