بی‌باک: تیم تکواندو جوان، اما باتجربه است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۵۹۳۷۹
۲۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
۲۹۸۱
سرمربی اسبق تیم ملی تکواندو معتقد است تیم ملی اعزامی به جاکارتا جوان و باتجربه است و در سه وزن بازی‌های آسیایی شانس مدال دارد.

ایسنا: مهدی بی‌باک در مورد شانس موفقیت تیم ملی تکواندو در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا، اظهار کرد: تیم ملی خوبی داریم و از نظر من می‌تواند در این رقابت‌ها حضور موفقی داشته باشد. ترکیبی که تیم ملی در اختیار دارد همگی جوانان با تجربه‌ای هستند و در این سال‌ها با حضور در تورنمنت‌های مختلف کسب تجربه کرده‌اند. امیدوارم تیم ملی بتواند نتایج خوبی را در این رویداد مهم کسب کند.

او در خصوص شرایط فعلی تیم ملی تکواندو نسبت به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون، توضیح داد: من همیشه گفته‌ام که هیچوقت نمی‌توان شرایط هر دوره را با دوره دیگر مقایسه کرد اما روی هم رفته تیم خوبی داریم و می‌توان به درخشش آن‌ امیدوار بود.

سال‌ها است که این تکواندوکاران مبارزه می‌کنند، روی آن‌ها سرمایه گذاری شده و کم‌ترین مدال این نفرات طلای آسیا است. تک‌تک این ملی‌پوشان قهرمان‌های آسیا و جهان هستند که تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشته‌اند. موفقیت در بازی‌های آسیایی کار سختی است اما امیدواریم بار دیگر افتخارات بازی‌های اینچئون توسط تکواندوکاران تکرار شود.

سرمربی اسبق تیم ملی در خصوص عقب افتادن تکواندوکاران ایران در اوزان ۵۸ و ۶۸ کیلوگرم از تکواندوکاران کره‌ای، گفت: تکواندوکاران ایران از کره‌ای‌ها عقب نیفتاده‌اند. از نظر من نباید برنده را از پیش تعیین کرد.

"لی دان‌هو و تای هون‌کیم" هم مانند فرزان عاشورزاده کار خود را از سال ۲۰۱۲ یا ۱۳ شروع کرده‌اند، فرزان و امیر محمدبخشی می‌توانند نتایج خوبی در بازی‌های آسیایی کسب کنند و نباید از آن‌ها ناامید شد چون هر دو شانس طلا دارند.

او افزود: فرزان چهار بار مقابل "تای هون‌کیم" قرار گرفته است که یک ‌بار با اختلاف ۱۲ امتیاز او را از پیش رو برداشت، دو بازی نیز تقریبا مساوی بود و بازی آخر هم با اختلاف ۴ یا ۵ امتیاز به سود حریف کره‌ای تمام شد. بخشی و عاشورزاده امیدهای مدال هستند و نباید آن‌ها را از پیش باخته اعلام کرد. از نظر من ما در اوزان ۵۸- کیلوگرم، ۶۳- کیلوگرم و ۸۰- کیلوگرم شانس بیشتری برای کسب مدال داریم.

پیشکسوت تکواندوی ایران در خصوص جو فعلی حاکم بر این رشته گفت: خدا را شکر شرایط الان نسبت به یک سال و نیم پیش که من در کنار تیم بودم بهتر شده و جو حاکم بر این رشته آرام است. رسانه‌ها حمایت می‌کنند و کسانی هم که بی دلیل انتقاد می‌کردند با انتخاب آقای پولادگر دیگر چیزی نمی‌گویند.

انتقادهای نادرست تاثیرات خیلی بدی روی تکواندوکاران می‌گذاشت اما الآن جو آرام است و ملی‌پوشان با آسودگی خاطر تمرینات خود را انجام می‌دهند. امیدوارم تیم ملی ایران بتواند عملکرد خوبی را در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا از خود بر جای بگذارد.

مهدی بی‌باک در پایان این گفت و گو در خصوص عملکرد تیم ملی ایران در مسابقات گرندپری مسکو گفت: من در محل مسابقات نبودم اما همانطور که همه می‌دانند مسابقات گرندپری تکواندو میدان بسیار سختی است و شرایط خاص خود را دارد. امیدوارم کادرفنی فعلی نیز تجربه کافی در این زمینه را کسب کند تا تکواندوکاران ایران نتایج خوبی را کسب کنند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
شفا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر