مانع انتقال انصاری‌فرد به ناتینگهام مشخص شد
۷۷۷۶۸۱
۰۶ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۲
۱۰۲۷۰ 
بعد از چند هفته ابهام در پروسه انتقال احتمالی ستاره ایرانی به ناتینگهام سرانجام رسانه های جزیره از دلیل اصلی به تاخیر افتادن این انتقال پرده برداشتند.

ورزش سه: در شرایطی که انتظار می رفت پروسه انتقال دومین ستاره تیم ملی ایران به چمپیون شیپ به همان سرعتی که انتقال سعید عزت الهی نهایی شد، انجام شود آینده کریم انصاری فرد با ابهاماتی روبرو شد تا پیوستن شماره 10 تیم ملی ایران و بهترین گلزن فصل پیش المپیاکوس به ناتینگهام در چند هفته گذشته سوژه رسانه ها شود.

آخرین گزارشات رسانه های جزیره پیرامون این انتقال به خبری برمی گردد که سایت footballleagueworld منتشر کرد و نوشت:« انتقال انصاری فرد به ناتینگهام تحت الشعاع تغییرات مدیریتی باشگاه و ورود مدیرفنی جدید قرار گرفت. اما حالا با انتصاب مدیر جدید به نظر می رسد این قضیه بعد از یکی دو هفته مسکوت ماندن دوباره در دستور کار قرار بگیرد».

در ادامه این گزارش آمده است:« آیتور کارانکا سرمربی اسپانیایی در حال حاضر هدایت یکی از بهترین تیم های این فصل چمپیون شیپ را در دست دارد. اما حتی 16 خرید تابستانی و تقویت تیم در بازار هم مانع این امر نشده که کارنکا و مدیران باشگاه به فکر خریدهای جدید و جذب بازیکنان ازاد موجود در مارکتینگ اروپا نباشند،

بازیکنی مثل کریم انصاری فرد که از هفته ها پیش خبرهایی پیرامون کوچ او به ناتینگهام وجود دارد. گرچه کارشناسان ما پیرامون جذب این بازیکن توسط ناتینگهام نظرات متفاوتی دارند که برخی از این نظرات را می خوانید.

تغییرات مدیریتی مانع انتقال انصاری‌فرد به ناتینگهام

گری هاچینسن

من اگر جای کارانکا بودم با همین ترکیب بازی می کردم و درهای ورودی را می بستم چون ممکن است ورود بازیکن جدید روی تیم تاثیر بگذارد. اگر کارانگا مطلب را می خواند به او می گویم که دست از خرید بازیکن جدید به خاطر تیم هم شده بردارد چون الان ناتینگهام نیازی به مهاجمی همچون انصاری فرد ندارد.

جی تیلور

کارانکا باور دارد که این اتفاق می افتد من هم باور ندارم که این اتفاق رخ ندهد. یک هفته قبل داشتیم می گفتیم تا یکی دو روز آینده این اتفاق می افتد اما فکر می کنم تنها تاخیر تغییر مدیرفنی بود. این اتفاق دیر یا زود رخ خواهد داد اما این که هفته بعد یا یک ماه آینده مشخص نیست.

لویی شاندلر

این احساس وجود دارد که این اتفاق نخواهد افتاد. کارانکا به اندازه کافی بازیکن در تیم دارد در نتیجه انگیزه چندانی برای خرید بازیکن جدید وجود ندارد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج