پنجعلی: پیروزی در آبادان دور از دسترس نیست
۷۶۲۴۴۸
۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
۳۲۸۷
کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد که این تیم در بازی‌های آینده باز هم با سدی مانند تیم نفت مسجدسلیمان روبه‌رو خواهد شد.

خبرگزاری تسنیم: پنجعلی در مورد تساوی پرسپولیس برابر نفت مسجدسلیمان و انتقاد پرسپولیسی‌ها از سبک بازی این تیم گفت: در فوتبال هر تیمی برای نتیجه گرفتن تاکتیک خاص خودش را دارد. وقتی تیمی در ورزشگاه آزادی برابر پرسپولیس قرار می‌گیرد طبیعی است که دنبال حداقل امتیاز باشد و بازی دفاعی را در دستور کار قرار دهد.

وی در ادامه افزود: نفت مسجدسلیمان هم دنبال امتیاز گرفتن بود و به این شیوه رو آورد. این آخرین بازی نیست که پرسپولیس با این شرایط موجه می‌شود. قطعاً پرسپولیس باز هم با سدی مثل نفت مسجدسلیمان روبه‌رو می‌شود، ولی نکته مهم این است که کادر فنی برای تیم‌هایی که با این سبک بازی می‌کنند، دنبال راهکار و تنوع تاکتیکی باشد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: پرسپولیس نباید در نیم‌فصل اول به‌سادگی امتیاز از دست بدهد، خصوصاً در بازی‌های خانگی که اهمیت زیادی دارند. پرسپولیس باید طوری امتیاز بگیرد که در پایان نیم‌فصل اول در کورس قهرمانی باشد تا در نیم‌فصل دوم، با اضافه شدن بازیکنان جدید شرایط بهتری پیدا کند.

پنجعلی با بیان این جمله که بازی بعدی با صنعت نفت اهمیت زیادی دارد، تصریح کرد: پرسپولیس قبل از بازی با الدحیل باید در آبادان با صنعت نفت بازی کند. این بازی بسیار مهم است و پرسپولیس با شکست دادن حریفش می‌تواند با روحیه‌ای بالا به مصاف الدحیل برود. پیروزی در آبادان دور از دسترس نیست و بازیکنان هم باید تساوی برابر نفت مسجد‌سلیمان را فراموش کنند و در بازی بعدی به فکر جبران باشند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج