لب خوانی اعتراض مورینیو به پوگبا
۷۷۶۹۰۹
۰۴ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵
۶۱۴۲
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتد نسبت به رفتارهای اخیر پل پوگبا معترض است.

ورزش سه: رابطه مورینیو و پوگبا به بدترین شکل ممکن خود رسیده و ستاره 26 ساله فرانسوی دیشب در ترکیب یونایتد در جریان حذف برابر دربی کانتی در جام اتحادیه قرار نداشت.

امروز و در جریان تمرینات صبح منچستریونایتد، تصاویری از بگومگوی لفظی میان مورینیو و پوگبا در رسانه ها منتشر شد و به نظر می رسد سرمربی پرتغالی نسبت به فعالیت های پوگبا در شبکه های اجتماعی معترض بوده است.

پل پوگبا دیشب و بعد از شکست یونایتد مقابل دربی کانتی، تصاویری از شوخی و خنده در کنار آندرس پریرا و لوک شاو در استوری خود منتشر کرد که علاوه بر خشم هواداران یونایتد، عصبانیت مورینیو را نیز برانگیخته است و ناراحتی او از زمان انتشار این تصاویر (دیر وقت) بوده است.

با لب خوانی اسکای اسپورتس در تمرینات امروز یونایتد مشخص است که مورینو بعد از ورود پوگبا به تمرینات، جان آلن مدیر رسانه ای یونایتد را صدا زده و از او می پرسد که پوگبا دیشب چه ساعتی در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته است؟

در ادامه پل پوگبا با حالت معترض و متعجب پاسخ مورینیو را می دهد و در نهایت و طبق آنچه بر اساس تصاویر مشخص است، او با حالت دلخور از آن جمع جدا می شود تا مشخص شود شرایط اردوی یونایتد مناسب نیست.

لب خوانی اعتراض مورینیو به پوگبا

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج