نامجومطلق: تفکر شفر و برانکو در دربی، نباختن بود
۷۷۷۹۱۷
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
۲۳۲۵
مجید نامجومطلق گفت: دربی ضعیفی را شاهد بودیم و تفکر مربیان استقلال و پرسپولیس نباختن بود.

خبرگزاری تسنیم: مجید نامجومطلق درباره تساوی بدون گل در دربی 88 اظهار داشت: در مورد این دربی نمی‌توان صحبتی انجام داد. بازی ضعیفی از استقلال و پرسپولیس شاهد بودیم و دو تیم دنبال این بودند که شکست نخورند. دعوا بیشتر در میانه میدان بود و به همین دلیل، بازی جذابی از آب در نیامد.

در دربی‌هایی که مساوی می‌شد، موقعیت‌هایی بدست می‌آمد، اما این بار موقعیتی از دو تیم ندیدیم. به نظر می‌رسید که تفکر دو مربی این بود که نبازند.

وی با اشاره به وضعیت استقلال تصریح کرد: استقلال در نیم فصل دوم سال گذشته، با وینفرد شفر نتایج فوق‌العاده‌ای گرفت و هواداران به فصل جدید امیدوار شدند که استقلال متفاوتی را ببینند، اما متأسفانه مدیریت سابق استقلال، باعث شد بازیکنانی چون تیام، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، امید نورافکن و سید مجید حسینی از تیم جدا شوند. از طرفی، شفر تمرینات را دیر شروع کرد.

عضو کمیته فنی تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بازیکنان جوان مستعدی دارد، اما شاید یکی دو سال طول بکشد که آنها با شرایط استقلال اخت شده و به هماهنگی برسند. جنس استقلال برای این فصل جور نیست.

نامجومطلق در رابطه با حضورش در کمیته فنی استقلال گفت: این کمیته شرط و شروطی برای همکاری دارد و باید صحبت‌ های لازم انجام شود. اگر کمیته فنی، کارایی نداشته باشد، به درد ما نمی‌خورد. باید ببینم تا چه اندازه اختیارات داده شده و چقدر می‌توانیم کمک کنیم. اگر کمیته امسال مانند کمیته فنی سال گذشته هیچ کاره باشد، به درد نمی‌خورد.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج