۵۰ سال فعالیت فرهاد فخرالدینی در یک شب
۷۴۸۷۲۸
۳۱ تير ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۷
۴۱۳۸
فرهاد فخرالديني كه قرار است كنسرتي با نام «شبي با فخر موسيقي ايران» براي او برگزار شود، مي‌گويد: بعد از چند سال وقفه روي صحنه مي‌آيم و اميدوارم هنردوستان بيايند و اين برنامه را ببينند.

ایسنا: فرهاد فخرالديني كه قرار است كنسرتي با نام «شبي با فخر موسيقي ايران» براي او برگزار شود، مي‌گويد: بعد از چند سال وقفه روي صحنه مي‌آيم و اميدوارم هنردوستان بيايند و اين برنامه را ببينند. اميدوارم اجراي خوبي از آب دربيايد، اين كنسرت نتيجه ۵۰ سال فعاليت من در حوزه موسيقي است.

۵۰ سال فعاليت فرهاد فخرالديني در يك شب

اين آهنگساز و رهبر اركستر پيشكسوت در نخستين اظهاراتش درباره كنسرت ۱۱ و ۱۲ مرداد «شبي با فخر موسيقي ايران» در تالار وحدت با همراهي اركستر فرهنگ و هنر، اظهار كرد: چندي پيش از اجراهاي اركستر فرهنگ و هنر كه وابسته به مركز علم و كاربردي واحد ۴۶ تهران است ديدن كردم. اجراي نخست آنها با هنرمند خوب آذربايجاني «راميز قلي‌اف» و اجراي بعدي نيز با محمد معتمدي كه اجراهاي قابل توجه و خوبي بود. اين اركستر توسط شهرام توكلي و علي اكبر قرباني هدايت مي‌شود و خانم سوسن تقي‌پور مديريت آن را بر عهده دارد. فعاليت‌هاي اين اركستر را خوب و قابل توجه ديدم. جواناني بودند كه انگيزه و انرژي خوبي براي اجرا داشتند. كنسرت «شبي با فخر موسيقي ايران» با همراهي اركستر فرهنگ و هنر ۱۱ و ۱۲ مرداد با حضور «فرهاد فخرالديني» به عنوان رهبر مهمان اركستر در تالار وحدت و به تهيه‌كنندگي سوسن تقي‌پور (مدير مركز علمي كاربردي واحد ۴۶) برگزار خواهد شد و بليت فروشي اين اجرا آغاز شده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج