ناتالی پورتمن در دنباله فیلم V for Vendetta
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 2
لاله زار مال_2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۴۰۰۱۱
۱۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۴
۸۵۷۷
بازیگر فیلم‌هایی چون Black Swan «قوی سیاه» و Closer «نزدیک‌تر»، یعنی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) اخیرا در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای ایفای نقش در دنبالۀ فیلم V For Vendetta «وی مثل وندتا» که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، آماده است.

سینما گیمفا: بازیگر فیلم‌هایی چون Black Swan «قوی سیاه» و Closer «نزدیک‌تر»، یعنی ناتالی پورتمن (Natalie Portman) اخیرا در طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که برای ایفای نقش در دنبالۀ فیلم V For Vendetta «وی مثل وندتا» که در سال ۲۰۰۵ منتشر شد، آماده است. پورتمن در فیلم اصلی، نقش شخصیت ایوی (Evey) را ایفا می‌کرد که همکار و معاون شخصیت انقلابی و آنارشیسم داستان، یعنی شخصیت وی (V) با بازی هوگو ویوینگ (Hugo Weaving) بود.

ناتالی پورتمن در دنباله فیلم V for Vendetta

کارگردانی فیلم V for Vendetta را جیمز مک‌تیگو (James McTeigue) برعهده داشت و فیلم‌نامۀ آن توسط برادران واچوفسکی (Wachowski) نوشته شده بود؛ لازم به‌ذکر است که داستان این فیلم براساس مجموعه کتاب‌های کمیک V for Vendetta به نویسندگی آلن مور (Alan Moore) شکل گرفته است. داستان این فیلم هیجانی و سیاسی، در کشور انگلستان و در یک آینده نزدیک و متناوب رخ می‌دهد؛ زمانی‌که حکومت این کشور به‌دست یک نظام فاشیست مستبد افتاده است. شخصیت پورتمن یا همان ایوی در طی این داستان، به شخصیت وی می‌پیوندد که یک فرد انقلابی است و شخصیت او از شخصیت تاریخی گای فاکس (Guy Fawkes) الهام گرفته شده است. فاکس سربازی انگلیسی بود که در اوایل قرن ۱۷ و در طی “توطئۀ باروت”، نقشۀ منفجر کردن پارلمان و ترور شاه جیمز (King James) را در سر داشت. در طی این داستان، هر اقدامی که توسط شخصیت وی صورت می‌گیرد تا او را به عملی کردن نقشه‌ی نهایی که همان انفجار ساختمان پارلمان است نزدیک کند، موجب برانگیختن یک انقلاب مردمی و نزدیکی سرنگونی دولت سرکوب‌گر می‌شود.

پورتمن اخیرا در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Comic Book داشت، دربارۀ این فیلم صحبت کرد. در طی این مصاحبه، از او سؤال شد که آیا علاقه دارد تا دنباله‌ای برای یکی از فیلم‌های زیاد و معروفی که در تمام این سال‌ها در آن‌ها حضور داشته است، ساخته شود؟ او در پاسخ به این سؤال این‌گونه گفت :” شاید فیلم V for Vendetta”

پس از ایفای نقش شخصیت جین فاستر (Jane Foster) در دو فیلم Thor «ثور» مربوط به کمپانی مارول، این بازیگر مطمئنا در ایفای نقش شخصیت‌های کتاب‌های کامیک مهارت کافی را به‌دست آورده است. اخیرا پورتمن تصمیم گرفت تا کمی استراحت کند و تمرکز خودش را روی پروژه‌های کوچک‌تری مانند فیلم‌های Jackie «جکی» به کارگردانی پابلو لارائین (Pablo Larrain) و یا فیلم علمی-تخیلی Annihilation «نابودی» به کارگردانی الکس گارلند (Alex Garland) بگذارد. همچنین در اواخر سال ۲۰۱۶، پورتمن اعلام کرد که دیگر قصد ندارد تا در سری فیلم‌های کمپانی مارول ایفای نقش کند؛ این بازیگر در اوایل امسال در طی مصاحبه‌ای که با پایگاه خبری Screen Rant داشت اعلام کرد که علاقه دارد تا نقش شخصیت‌هایی با ظرفیت جین فاستر را ایفا کند.

باتوجه به تغییر نگرش پورتمن نسبت به دو اثرش در کمپانی مارول و نظرات اخیرش نسبت به فیلم V for Vendetta، به‌نظر می‌رسد که او قصد دارد تا دوباره وارد فیلم‌هایی شود که نقش او را در بین عموم پررنگ‌تر کند و او را به شهرت برساند. البته این نظرات اولین بار نیست که احتمال ساخت دنبالۀ فیلم V for Vendetta را نشان می‌دهد. طرفداران آثار مور و فیلم V for Vendetta احتمالا به‌خاطر دارند که سال پیش شایعه‌ای مبنی بر ساخت سریالی براساس داستان V for Vendetta توسط شبکه‌ی چهار تلویزیون بریتانیا منتشر شد. پس از اولین اطلاع‌رسانی راجع به ساخت این سریال، هیچگونه نشانه‌ای از شروع روند توسعۀ آن دیده نشد و به‌نظر می‌رسد که این ایده تماما به فراموشی سپرده شد.

اکنون طرفداران فیلم V for Vendetta باید امیدوار باشند که احتمال ساخت دنبالۀ این فیلم، مانند احتمال ساخت سریال تلویزیونی این اثر، صرفا یک شایعه نباشد و امید آنان به واقعیت بدل شود. البته باید توجه داشت که احتمال ساخت این سریال و میزان توسعه‌ای که داشته است، بیشتر از توسعۀ ساخت فیلم V for Vendetta 2 بوده است. به‌هر حال، با توجه به زمینه‌های سیاسی فیلم V for Vendetta در زمان حاضر، به‌ویژه توجه به فیلم‌هایی که مشوق مشارکت مردم در سیاست است، تولیدکنندگان این فیلم ممکن است تصمیم بگیرند که هرچه زودتر روند تولید و توسعۀ دنبالۀ فیلم V for Vendetta را آغاز کنند. به هر حال، می‌دانیم که ناتالی پورتمن سهم خودش در پشتیبانی از ساخت این فیلم را ادا کرده است و علاقۀ خودش به همکاری در این پروژه را اعلام کرده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
شرکت هوش و دانش سپهر_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
شرکت هوش و دانش سپهر_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
شرکت هوش و دانش سپهر_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
سفیر بار ساقدوش_2
شرکت هوش و دانش سپهر_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دندانپزشکی تاج _ فوترموبایل2
قالیشویی بانو_فوترموبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر بلفارو
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
اورانوس_فوتر2
فنی آتل_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیان طب - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دندانپزشکی تاج _ فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر