دستورالعمل تهیه چند غذا‌ی جذاب تابستانی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
لایکو_2
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۶۸۰۲۲
۱۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۰
۱۵۷۰۰
تابستان فصل خوراکی‌هایی با رنگ‌های جذاب است. بهره وری از سبزیجات تازه، پروتئین‌ها در کنار میان وعده‌های متنوع و رنگارنگ همگی نشان دهنده فصل زیبای تابستان هستند. در این چند روز باقی مانده از تابستان این خوراکی‌ها را تهیه کنید و لذت ببرید.

وب‌سایت فرادید: تابستان فصل خوراکی‌هایی با رنگ‌های جذاب است. بهره وری از سبزیجات تازه، پروتئین‌ها در کنار میان وعده‌های متنوع و رنگا رنگ همگی نشان دهنده فصل زیبای تابستان هستند.

هر یک از میان وعده‌هایی غذایی ارائه شده، خواص و مواد مغذی مختص خود را دارند. با گرم شدن هوا در این روز‌ها بهتر است که به فکر طبخ غذا یا درست کردن دسر‌هایی با طبع سرد باشید. در این مقاله ۱۶ ماده غذایی و میان وعده عالی در این فصل گرم را معرفی خواهیم کرد.

 کیک ذرت به همراه سس سالسا

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی

این خوراکی تابستانه متشکل از پنکیک سنتی است که به سرعت و سادگی آماده می‌شود و حاوی تمام مواد و محصولات تابستانه است. این کیک مغذی تقریبا کمتر ۴۰۰ کالری است.


 ماست یونانی به همراه سس بلوبری

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
تابستان بهترین زمان برای لذت بردن دسر‌های لذیذ است. هنگامی که این خوراکی لذتبخش تابستانه را درست می‌کنید توت هاو بلوبری‌های تازه را با توت‌ها و بلوبری یخ زده عوض کنید. تقریبا یک وعده غذایی این دسر حاوی ۲۰۰ کالری می‌باشد.


املت با سبزیجات تابستانه

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
املت خوراکی مغذی است که می‌تواند به عنوان میان وعده و یا وعده غذایی در نظر گرفته شود. این خوراکی سبک می‌تواند با استفاده از سبزیجات تازه و فریز شده طبخ شود و برای لذیذ‌تر کردن آن می‌توان مقداری پنیر نیز به محتویات آن اضافه کرد.


 اسموتی‌ها گزینه‌های عالی برای شروع روزی پر انرژی هستند. در حالی که هر روز صبح در حال فرار از صرف صبحانه هستید، اسموتی‌ها می‌توانند دستور العمل ساده و فوق العاده‌ای باشند که سرشار از ویتامین و پروتئین هستند و سوخت وساز روزانه بدن را افزایش می‌دهند.

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی


ساندویچ پراسکویتو و آلو

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این ساندویچ کوچک طعمی نسبتا شیرین و ترش دارد. از این خوراکی می‌توانید به عنوان یک میان وعده لذیذ کم چرب که حاوی ۱۳ گرم پروتئین است نهایت لذت را ببرید.


 مرغ کبابی به همراه هلو و پنیر فتا

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این سالاد تابستانه را برای مابقی روز‌های باقی مانده از تابستان به دستور‌های غذایی خود اضافه کنید. با استفاده از هلو‌های آبدار رسیده، بادمجان و پنیر فتا این خوراک را تبدیل به یک غذای جانبی شور و شیرین به همراه مرغ‌های کباب شده یا دودی کنید. یک گزینه عالی برای گیاهخواران. یک وعده آن تقریبا معادل ۴۱۰ کالری دارد.


برگر سالمون

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
غذای تابستانی ساده ۱۵ دقیقه‌ای، برگر سالمون را به راحتی می‌توانید به عنوان بخشی از وعده منظم غذایی شبانه خود قرار دهید. ماهی قزل آلا وحشی گوشتی حاوی مواد بسیار مغذی از جمله اسید‌های چرب ضروری، ویتامین B؛ و پتاسیم می‌باشد. یک وعده ۲۵ گرمی تقریبا ۱۹۰ کالری دارد.


 پیتزا اسکواش تابستانه

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
پیتزا کبابی- بله درست می‌خوانید، هر اسلایس ۸ تکه این پیتزا حاوی ۱۶۵ کالری و ۵.۵ گرم پروتئین است. در اینجا اسکواش و کدو سبز سالم و فراوان لذت یک پیتزای خانوادگی را فراهم می‌کند. مارینا بالزمیک، اسکواش را خیلی شیرین‌تر می‌کند، پس آن را کباب کنید و برای تجربه یک طعم دودی و زغالی، در کنار پیتزایتان سرو کنید. با اضافه کردن گوجه، پنیر پکورینو و سبزیجات کار را تمام کنید.


کباب مرغ با سس پستو

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
یک ظرف ماست کم چرب و خامه ترش مواد تشکیل دهنده سس پستو هستند و با اضافه کردن ریحان سس لذیذی درست کنید. یک وعده کباب مرغ به همراه سس پستو معادل ۲۱۱ کالری و بیش از ۲۷ گرم پروتئین دارد. گیاهخواران می‌توانند با جایگزین کردن قارچ به جای مرغ از این خوراکی لذیذ بهره ببرند.


 ماهی هالیپوت کبابی و سس سالسا با انبه تازه

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این سس سالسا حاوی پیاز، گشنیز، گوجه و انبه با چاشنی سرکه سیب و لیمو تعادل بین شیرینی و تندی را بر هم می‌زند. این خوراکی لذیذ کمتر از ۳۰۰ کالری انرژی دارد با ۳۷ گرم پروتئین.


ماهی تن (Seared Tuna) با سالسا آواکادو

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این خوراکی به نظر می‌رسد به سادگی تهیه شود و کمتر از ۴۰۰ کالری دارد. خوراکی سرشار از مواد مغذی، پروتئین و چربی‌های مفید که با وجود سالسا سرشار از ویتامین C. است. قبل از خشک کردن تن ماهی مطمئن شوید که ماهیتابه داغ شده، این باعث می‌شود بدون اینکه بخواهید زمان زیادی را به پخت اختصاص دهید گوشت به خوبی ترد شود.


سالاد سبزیجات و گوجه و انگور به همراه چاشنی خامه

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این غذای تابستانی از میز شما یک اغذیه فروشی فانتزی فرانسوی می‌سازد، زمانی بیشتر از دو دقیقه برای درست کردن آن زمان نمی‌برد. تنها به دنبال خامه تازه واقعی باشید که غلیظ‌تر و کم چرب‌تر از خامه ترش است، البته خامه ترش هم همان کار را انجام می‌دهد. این چاشنی عالی بر روی هر سالادی می‌تواند استفاده شود.


 سالاد سبزیجات تابستانه و ذرت

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این دستور العمل فوق العاده ساده مزیت استفاده از طعم تمامی سبزیجات تابستان را فراهم کرده است. تقریبا هیچ چاشنی مانند نمک و فلفل و گیشنیز به آن اضافه نمی‌شود تا فلفل سبز تند، ذرت شیرین و پیاز سبز تند و بامیه ترد طعم خودشان را به سالاد بدهند. برای اینکه این سالاد یک وعده شما را تشکیل دهد کمی مرغ پخته و طعم دار شده، میگو یا سویا به آن اضافه کنید و در آخر همه را مخلوط کنید.


 سالاد میوه‌های آلویی و بادام بو داده

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این دستور العمل با چاشنی روغن بادام همراه با تزئین پنیر، طعم فوق العاده به سالاد‌های میوه‌ای روزانه اضافه می‌کند و می‌تواند به تنهایی یک ناهار یا شام خوشمزه باشد، اما برای این منظور باید سینه مرغ تکه تکه شده را به آن اضافه کنید تا کمی مغذّی‌تر شود.


 نخود فرنگی تازه با نعنا

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی

ترکیب نخود فرنگی و نعنا یک ترکیب کلاسیک است که با افزودن پنیر پیکورینوی شور و آروژل تلخ به چاشنی‌ها طعم عمیق تری پیدا می‌کند. وجود آبلیموی تازه در بین چاشنی‌ها تمامی طعم‌ها را دلپذیر‌تر می‌کند. پنیر فتای خورد شده جایگزین خیلی خوبی برای پنیر پکورینو است و اگر نتوانستید نخود فرنگی تازه پیدا کنید می‌توانید از لوبیا سبز یا نخود فرنگی فیریز شده هم استفاده کنید. این خوراکی تقریبا ۱۰۰ کالری دارد.


 سالاد گوجه فرنگی

دستورالعمل تهیه غذا‌های تابستانی
این سالاد ساده و بدون نیاز به پخت یکی از بهترین راه‌ها برای برجسته کردن گوجه فرنگی‌های مرغوب است و با ترکیبی از پیاز خام تند و یک سس سرکه رقیق ترکیب فوق العاده‌ای را به وجو می‌آورد. می‌توانید این سالاد را نقطه عطف یک ساندویچ گوشت عالی بدانید که در آن به جای مایونز از چاشنی استفاده شده است، یا می‌توانید تکه‌های پنیر موزرلا به آن اضافه کنید تا سالاد کریول کاپرس را داشته باشید.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/06/18
ظاهراً این قسمت را برای خارجی هایی که خوانندۀ آن هستند گذاشته اید. به نظرم خیلی به ذائقۀ ایرانی نمی خورد. به غیر از سالاد گوجه فرنگی خودمون
پاسخ ها
پریسا
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۱
هههههههههه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی ادیب_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر