موضع‌گیری‌ مجریان تلویزیون علیه یکدیگر
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۶۶۹۵
۱۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
۹۲۷۲
حضور بازیگران و افراد غیرمتخصص در عرصه اجرا در هفته‌های اخیر واکنش‌های متعددی را در پی داشته، انتقادها از سوی مجری‌های قدیمی تلویزیون مطرح شده و بار دیگر انگشت ملامت به سوی صدا و سیما نشانه گرفته شده است.

خبرآنلاین: اوضاع نابه‌سامان، برنامه‌ریزی نادرست، برنامه‌های بی‌محتوا و صرفا آنتن پرکن که در نهایت به از دست رفتن مخاطبان تلویزیون منجر می‌شود موضوع جدیدی نیست که بشود درباره آن حرف تازه‌ای زد اما موضع‌گیری‌های جدید و واکنش‌های تندی که در چند وقت اخیر نسبت به برنامه‌های تلویزیون آن هم از سوی مجری‌های رسانه و برخی از بازیگران مطرح شده است زنگ هشدار تازه‌ای را به صدا درآورده که نشان از اوضاع اسف‌بار در تلویزیون است.

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

حالا دیگر انتخاب‌های غلط و بدون منطق در تلویزیون کار را به جایی کشانده که حتی مجری‌ها هم با یکدیگر درگیر شدند و به همتایانشان بی‌وقفه می‌تازند و آنها را مورد انتقادهای تند قرار می‌دهند، البته پیکان انتقاد خیلی از معترضان به سوی خود صدا و سیما و انتخاب‌های اشتباهش نیز هست.

بازیگران در لباس مجری

نکته مهمی که در چند وقت اخیر دوباره در تلویزیون پررنگ شده است، حضور بازیگران در قامت مجری در برنامه‌های مختلف است، محمدرضا گلزار، پژمان بازغی، کامران تفتی، دانیال عبادی و چند چهره دیگر از بازیگرانی هستند که این روزها اجرای چند برنامه در تلویزیون را بر عهده گرفته‌اند، مسئله‌ای که ظاهرا به مذاق مجری‌های پیشکسوت و واقعی تلویزیون خوش نیامده و شاید به همین علت هم واکنش آنها را در پی داشته است و باعث درگیری میان آنها شده است.

چند سال پیش این چرخه برعکس بود و خیلی از مجری‌های تلویزیون به عنوان بازیگر در فیلم‌ها جلوی دوربین رفتند، البته که آن موقع بازیگران واکنش‌های چندان تندی نسبت به این موضوع نداشتند.

البته طبیعی است که وقتی مجریانی که برخی‌شان توانایی‌های بیشتری در اجرای برنامه‌های مختلف دارند وقتی می‌بینند افرادی بی هیچ تجربه اجرا و برخورداری از کمترین قابلیت‌ها و توانایی‌ها در این زمینه تنها به واسطه اینکه در سینما یا تلویزیون به عنوان بازیگر شناخته می‌شوند پایشان به برنامه‌های مختلف به عنوان مجری باز شده است، حس کنند عرصه برای حضور آنها تنگ شده و از همین رو به این ماجرا معترض می‌شوند.

در گزارشی که در ادامه می‌خوانید مروری داشتیم بر اتفاق‌هایی که در روزها و هفته‌های اخیر در تلویزیون افتاده و باعث درگیری‌های لفظی بین مجریان شده و واکنش‌ها متعددی را هم از سوی مجریان قدیمی‌تر تلویزیون در پی داشته است.

مجری‌هایی که از کف خیابان پیدا شدند

قضیه از آنجایی شروع شد که نام مجید افشاری فینالیست خنداننده شو به عنوان مجری برنامه «ایرانیوم» مطرح شد، همین کافی بود تا اولین صدای اعتراض تند از سوی محمد نظری، مجری «به خانه بر می‌گردیم» شنیده شود. نظری در واکنش به انتخاب افضاری برای اجرای این برنامه در گفت‌وگویی گفته بود که از کف خیابان مجری پیدا کرده‌اند!

نظری در ادامه اظهارنظرش درباره صدا و سیما نیز گفته بود: «من نمی‌دانم در تلویزیون چه می‌گذرد. انگار یک تشتت و تضاد فکری اتفاق افتاده و در زمانی که مجری‌های صداوسیما از صد‌ها گزینش رد می‌شوند تا به آنتن برسند و هر هفته به خاطر گفتن یک جمله یا نگفتن آن توبیخ می‌شوند، می‌بینیم یک آدمی را از کف خیابان می‌آورند و به او اجرا می‌دهند، کسی که نمی‌داند روی چه خطوط قرمزی حرکت می‌کند، روی آنتن می‌رود و برنامه اجرا می‌کند.»

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

از انتقادها به دستمزد گلزار تا اجرای تصنعی او

پیش از این حاشیه‌های برنامه «ایرانیوم» هم از همان موقعی که تیزرهای پخش مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار روی آنتن رفت خیلی‌ها به حضور در قامت یک مجری واکنش نشان دادند و علاوه بر بحث‌های مالی بر سر دستمزدی که گلزار برای اجری این برنامه گرفته و حضور مبهم اسپانسرها به اجرای تصنعی این بازیگر هم انتقادهای زیادی شده و این بحث مطرح شد که چرا با وجود مجری‌های کاربلد در تلویزیون باید سراغ یک بازیگر رفت و دستمزدی بسیار بالا هم برای اجرا به او پرداخت کرد.

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

از صابر ابر تا نیما کرمی و اعتراض به «ایرانیوم»

البته گاف‌های برنامه «ایرانیوم» با انتخاب یک تازه از راه رسیده به عنوان مجری تمامی نداشت، چند روز پیش ایرج ملکی و برادرزاده‌اش مهمان این برنامه بودند. حضور این مهمانان و نوع گفت‌وگو با آنها هم واکنش‌های زیادی را در پی داشت، صابر ابر که این اقدام صدا وسیما را غیر اخلاقی دانسته بود درباره دعوت کردن ایرج ملکی به این برنامه و بازخوردهایی که پس از آن به وجود آمد در توییتر نوشت: «آوردن ایرج ملکی و برادرزاده‌اش در صدا و سیما یک رفتار غیر انسانی‌ست.

آیا واقعا در این سازمان کسی اطلاعی از فعالیت‌های آن‌ها نداشته؟! یا دانسته و خواسته آن‌ها را برای تمسخر دعوت کرده‌اند؟ این رفتار ترویج مرگ اخلاق بین مردم است.» نکته جالب اینجاست که صابر ایر پیش از اینکه بازیگر شود به عنوان مجری در برنامه «پلک» آغاز به کار کرد.

نیما کرمی دیگر مجری تلویزیون هم از دیگر منتقدان سرسخت این برنامه بود، او نیز در همین‌باره در صفحه اینستاگرامش نوشت: «متأسفم برای برنامه‌سازی رو به زوال رسانه‌ملی... واقعاً یعنی فکری برای برنامه‌سازی درست ندارید. دوستان عزیز! شما حق ندارید به هرکسی اجازه دهید رو به روی دو انسان هموطن به هر شکل و ترتیبی قرار بگیرد و بعد مسخره‌شان کنید[اسکولشان بفرمایید] به خدا زشته، به خدا بده، تو رو خدا از برنامه‌سازی دست بردارید که هرچه ما تلاش می‌کنیم برای برنامه فاخر، شما همه‌چیز را زیر سوال می‌برید. وای بر من با این همه ابتذال در رسانه‌ای که روزی قرار بود دانشگاه‌ انسان‌سازی باشد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:50 - 1397/06/11
اقای نیما کرمی شما با اون برنامه ی خنداننده شوتون بیشتر از همه ترویج گر ابتذال در جامعه هستید .... بدون هیچ خط قرمزی همدیگر رو مسخره می کنید بعدش میگید باید جنبه بالا بره ... یا این که هیچ گونه نظارتی بر اجرای خنداننشو هاتون ندارید که این همه شوخی های جنسی استفاده میکنند ...تازه نصفش سانسور میشه وگر نه اوضاع خیلی بد تر از اینه ‌.....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نیما کرمی رو با احسان کرمی اشتباه گرفتی
بدون نام
United Arab Emirates
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱
نیما کرمی چه ربطی به خنندانده شو داره ؟
مجری خندوانه برادرشه !
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
خدایی کی گفته نیما کرمی برادر احسان کرمی؟؟؟
احسان کرمی تو ادا بازی با برادرش شرکت کرد که برادرش هم نیما کرمی نبود الکی شایعه درست نکنید
محسن وات ؟؟
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲
اخ ببخشید اشتباه کردم عضر میخواهم از شما نیما کرمی ...
Iran, Islamic Republic of
11:14 - 1397/06/11
در کشور ما چه چیزی سر جای خودش قرار داره که حالا شما گیر دادید به اینکه این آقا مجری نیست و اون هست شما در سیاست هم که نگاه کنید کسانی دارن در سیاست دخالت میکنم که جای آنها در سیاست نیست ورزشکار میشه نماینده مجلس آخوند میشه سیاست گذار نظامی میشه وزیر دکتر اطفال میشه اقتصاد دان و هزار و یک مثال دیگه
Iran, Islamic Republic of
11:28 - 1397/06/11
اینکه از کف خیابان مجری می آورند درسته وکاملا درسته
یعنی چی که یک نفر با گفتن چند جمله اراجیف در خنداننده شو یک مرتبه میشود مجری برنامه تلویزیون در رسانه ملی که هزار چم وخم دارد ورود به این سازمان وحضور به عنوان مجری این آقا استندآپش رو بازی کرد پولشم گرفت اینها کدام یک از صد فاکتور ورود به این کاره ؟
این روشها باید منسوخ بشه چون برای بیننده تحمل این افراد وپذیرش آنها مشکله واین باعث ریزش بینندگان شبکه ها میشه
فردا هم تو برج میلاد بهش اجرا میدن پس فردا میشه کاندید شورای شهر یک سال بعد هم کاندید مجلس وخودمون داریم به ریشه خودمون میزنیم
مثل چند ورزشکار ویا گزارشگر بی جنبه که از احساسات مردم سوءاستفاده کرده وبا آوردن چند مدال از کول شادمانی مردم بالا رفتن الان شدن عضو شورای شهر ویا نماینده مجلس برای آینده شهر وکشور تصمیم گیری میکنن
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/06/11
دیگه از این مجید افشاری که دخترا رو به دو دسته پاستیلی و بیسکویتی تقسیم می کرد توقعی بیش از این نمی رفت.
Iran, Islamic Republic of
12:48 - 1397/06/11
اون احسان کرمیه نه نیما کرمی
Iran, Islamic Republic of
14:47 - 1397/06/11
خیلی هم مجریه خوبیه
این مجری های قدیمی انگار که ارث باباشونه تلویزیون تو هر کانال بزنی هستن ...عید ها...صبح ها ..شب ها
اما الان کارشون کساد شده ناراحت شدن ...
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1397/07/13
والا مردم خسته شدن انقدر مجری‌های تکراری دیدن. تو همه‌ی مناسبت‌های عید و عزا هستند. آقایون نظری. کرمی. سلوکی. بسه دیگه یکم به چهره‌های جدید و جوان میدون بدید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان