خوش‌استایل‌ترین کودکان هالیوود را بشناسید
۷۶۹۰۰۶
۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۵
۱۲۶۱۲ 
یکی از بهترین مزایای فرزند ستاره ها بودن این است که آنها به لطف موقعیت والدین شان به راحتی دیده می شوند. البته این به تنهایی برای شهرت و مجبوبیت آنها کافی نیست. داشتن یکی استایل شخصی و جذاب، از مهمترین فاکتورهایی ست که کودکان ستاره ها را در میان هواداران شان محبوب می کند.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: یکی از بهترین مزایای فرزند ستاره ها بودن این است که آنها به لطف موقعیت والدین شان به راحتی دیده می شوند. البته این به تنهایی برای شهرت و مجبوبیت آنها کافی نیست. داشتن یکی استایل شخصی و جذاب، از مهمترین فاکتورهایی ست که کودکان ستاره ها را در میان هواداران شان محبوب می کند.

برخی از کودکان هستند که با وجود سن کم، توانستند در دنیای مد و فشن بدرخشند و بالاتر از آن، با برندهای مشهوری چون فندی، گپ و... همکاری کنند. اگر دوست دارید با خوش استایل ترین کودکان ستاره جهان آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

ویدا مک‌کانهی

دختر متیو مک‌کانهی، ویدا مک‌کانهی، بی شک یکی از محبوب ترین ستاره های دنیای کودکان است. اگر چه او کودکی بیش نیست اما در لباس پوشیدن هیچ موقع کودکانه رفتار نمی کند. او یک دیزاینر لباس دارد که همیشه در لباس پوشیدن از او کمک می گیرد. ویدا تنها 10 سال سن دارد اما خوش پوشی او نه تنها در میان هم سن و سالهایش، بلکه زبانزد بزرگسالان و دیگر طراحان لباس نیز است. بی شک او در بزرگسالی، یکی از خوش لباس ترین ستاره ها و الگوی بسیاری از افراد خواهد بود.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


موروکان و مونرو کنن

فرزندان دوقلوی ماریا کری و نیک کنن، به نام های موروکان و مونرو، جزو خوش تیپ ترین کودکان در میان ستاره ها به حساب می آیند. آنها تنها 7 سال سن دارند اما اگر به ظاهر آنها نگاهی بیاندازید، می بینید که چقدر برنامه ریزی شده و حرفه ای لباس می پوشند. روی فرش قرمزها، معمولا مونرو شبیه مادر و موروکان شبیه پدرش لباس می پوشد. با این که آنها دوقلو هستند اما در بسیاری از موارد شبیه بهم لباس نمی پوشند و به بیان دیگر، هر کدام استایل خاص خود را دارند. کارشناسان مد و فشن آنها را به دلیل این که تیپ شان هر ساله بهتر و حرفه ای تر از قبل می شود، تحسین می کنند. ما بی صبرانه در انتظار زمانی که آنها برند خودشان را راه بیاندازند، هستیم.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


هارپر بکهام

آیا می توان در لیست خوش پوش ترین کودکان ستاره نام هارپر بکهام را ندید؟! هارپر، فرزند دیوید و ویکتوریا بکهام، تنها 7 سال سن دارد اما استایل شخصی او توجه طراحان مد و فشن زیادی را به خود جلب کرده است. اگر چه پدر او سوپر مدلی چون دیوید بکهام است اما او در لباس پوشیدن از مادرش الهام می گیرد. ویکتوریا، که در حال حاضر یکی از تاثیرگذارترین مهره های صنعت مد و فشن است، با سلیقه منحصر بفرد خود، دخترش را نیز تبدیل به یکی از خوش استایل ترین کودکان جهان کرده است.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


بلو آیوی کارتر

بلو آیوی کارتر، دختر بیانسه و جی زی، تنها 6 سال دارد اما با همین سن کم، توانسته در صنعت و مد و فشن به خوبی بدرخشد. از بهترین انتخاب های او در لباس پوشیدن، کفش های تام فورد است که به طور خاص برای او طراحی شده اند. البته جدا از آنها، ما هیچوقت لباس های لوکسی را که او برای تولد 1 سالگی اش دریافت کرد، از یاد نمی بریم. به عنوان مثال او تنها یک کالسکه 1000 دلاری را از گوئینت پالترو دریافت کرد، باقی لباس ها و اکسسوری های مجلل اش بماند. بدون شک، به زودی ما شاهد اولین کلکسیون لباس های برند بلو آیوی برای کودکان خواهیم بود.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


اجیپت داود دین

اجیپت داود دین، پسر ستاره هایی چون آلیشا کیز و سویز بیتز، آنقدر جذابانه لباس می پوشد که توجه بسیاری از طراحان مد و فشن را به خود جلب کرده است. او حتی در کت واک های لباس های بچه گانه زیادی مانند رالف لورن نیز قدم گذاشته است. در واقع اجیپت نه تنها در شوهای برند مشهوری چون رالف لورن حضور داشته، بلکه با او در زمینه های مختلف نیز همکاری کرده است.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


فیوچر زهیر

کمد لباس های فیوچر زهیر دیدنی ست. انتخاب لباس های او همیشه بهترین است، به طوری که طراحان مد را نیز مورد تحسین خود قرار داده. او تنها 4 سال سن دارد اما مانند یک طراح لباس حرفه ای تیپ می زند، بنابراین جای تعجبی ندارد که او را در همکاری با برندهای مشهوری چون گپ ببینیم.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


اسهد خالد

اسهد خالد، فرزند دی جی خالد، هنوز به سنی نرسیده که بتواند لباس هایش را خودش انتخاب کند اما مطمئنا پدر او چیزی از خوش تیپی برایش کم نگذاشته است. تیپ او چه بیرون از خانه، چه روی مراسم مختلف فرش قرمز، مورد توجه طراحان مد و فشن قرار می گیرد. رنگ هایی که او برای لباس هایش انتخاب می کند محدود به یک رنگ نیست، از رنگ های خنثی مانند طوسی و مشکی گرفته تا رنگ های جیغی چون قرمز، او رنگ های متنوع و البته جذابی را به تن می کند که در خوش تیپی و محبوبیت اش بی تاثیر نبوده است.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


فلین بلوم

فلین بلوم، دختر میراندا کر و اورلاندو بلوم، از خوش تیپی به پدر و مادرش رفته است. مادر او یک سوپر مدل است، بنابراین تعجبی ندارد که در لباس پوشیدن روی فرزندش نیز تاثیر مثبتی بگذارد. اگر چه فلین تنها 7 سال دارد، اما استایل شخصی اش مورد توجه کارشناسان و طراحان مد است. کلاه ها و ژاکت های چرمی، به همراه شلوارهای جین که به زیبایی روی تن اش می نشیند، الگوی بسیاری از کودکان دیگر شده است. ما مطمئن ایم که او در بزرگسالی تبدیل به یکی از ستاره های دنیای مد و فشن می شود.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


نورث وست

از آنجا که کیم کارداشیان به ظاهرش اهمیت زیادی می دهد، آیا فرزند او بد تیپ هم می شود؟! نورث وست، دختر کیم و کانیه وست، جزو یکی از خوش استایل ترین کودکان در میان ستاره هاست. او با 5 سال سن، مانند مدل ها، همیشه بهترین لباس ها را به تن می کند. از تیپ های کلاسک او مانند کت های خزدار گرفته تا لباس های اسپورت، او در خوش تیپی جا پای پدر و مادرش گذاشته است. ما مطمئنیم که او هر روز خوش تیپ تر از دیروز می شود به طوری که روزی مانند مادرش الگوی بسیاری از دختران دیگر خواهد شد.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


جیمز رینولدز

جیمز رینولدز، به لطف پدر و مادرش، بلیک لایولی و رایان رینولدز، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است که البته بیشتر توجهات به دلیل استایل منحصر بفرد او می باشد. ژاکت ها، شلوار و کت هایی که او به تن می کند، از بهترین برندهای جهان انتخاب شده است. مطمئنا او نیز به زودی تبدیل به یکی از مهره های مهم در صنعت مد و فشن خواهد شد.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


لونا لجند

از جذابیت های لونا لجند برایتان نگوییم! او نیز بدون شک یکی از خوش تیپ ترین کودکان جهان است. با داشتن مادر سوپر مدلی چون کریسی تیگن و پدری چون جان لجند، او نیز مانند طراحان حرفه ای لباس می پوشد. نه تنها مدل لباس هایی که او بر تن اوست، بلکه مدل موهایش نیز بر جذابیت و به تبع محبوبیت اش افزوده است. مطمئنا ما او را در آینده ای نزدیک در همکاری با مشهورترین برندهای جهان خواهیم دید.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


پنلوپه دیسیک

پنلوپه دیسیک نیز مانند دیگر کودکان این لیست، استایل شخصی خودش را دارد. پدر و مادر او، کورتنی کارداشیان و اسکات دیسیک، در محبوبیت او نقش بسرایی داشتند. آنها سعی می کنند که بهترین لباس ها را تن فرزندشان کنند. از پیراهن های طرحدار گرفته تا ژاکت و صندل های خزدار... او یکی از جذاب ترین کلکسیون های لباس را در کمد لباس هایش دارد.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید


برد کروینگ

برد کروینگ، فرزند هادسون کروینگ، هر چه بزرگ تر می شود، فعالیت اش نیز در صنعت مد و فشن بیشتر می شود. اگر چه او اکنون خیلی کوچک است اما ثابت کرده که داشتن یک استایل شخصی و محبوب، سن و سال نمی شناسد. او بارهای در شوهای برندهای لوکسی چون شنل شرکت کرده است. البته محبوبیت او از زمانی که به همراه پدرش در شو بهار و تابستان سال 2011 روی دفیله قدم گذاشت، بیشتر شد. او اخیرا پارتنر کارا دلوین در شوهای فشن شده، علاوه بر آن در کمپین برند فندی نیز حضور دارد که تمام اینها برای پسری 10 ساله، موفقیت بسیار بزرگی ست.

خوش‌استایل ترین کودکان هالیوود را بشناسید

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:30 - 1397/06/22
هارپر بکهام از همشون خوشگل تره
Iran, Islamic Republic of
10:00 - 1397/06/22
تو ایران الان باید خدا تومان پول لباس بچه بدهی ما بد شانس ترین ادمهای رو زمین هستیم که تو این رژیم به دنیا امدیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲
باهات موافقم بدجورررررررررر
اخه از ما بدشانس تر هم هست تو دنیا؟؟؟!!!!!!
United States
10:34 - 1397/06/22
وای من عاشق بچه های خوش تیپم
Germany
11:04 - 1397/06/22
خدایا به فرزندان سرزمینم کمک کن
Iran, Islamic Republic of
11:25 - 1397/06/22
تورا خدا از استایل این بچه ها حرف نزنید اینها فقط بچه پولدارن که لباساشون از بهترین برند هاست
United States
12:58 - 1397/06/22
از بس که بد سلیقه و بی کلاس هستید. خوش تیپ ترین وزیباترین و شیک ترین و مجلسی ترین لباسها رو فقط بچه انجلینا جولی شایلو جولی پیت هست . تو دنیا تک هم استایلش هم زیبایی طبیعی اش هم تیپ اش تک و نمونه خارجی هم ازش نیست .زیبایی طبیعی اش عالی بینی و لبش و چشمانش و رنگ موش و ترکیب لباس ها و رنگهاش تکرار نشدنی .
هر چی باشه نوه جان بزرگ و دختر برد پیت و جولی .
Iran, Islamic Republic of
15:19 - 1397/06/22
بیچاره بچه های یمن زیر موشک با فقر وگرسنگی دست وپنجه نرم میکنن درحالی که کودکان غربی دغدغه خوش استایل بودن دارن
پاسخ ها
ناصر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۰۶/۲۳
در مورد بچه های سرزمین خودمون هم بگو! جفتشون دارن تو انیش قدرت خواهی یسری میسوزن
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1397/06/22
فلین بلوم دختر نیست پسره
Iran, Islamic Republic of
16:50 - 1397/06/22
درواقع اینا فقط پولدارن.خوش تیپی نخواستیم خدایا هیچ بچه‌ای حسرت چیزی رو نداشته باشه
United Arab Emirates
18:07 - 1397/06/22
هرکی به اندازه کافی پول داشته باشه میتونه بهترین تیپو داشته باشه اینا که تو پول غلط میزنن خوش به حالشون
Iran, Islamic Republic of
02:00 - 1397/06/23
هیچ کدوم از اینها به گرد پای دخترای استیون جرارد نمیرسن.به جرئت میتونم بگم.زیباترین وخوش استایل ترین دخترهارو داره.من تو اینستاگرام پیجشونو فالو کردم.لکسی جرارد...انگار خدا نقاشیشون کرده
United States
08:51 - 1397/06/23
اخه بیانسه چی داره ؟؟!!!
گوشواره اش از لوستر زری سنگین تر داره می افته بچه اش بیچاره از حالت عجیب و تیپ مسخره مادر تو شوک.
اینها رو روی چه الگو و مدلی انتخاب کردن یا شما انتخاب کردید؟؟!!!اونقدر بد به غیر بکام حالم بهم خورد بخونم
Iran, Islamic Republic of
02:40 - 1397/06/24
به امید روزی که همه ی بچه های دنیا خوش استایل باشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج