تام هنکس مجری برنامه خردسالان
۷۷۷۸۹۰
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۶
۳۱۴۱
اولین تصویر از تام هنکس در نقش مجری آمریکایی برنامه خردسالان منتشر شد.

سی نما: امسال مستند «همسایه من نمی‌شوی؟» (Won’t You Be My Neighbor) در مورد «فرد راجرز» و برنامه تلویزیونی «محله آقای راجرز»، بسیاری را به سال‌های کودکی و خاطرات شیرین آن برد، اما بار دیگر «آقای راجرز» به گونه‌ای متفاوت به سینما بازمی‌گردد.

تام هنکس مجری برنامه خردسالان

پاییز آینده سونی فیلم «تو دوست منی» (You Are My Friend) که احتمال تغییر عنوانش وجود دارد، با بازی «تام هنکس» در نقش «فرد راجرز» را اکران می‌کند. این فیلم بر رابطه راجرز و خبرنگاری به نام «تام جوناد» که در سال ۱۹۹۸ باید مقاله‌ای برای مجله «اسکوایر» در مورد مجری برنامه کودکان بنویسد، تمرکز می‌کند.

این فیلم را «ماریل هلر» کارگردان «خاطرات یک دختر نوجوان» (The Diary of a Teenage Girl) می‌سازد. وی پیش‌تر در مصاحبه‌ای در خصوص این فیلم گفته بود: «این داستان برای زمانه ماست. داستانی در مورد مهربانی و روابط اعضای خانواده و تلاش برای بهتر بودن است. در عصر حاضر بسیار نیازمند چنین داستانی هستیم!

نویسندگان وقتی برای این فیلم تحقیق می‌کردند فکر نمی‌کردند که با این تعداد از افرادی که زندگی‌شان به اعتبار «آقای راجرز» متحول شده برخورد کنند. فیلم درباره مردی است که که در حساس‌ترین ایام زندگی‌اش با مشکلات خانوادگی دست به گریبان شد.»

«تو دوست منی» در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهرماه) به اکران سینماهای آمریکا درمی‌آید.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج