سیاوشی: آموزش و پرورش پیام خطرناک ندهد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_1
استخدام_3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۲۶۹۳۴
۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۰
۹۳۱۲
طیبه سیاوشی، نماینده تهران در مجلس درباره واکنش مسئولان آموزش و پرورش به ماجرای تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در غرب تهران می گوید: پیامی که آموزش پرورش می دهد، پیام خطرناکی است و آن این است که مدارس در حال ناامن شدن است.

انتخاب: طیبه سیاوشی، نماینده تهران در مجلس درباره واکنش مسئولان آموزش و پرورش به ماجرای تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در غرب تهران می گوید: پیامی که آموزش پرورش می دهد، پیام خطرناکی است و آن این است که مدارس در حال ناامن شدن است.

با گذشت چند روز از ماجرای تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در غرب تهران، مجید تهرانیان مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش گفته است: فضا بسیار سنگین است اما با این شدت که در فضای مجازی و شبکه‌های خارجی به آن پرداخته شده، نبوده است. ناصر کوهستانی مدیر آموزش و پرورش منطقه ۲ تهران گفته است: بر مبنای تحقیقاتی که روی آن تعداد از دانش‌آموزان معترض انجام داده‌ایم، هیچگونه تعرض و تجاوزی صورت نگرفته است.

سیاوشی در گفت و گو با خبرنگار «انتخاب»، درباره واکنش مسئولان آموزش و پرورش به ماجرای تعرض به دانش آموزان در مدرسه ای در غرب تهران گفت: آموزش و پروش به نوعی با جامعه چندمیلیونی دانش آموزی مقابله می کند. پیامی که آموزش پرورش می دهد، پیام خطرناکی است. آنها این پیام را می دهند که مدارس در حال ناامن شدن است.

او ادامه داد: مسئولان آموزش و پرورش به جای این واکنش ها، بهتر است از مردم بخواهند به آنها فرصت داده شود تا موضوع را بررسی کنند. این کار می تواند نشان دهد ما از دستگاهی برخورداریم که علاوه بر موضوعات آموزشی، پناهگاهی امن برای دانش آموزان نیز خواهد بود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس افزود: با مسئله ای که تا این حد جامعه را حساس و متاثر کرده، نمی توان این گونه برخورد کرد. قطعا اگر موضوع قابل بررسی نبود، مقام رهبری درمورد آن چنین دستوری را صادر نمی کردند.

سیاوشی ادامه داد: مسئولان آموزش و پرورش با توجه به مستندات موجود نمی توانند فرار کنند. سن نوجوانی سن حساسی است؛ مسئولان بهتر بود به نوعی این موضوع را مدیریت می کردند که دست کم در ایام امتحانات آرامش نسبی برقرار و دغدغه های پدران و مادران تا حدی رفع شود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس با اشاره به دریافت پیام های مختلف از سوی مردم گفت: اصلا موضوع خوبی نیست که کسی بگوید چقدر خوشحالم که فرزندم دیگر پشت دیوارهای مدرسه نیست.

سیاوشی ادامه داد: در همه جای دنیا این اتفاقات رخ می دهد اما موضوع به شکلی مدیریت می شد که جامعه احساس ناامنی نمی کند. اما برخورد آموزش و پرورش به گونه ای است که حتی همکاران نماینده که با مسئولان این وزارتخانه جلسه داشتند، از فضا و شرایط حاکم بر آن جلسه هم ناراضی بودند.

نماینده اصلاح طلب مجلس در مورد احتمال استیضاح وزیر آموزش و پرورش گفت: البته این هفته مجلس جلسه علنی ندارد و در جریان نیستم که مضوع استیضاح مطرح شده یا نه. اما مجلس ابزارهای نظارتی زیادی در اختیار دارد. تا کنون چندین تذکر مطرح شده و سوال از وزیر نیز ازابزارهای نظارت مجلس است. اما در مجموع باید یک اتفاقی در رویکرد آموزش و پرورش رخ دهد که مردم منتفع شوند و در جریان امور قرار بگیرند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1397/03/13
خب فرصت دادیم چی حل میشه چرابادی دوباره به خاطر نمره 20یابه خاطرباران شادی بشه بقیه رانمیبن واینکه چه پیامی میخواد بده من که میگه غیررسمی قبول ندارم حرفش
Iran, Islamic Republic of
17:43 - 1397/03/13
این نه اولیش نه اخریش چون هر۴نفر۱نفربیکارن وفقیروبیش از۳۰درصدسرپرست خانوادههابیکارن وفقیروجوانان بیکارن ...هرساعت۵۰نفرمیرن زندان ۸۰درصدازفقربه قول مسولین حالا برین بودجه ومنابع ثروت کم ولی باارزش کشورهزینه خرج۱۶ملیون افغانی بیگانه کنیدو۱۰ملیون شغلمونم اشغال کردن وبیکاروبه قول نمایندگان بیش از۳ملیون افغانی فقط کارساختمان وچندبرابران توکارهای دیگه هستن چه توجیحی دلربااینکم ابی خشکسالی زیادبیکاری وفقرنجومی۲۰۰سال بودجه کشورهزینشون کنید
Iran, Islamic Republic of
17:46 - 1397/03/13
اگر این اتفاق هر جای دنیا می افتاد وزیر توبیخ واستعفا می داد ولی اینهادنبال پنهان کاری هستندو اصلا براشون مهم نیست. چون بچه های خودشان در مدارس خارجه در حال تحصیل با پول بیت المال اند.
Iran, Islamic Republic of
17:59 - 1397/03/13
وقتی برای آموزش و پرورش بودجه ای نیست و به جای بکارگیری نیروهای رسمی و آموزش دیده از نیروهای آزاد و سرباز معلم و قراردادی و ..... استفاده میشود و بودجه در جاهای دیگر حرام میگردد آنوقت وقوع چنین اتفاقاتی نه تنها محتمل که حتمیست.
Iran, Islamic Republic of
18:13 - 1397/03/13
آقا برید خجالت بکشید! بی خود روش خاک نریزید! اصلا کی به کیه؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
آف دکور _فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر