دعوا و جنجال مجریان تلویزیون علیه همدیگر!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
اپیلاسیون نانا 4
اپیلاسیون نانا 2
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۷۰۶۵
۱۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
۱۴۴۱۹
حضور بازیگران و افراد غیرمتخصص در عرصه اجرا در هفته‌های اخیر واکنش‌های متعددی را در پی داشته، انتقاد‌ها از سوی مجری‌های قدیمی تلویزیون مطرح شده و بار دیگر انگشت ملامت به سوی صدا و سیما نشانه گرفته شده است.

خبرآنلاین - نژلا پیکانیان: حضور بازیگران و افراد غیرمتخصص در عرصه اجرا در هفته‌های اخیر واکنش‌های متعددی را در پی داشته، انتقادها از سوی مجری‌های قدیمی تلویزیون مطرح شده و بار دیگر انگشت ملامت به سوی صدا و سیما نشانه گرفته شده است.

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

اوضاع نابه‌سامان، برنامه‌ریزی نادرست، برنامه‌های بی‌محتوا و صرفا آنتن پرکن که در نهایت به از دست رفتن مخاطبان تلویزیون منجر می‌شود موضوع جدیدی نیست که بشود درباره آن حرف تازه‌ای زد اما موضع‌گیری‌های جدید و واکنش‌های تندی که در چند وقت اخیر نسبت به برنامه‌های تلویزیون آن هم از سوی مجری‌های رسانه و برخی از بازیگران مطرح شده است زنگ هشدار تازه‌ای را به صدا درآورده که نشان از اوضاع اسف‌بار در تلویزیون است. حالا دیگر انتخاب‌های غلط و بدون منطق در تلویزیون کار را به جایی کشانده که حتی مجری‌ها هم با یکدیگر درگیر شدند و به همتایانشان بی‌وقفه می‌تازند و آنها را مورد انتقادهای تند قرار می‌دهند، البته پیکان انتقاد خیلی از معترضان به سوی خود صدا و سیما و انتخاب‌های اشتباهش نیز هست.

بازیگران در لباس مجری

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

نکته مهمی که در چند وقت اخیر دوباره در تلویزیون پررنگ شده است، حضور بازیگران در قامت مجری در برنامه‌های مختلف است، محمدرضا گلزار، پژمان بازغی، کامران تفتی، دانیال عبادی و چند چهره دیگر از بازیگرانی هستند که این روزها اجرای چند برنامه در تلویزیون را بر عهده گرفته‌اند، مسئله‌ای که ظاهرا به مذاق مجری‌های پیشکسوت و واقعی تلویزیون خوش نیامده و شاید به همین علت هم واکنش آنها را در پی داشته است و باعث درگیری میان آنها شده است. چند سال پیش این چرخه برعکس بود و خیلی از مجری‌های تلویزیون به عنوان بازیگر در فیلم‌ها جلوی دوربین رفتند، البته که آن موقع بازیگران واکنش‌های چندان تندی نسبت به این موضوع نداشتند.

البته طبیعی است که وقتی مجریانی که برخی‌شان توانایی‌های بیشتری در اجرای برنامه‌های مختلف دارند وقتی می‌بینند افرادی بی هیچ تجربه اجرا و برخورداری از کمترین قابلیت‌ها و توانایی‌ها در این زمینه تنها به واسطه اینکه در سینما یا تلویزیون به عنوان بازیگر شناخته می‌شوند پایشان به برنامه‌های مختلف به عنوان مجری باز شده است، حس کنند عرصه برای حضور آنها تنگ شده و از همین رو به این ماجرا معترض می‌شوند. در گزارشی که در ادامه می‌خوانید مروری داشتیم بر اتفاق‌هایی که در روزها و هفته‌های اخیر در تلویزیون افتاده و باعث درگیری‌های لفظی بین مجریان شده و واکنش‌ها متعددی را هم از سوی مجریان قدیمی‌تر تلویزیون در پی داشته است.

مجری‌هایی که از کف خیابان پیدا شدند

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

قضیه از آنجایی شروع شد که نام مجید افشاری فینالیست خنداننده شو به عنوان مجری برنامه «ایرانیوم» مطرح شد، همین کافی بود تا اولین صدای اعتراض تند از سوی محمد نظری، مجری «به خانه بر می‌گردیم» شنیده شود. نظری در واکنش به انتخاب افضاری برای اجرای این برنامه در گفت‌وگویی گفته بود که از کف خیابان مجری پیدا کرده‌اند!

نظری در ادامه اظهارنظرش درباره صدا و سیما نیز گفته بود: «من نمی‌دانم در تلویزیون چه می‌گذرد. انگار یک تشتت و تضاد فکری اتفاق افتاده و در زمانی که مجری‌های صداوسیما از صد‌ها گزینش رد می‌شوند تا به آنتن برسند و هر هفته به خاطر گفتن یک جمله یا نگفتن آن توبیخ می‌شوند، می‌بینیم یک آدمی را از کف خیابان می‌آورند و به او اجرا می‌دهند، کسی که نمی‌داند روی چه خطوط قرمزی حرکت می‌کند، روی آنتن می‌رود و برنامه اجرا می‌کند.»

از انتقادها به دستمزد گلزار تا اجرای تصنعی او

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

پیش از این حاشیه‌های برنامه «ایرانیوم» هم از همان موقعی که تیزرهای پخش مسابقه «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار روی آنتن رفت خیلی‌ها به حضور در قامت یک مجری واکنش نشان دادند و علاوه بر بحث‌های مالی بر سر دستمزدی که گلزار برای اجری این برنامه گرفته و حضور مبهم اسپانسرها به اجرای تصنعی این بازیگر هم انتقادهای زیادی شده و این بحث مطرح شد که چرا با وجود مجری‌های کاربلد در تلویزیون باید سراغ یک بازیگر رفت و دستمزدی بسیار بالا هم برای اجرا به او پرداخت کرد.

از صابر ابر تا نیما کرمی و اعتراض به «ایرانیوم»

وقتی مجریان تلویزیون علیه هم موضع می‌گیرند

البته گاف‌های برنامه «ایرانیوم» با انتخاب یک تازه از راه رسیده به عنوان مجری تمامی نداشت، چند روز پیش ایرج ملکی و برادرزاده‌اش مهمان این برنامه بودند. حضور این مهمانان و نوع گفت‌وگو با آنها هم واکنش‌های زیادی را در پی داشت، صابر ابر که این اقدام صدا وسیما را غیر اخلاقی دانسته بود درباره دعوت کردن ایرج ملکی به این برنامه و بازخوردهایی که پس از آن به وجود آمد در توییتر نوشت: «آوردن ایرج ملکی و برادرزاده‌اش در صدا و سیما یک رفتار غیر انسانی‌ست. آیا واقعا در این سازمان کسی اطلاعی از فعالیت‌های آن‌ها نداشته؟! یا دانسته و خواسته آن‌ها را برای تمسخر دعوت کرده‌اند؟ این رفتار ترویج مرگ اخلاق بین مردم است.» نکته جالب اینجاست که صابر ایر پیش از اینکه بازیگر شود به عنوان مجری در برنامه «پلک» آغاز به کار کرد.

نیما کرمی دیگر مجری تلویزیون هم از دیگر منتقدان سرسخت این برنامه بود، او نیز در همین‌باره در صفحه اینستاگرامش نوشت: «متأسفم برای برنامه‌سازی رو به زوال رسانه‌ملی... واقعاً یعنی فکری برای برنامه‌سازی درست ندارید. دوستان عزیز! شما حق ندارید به هرکسی اجازه دهید رو به روی دو انسان هموطن به هر شکل و ترتیبی قرار بگیرد و بعد مسخره‌شان کنید[اسکولشان بفرمایید] به خدا زشته، به خدا بده، تو رو خدا از برنامه‌سازی دست بردارید که هرچه ما تلاش می‌کنیم برای برنامه فاخر، شما همه‌چیز را زیر سوال می‌برید. وای بر من با این همه ابتذال در رسانه‌ای که روزی قرار بود دانشگاه‌ انسان‌سازی باشد.»

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/06/13
صداسیمای میلی بی اعتباربی طرفدار چرامجری میادبازیگرمیش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
پس اگه میلی و کسی نیگا نمیکنه چرا در مورد بیشتر برنامه هاش همه نظر میدن....ایرانیوم خیلیم خوب عمل کرد ...همه همجا دارن ایرج ملکیو مسخره میکنن ولی فقط ب ایرانیوم ایراد گرفتن...از پارسال تا الان دارن مسخرشون میکنن ..خود مردم...میفمین خود مردم
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1397/06/13
معلومه دارن میسوزن بهشون زیاداجرانمیدن
United Arab Emirates
09:56 - 1397/06/13
انصافا پژمان بازغی اجرای بسیار عالی و فابل تقدیری داره... من که اول باور نشد برای بار اول است که ایشون اجرا میکند... واقعا باید تقدیر بشه از این بازیگر
پاسخ ها
Darren Shan
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳
منم همین طوور:-D
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵
دقیقا...منم خیلی از اجراشون لذت می برم...اجرای اقای گلزار هم به نسبت ضعیفه ولی با کمال ادب و احترام با شرکت کننده ها برخورد میکنن و ازین خوشم میاد
Iran, Islamic Republic of
10:39 - 1397/06/13
چون کار و کاسبی مجریان قدیمی آجر شده واسه خاطر همینه که با امثال گلزار عزیز و بقیه جدید الورودها مخالفند یعنی قدیمی ها میخوان همه منافع اجرا، چه در داخل تلویزیون و چه در خارج از قاب تلویزیون، قبضه شده و در اختیار اونها قرار بگیره!!! چقدر این دست آدما چیپ و نظرتنگ هستند که همه چیزو برای خودشون به تنهایی میخوان.
Iran, Islamic Republic of
10:47 - 1397/06/13
کلا صداسیما تکلیفش با خودش مشخص نیست، خیلی از مجریای محبوبو به دلیل سختگیری حذف کرد و ی مشت مجری بی مزه رو نکه داشت الان که دیده تلوزیون بی مزست رفته بازیگر معروف آورده که محبوبیت پیدا کنه
Canada
13:44 - 1397/06/13
اینهمه استیضاح چرا مدیر صدا و سیما با اینهمه گند کاری استیضاح نمیشود
Iran, Islamic Republic of
16:54 - 1397/06/13
کلا وقت گذاشتن و تلویزیون دیدن حرومه.
پاسخ ها
بدون نام
United States
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴
کاملا موافقم
Iran, Islamic Republic of
00:22 - 1397/06/14
به نظرمن که کارگردان ها دارن بابرنامه کارمیکنن با آوردن بازیگرهای شناخته شده که یه روزی محبوبیت خیلی زیادی داشتن تعداد دنبال کننده های برنامه هاشون بالا میره
به نظرمن که میخوان اینو ثابت کنن
Iran, Islamic Republic of
03:18 - 1397/06/14
هیچکی با هیچکی دعوا نداره،این ب،ر،ت،ر،ی،ن،ه،ا خودش علکی از این مزخرفا میگه:(
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
تدبیرکالا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر