مل گیبسن «این گروه خشن» را بازسازی می‌کند
۷۷۶۱۰۴
۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۲
۴۶۵۳
مل گیبسن کارگردان و بازیگر استرالیایی قرار است وسترن مشهور و کلاسیک «این گروه خشن» ساخته سم پکین پا را بازسازی کند. او علاوه بر کارگردانی، در این نسخه جدید بازی هم خواهد کرد. تهیه فیلم را کمپانی برادران وارنر بر عهده دارد.

آی سینما: مل گیبسن کارگردان و بازیگر استرالیایی قرار است وسترن مشهور و کلاسیک «این گروه خشن» ساخته سم پکین پا را بازسازی کند. او علاوه بر کارگردانی، در این نسخه جدید بازی هم خواهد کرد. تهیه فیلم را کمپانی برادران وارنر بر عهده دارد.

مل گیبسن «این گروه خشن» را بازسازی می‌کند

گیبسن آخرین بار «هکسا ریج» را در سال ۲۰۱۶ ساخت که باعث شد نامزد اسکار بهترین کارگردانی شود. او فیلمنامه «این گروه خشن» را همراه با برایان بگبی می‌نویسد و یکی از تهیه کنندگان اجرایی هم خواهد بود.

فیلم پکین پا داستان یک گروه یاغی پا به سن گذاشته را روایت می‌کرد که وقتی غرب وحشی رو به افول بود، در جست‌وجوی آخرین جایزه بزرگ خود بودند. بازیگران سرشناسی مانند ویلیام هولدن، ارنست بورگناین، رابرت رایان، ادموند اوبراین و بن جانسن در آن نسخه بازی کردند.

به گزارش ورایتی، مشخص نیست پروژه گیبسن یک بازسازی کامل است یا داستان متفاوتی را روایت خواهد کرد. برادران وارنر سال‌هاست که قصد بازسازی وسترن حماسی پکین پا را دارد و در مقطعی ویل اسمیت به بازی در آن علاقه‌مند بود.

زمان آغاز فیلمبرداری فیلم گیبسن هنوز مشخص نیست. او همچنان به دنبال جذب سرمایه برای فیلم جنگی «ویرانگر» با بازی مارک والبرگ هم هست.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج