نیکول کیدمن به جشنواره تورنتو می‌رود
۷۵۶۸۰۴
۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
۴۱۴۵
رقابت برای جایزه ۲۵ هزار دلاری
جشنواره فیلم تورنتو از فهرست فیلم‌های راه یافته به بخش رقابتی «پلتفرم» این رویداد رونمایی کرد که در این میان فیلم جدید نیکول کیدمن با عنوان «ویرانگر» هم حضور دارد.

آی ‌سینما: جشنواره فیلم تورنتو از فهرست فیلم‌های راه یافته به بخش رقابتی «پلتفرم» این رویداد رونمایی کرد که در این میان فیلم جدید نیکول کیدمن با عنوان «ویرانگر» هم حضور دارد.

چهل و سومین دوره مهم‌ترین جشنواره سینمایی امریکای شمالی که از سپتامبر آینده آغاز می‌شود، ستاره‌هایی مانند کیدمن، الیزابت ماس، پاتریشیا کلارکسن و فرانک گریلو را هم به لیست مهمانانش اضافه کرده است.

نیکول کیدمن با یک فیلم مستقل به جشنواره تورنتو می‌رود

بخش رقابتی پلتفرم که برای چهارمین سال پیاپی برگزار می‌شود با نمایش جهانی فیلم مستقل «دونیبروک» (Donnybrook) به کارگردانی تیم ساتن افتتاح می‌شود. فرانک گریلو، جیمی بل و مارگرت کوئلی بازیگران این فیلم مهیج هستند.

علاوه بر این، فیلم «ویرانگر» (Destroyer) با بازی نیکول کیدمن هم در کانادا اکران جهانی خواهد داشت. کارین کوزاما کارگردان این فیلم مهیج داستانی جنایی را در لس آنجلس امروز به تصویر کشیده است. همچنین فیلم «بوی او» (Her Smell) ساخته الکس راس پری که با بازی الیزابت ماس مقابل دوربین رفته نیز در بخش پلتفرم جشنواره امسال به نمایش درمی‌آید. فیلم معمایی نئونوآر «ناگهان» (Out of Blue) با بازی پاتریشیا کلارکسن در نقش بازرس دایره جنایی از دیگر فیلم‌های این بخش رقابتی است.

بخش پلتفرم میزبان 12 فیلم سینمایی مستقل خواهد بود که بدون حمایت و پشتیبانی استودیوهای هالیوودی برای جایزه 25 هزار دلاری جشنواره تورنتو با یکدیگر رقابت می‌کنند. به گفته پیرس هندلینگ دبیر جشنواره تورنتو این بخش جنبی با هدف حمایت از کارگردان‌های مولف و فیلم‌های مستقلی برگزار می‌شود که بیش از پیش با مشکل تامین سرمایه و بودجه مواجه‌اند و لزوما ستاره‌های اسم‌ورسم‌دار در آثار این بخش حضور ندارند.

چهل و سومین جشنواره فیلم تورنتو از ششم تا شانزدهم سپتامبر برگزار می‌شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج