پاشازاده: نگران دیدار با السد هستم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
دکتر استرکی_3
لایکو_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
لایکو_2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۵۱۴۷۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
۶۹۷۶
کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: با این شرایطی که از استقلال دیده شد باید به هواداران حق داد که نگران آینده این تیم باشند. به خصوص که در آسیا باید به دیدار السد بروند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال استقلال تهران در نخستین دیدار خود در فصل هجدهم لیگ برتر میزبان پیکان بود که این دیدار در نهایت بدون گل به پایان رسید. جدا از نتیجه بازی، این یکی از سرد ترین بازی های لیگ بود که تقریبا بدون حادثه و صحنه مهیج به پایان رسید.

مهدی پاشازاده کاپیتان سابق آبی پوشان در این رابطه گفت: واقعیت این است که چیز خاصی از استقلال در این بازی ندیدیم. خروجی بازی طوری بود که باید نگران این تیم بود. به خصوص که آبی ها یک دیدار بسیار سخت مقابل السد در آسیا پیش رو دارد.

پاشازاده گفت: در خصوص نقل و انتقالات از مدتها پیش کارشناسان، پیشکسوتان و هواداران تذکرات و هشدار های لازم را می دادند اما در این باشگاه گوش شنوایی وجود نداشت. بازی هفته اول استقلال مقابل پیکان فرایند یک نقل و انتقال ضعیف بود.

وی افزود: البته من منکر توانمندی بازیکنان جوان و جدید استقلال نیستم. اما استقلال تیمی نیست که بازیکن جوان در آن میدان دیده شود. استقلال و پرسپولیس تیم هایی هستند که باید در آن ستاره ها حضور داشته باشند و درکنار ستاره ها یکی دو بازیکن جوان که الزاما هم باید این بازیکنان از تیم های پایه آمده باشند. نه این که یک استخوانبندی این تیم را بازیکنان جوان و جدید تشکیل بدهند.

کاپیتان سابق آبی پوشان تصریح کرد: شرایط تیم نگران کننده است. تعارف نداریم و باید بگوییم در این تیم فقر بازیکن خلاق در خط حمله و هافبک داریم. البته فرشید اسماعیلی تلاش خودش را کرد و یک لول هم از دیگر بازیکنان استقلال بالاتر بود. اما اسماعیلی هنوز به آن بلوغ کامل نرسیده که محور تیم استقلال باشد.

پاشازاده در خصوص نقل و انتقالات باشگاه بیان داشت: این درست که فرایند جذب بازیکن جدید توسط مدیران باشگاه دنبال می شود، اما مسئولیت مستقیم نقل و انتقالات هر باشگاهی با سرمربی تیم است. فصل گذشته علیرضا منصوریان از اعتبار خودش برای جذب بازیکنان بزرگی مثل جباروف، شجاعیان، امید ابراهیمی، مجید حسینی و خیلی های دیگر خرج کرد و این اتفاقی است که در فوتبال به خصوص فوتبال ایران متداول است. سرمربی استقلال هم باید مسئولیت نقل و انتقالات را بپذیرد. این که مدیران گذشته و مدیران فعلی توانستند یا نتوانستند این یک بحث فرعی است. اگر بازیکنانی که به استقلال آمدند در لیست شفر نبودند او باید معترض باشد و اگر اینگونه هست و شفر معترض نیست، این عذر بدتر از گناه است.

پیشکسوت آبی ها در ادامه بیان داشت: مسئولیت جذب تعدادی بازیکن مصدوم در استقلال بر عهده چه کسی است؟ این تیم که محدودیتی در جذب بازیکن نداشت. چرا بازیکنانی را به خدمت گرفته که تا هفته های زیادی نمی توانند این تیم را همراهی کنند؟ چرا در این زمینه از دکتر نوروزی که باتجربه ترین فیزیوتراپ ورزشی است استفاده نشد؟

وی در خصوص اعتراض هواداران به اتفاقات و حواشی این تیم و به خصوص نقل و انتقالات بیان داشت: باید به این هواداران حق داد. آنها مالکین اصلی تیم هستند. آنها صاحب خانه هستند و سایرین مستاجر هستند. ما نباید فکر کنیم هواداران متوجه نیستند. آنها به خوبی و حتی بهتر از خیلی ها شرایط فوتبال را درک می کنند. آیا با این شرایط نباید نگران دیدار با السد بود؟

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان