محسن کیایی، مجری گری را تکذیب کرد
۷۵۸۶۶۷
۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۷
۶۱۳۴
بعد از انتشار خبر اجرای برنامه «تب تاب» توسط محسن کیایی از سوی سازندگان این برنامه و تایید مدیر گروه اجتماعی شبکه سه ، محسن کیایی به این خبر واکنش نشان داد.

خبرگزاری صبا:  بعد از انتشار اخباری از سوی سازندگان و عوامل برنامه «تب‌تاب» و مدیر گروه اجتماعی شبکه سه، مبنی بر اجرای این برنامه توسط محسن کیایی این بازیگر سینما و تلویزیون به این خبر واکنش نشان داد.

محسن کیایی در خصوص این خبر گفت: در خصوص اجرای برنامه «تب‌تاب» با من مذاکراتی انجام شد اما من قراردادی برای اجرای این برنامه منعقد نکردم.

محسن کیایی، مجری گری را تکذیب کرد

کیایی در پاسخ به تایید مدیر گروه اجتماعی شبکه سه مبنی بر صحت خبر اجرای او در «تب‌تاب» گفت: من این خبر را تکذیب می‌کنم. البته درمورد اجرای این برنامه با من صحبت‌ شده است اما قراردادی برای اجرا با این برنامه ندارم و این پیشنهاد را نپذیرفته‌ام.

او افزود: برنامه «تب‌تاب» برنامه بسیار جذابی است و گروه خیلی خوبی برای تولید آن مشغول به کار هستند و قرار است کار خوبی را ارائه دهند اما نکته مهم این است که دغدغه من به هیچ وجه اجرا نیست.

کیایی در جواب این سوال که آیا ممکن است در ادامه با این گروه به توافق برسد و او را به عنوان مجری «تب‌تاب» ببینیم خاطر نشان کرد: به هیچ‌ وجه ممکن نیست چنین اتفاقی بیفتد و با این گروه همکاری داشته باشم؛ من بار دیگر این خبر را تکذیب می‌کنم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج