لوپتگی: مگر رم یک حریف بزرگ نبود؟
۷۷۷۶۱۱
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۱
۲۸۷۲
رئال لوپتگی متهم به این است که در بازی های بزرگ فصل، متوسط و به دور از فرم همیشگی اش بازی می کند و قدرت پیروزی ندارد.

ورزش سه: رئال لوپتگی متهم به این است که در بازی های بزرگ فصل، متوسط و به دور از فرم همیشگی اش بازی می کند و قدرت پیروزی ندارد.

رئال پس از شکست عجیب 3-0 در زمین سویا حالا باید به مصاف اتلتیکو مادرید برود. دربی شهر مادرید که همیشه از حساسیت های خاص خود برخوردار است.

لوپتگی: مگر رم یک حریف بزرگ نبود؟

لوپتگی، سرمربی رئال در نشست خبری دربی گفت:« یک بازی برابر را شاهد خواهیم بود. سخت و رقابتی در همه خطوط. فکر می کنم برای این بازی کاملا آماده ایم و برابر حریفی بزرگ، نمایش خوبی خواهیم داشت.

در بازی های اخیر، موقعیت های زیادی خلق کرده ایم و در ادامه نیز چنین خواهد بود. رئال همیشه و در هر حالتی یک تیم هجومی و گلزن است. دربی یک بازی معمولی نیست. دیداری است که در بالاترین سطح از هر نظر برگزار می شود و به تیمم خوشبین هستم. این بازی فقط یک جنگ تاکتیکی نخواهد بود و تیمی موفق تر است که بتواند بر هیجانات و استرس بازی فائق آید.

هنوز در ابتدای فصلیم و البته که باید در همه خطوط بهتر شویم.»

رئال لیگ قهرمانان، متفاوت با لالیگا:« با این نظر مخالفم که بازیکنان رئال، لیگ قهرمانان را جدی تر می گیرند. واقعیت این است که در همه رقابت ها تیمی با انگیزه هستیم. امسال انگیزه بالایی برای فتح لالیگا داریم؛ هرچند که کار سختی خواهیم داشت. وقتی پیراهن رئال را به تن دارید، در هر مسابقه باید با حداکثر انگیزه به میدان بروید. هر دیداری در هر تورنمنتی مهم است.»

ضعف رئال در بازی های بزرگ:« مگر رم حریفی بزرگ نبود؟ ما با سه گل بر این تیم در لیگ قهرمانان پیروز شدیم. این قدرت را داریم تا بر هر تیمی پیروز شویم؛ هرچند که در فوتبال اتفاقات زیادی رخ می دهد. برای رویارویی با هر چالش و هر حریفی آماده ایم.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج