بوگاتی طلایی یک سعودی در لندن +عکس
۷۲۹۰۰
۲۸ مهر ۱۳۹۲ - ۱۱:۵۸
۱۱۵۶۱
خودرو «بوگاتی» طلاکاری شده یک سرمایه دار سعودی، توجه همه عابران را در لندن به خود جلب کرد.
العالم: خودرو «بوگاتی» طلاکاری شده یک سرمایه دار سعودی، توجه همه عابران را در لندن به خود جلب کرد.

این سرمایه دار عربستانی خودروی شخصی اش را که دارای پلاک کشورش بود برای مدت اقامتش در لندن به انگلیس ترانزیت کرد.

به گفته شاهدان، در روزهای اخیر یک دستگاه خودرو بی نظیر «بوگاتی ویرون» متعلق به یک سرمایه دار عربستانی در خارج از هتل «درچستر» لندن مشاهده شد که با هواپیما به این شهر ترانزیت شده بود و فرد مذکور در زمان اقامت در لندن از آن استفاده می کرد.به نوشته ایلاف، قیمت این خودرو حدود یک و نیم میلیون دلار است و از نادرترین خودروهای روباز جهان به شمار می آید به طوری که مجموع تیراژ آن فقط به 150 دستگاه می رسد.

به نوشته روزنامه «دیلی میل» انگلیس، این خودرو دارای پلاک ویژه ای است. به طوری که حروف پلاک «م – هـ - م» یعنی حروف تشکیل دهنده کلمه «مهم» بود. رنگ این خودرو قبلا سفید بود، ولی قبل از انتقال به لندن، در دبی طلاکاری شده بود.


خودرو مذکور به عامل جالب توجهی در خارج از هتل درچستر لندن تبدیل شده بود به طوری که بسیاری از علاقه مندان و عابران اقدام به گرفتن عکس یادگاری در کنار آن می کردند.

سرمایه‌داران در کشور عربستان بیشتر از اعضای خاندان حاکم آل سعود و یا افراد وابسته به این خاندان هستند. گزارشها حاکی است، با وجود درآمدهای فراوان این کشور نفت خیز، مردم عربستان با مشکلاتی مانند مسکن، دستمزد پایین و خدمات اجتماعی ضعیف روبرو هستند.


برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
Iran, Islamic Republic of
19:35 - 1392/08/10
حضرت امام خمینی(ره) فرمودند:هرجا کاخی هست بدانید درکنارش کوخی هم هست. سرمایه داران خون و جوهره مردم عوام را میکشند.لعنت خدا بر آنها باد.
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1393/09/19
با وجود درآمدهای فراوان این کشور نفت خیز، مردم عربستان با مشکلاتی مانند مسکن، دستمزد پایین و خدمات اجتماعی ضعیف روبرو هستند.
(یعنی توفکر کن وضعیت مردم اونجا از ایران بدتره)
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج