چرچسوف: هیچکس از من تست دوپینگ نگرفت!
۷۵۶۰۹۷
۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳
۶۴۳۶
استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره ماجراهای دوپینگ صحبت کرده است.

ایران ورزشی: ورزش روسیه درسال های اخیر به شدت درگیر ماجراهای دوپینگ بوده که به محرومیت گسترده ورزشکاران این کشور در بازی های المپیک و پارالمپیک منجر شد. با این وجود تیم فوتبال روسیه در جام جهانی 2018 پاک بود و هیچ مشکلی نداشت. اتفاق مهمی که استانیسلاو چرچسوف سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه درباره آن صحبت کرده است.

چرچسوف در این باره گفت: تقریبا در هر روز دوره جام جهانی 2018 و پیش از آغاز بازی‌ها تیم ملی فوتبال روسیه تحت بررسی‌های دوپینگ قرار گرفت اما هیچ‌چیزی را پیدا نکردیم.

چرچسوف: هیچکس از من تست دوپینگ نگرفت!

سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه افزود: اغلب از من درباره دوپینگ می‌پرسیدند اما ما جایی برای چنین پدیده‌ای در تیم‌مان نداریم. ما خودمان هم نمی‌دانیم دوپینگ کجاست. پیش از جام جهانی در هر روز همه چیز را در تیم ملی فوتبال روسیه مورد بررسی قرار می‌دادیم. بازرسان دوپینگ از فیفا، یوفا و آژانس روسیه در اردوی ما حضور یافتند و آزمایش‌هایی از تمامی اعضای تیم ملی فوتبال روسیه گرفتند. صادقانه بگویم هیچ‌کس از من تست دوپینگ نگرفت و مورد برسی قرار نداد!

چرچسوف درباره بهترین‌های تیم ملی فوتبال روسیه در جام جهانی 2018 خاطرنشان کرد: آکینفیف در میان ما بهترین جام را گذراند و هماند لئو یاشین، دروازه‌بان افسانه‌ای روس‌ها در زمان خودش بود. گولووین، جیوبا، سامدوف و ایگناشوویچ نمونه‌های از این دست هستند. تیم ملی فوتبال روسیه رضایتمندی و توسعه این ورزش را در کشور رقم زد. ما نمی‌توانیم با خشونت بچه‌ها را به سمت فوتبال بکشانیم. آنها باید نمونه‌های عینی را داشته باشند تا تمایل به این ورزش پیدا کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج