فتح‌الله‌زاده: شفر باید به کار خود ادامه دهد
۷۷۸۰۱۵
۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
۲۵۹۵
مدیرعامل سابق باشگاه استقلال گفت: تغییر سرمربی در استقلال به هیچ وجه کار درستی نیست و فقط کادرفنی و تیم باید تقویت شود.

خبرگزاری میزان: علی فتح‌الله‌زاده در خصوص دربی ۸۸ تهران بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس که با تساوی بدون گل دو تیم به پایان رسید، اظهارداشت: به نظرم کسالت آورترین دربی چند سال اخیر را دیدیم.

وی افزود: هر دو تیم برای پیروزی به زمین نیامده بودند و فقط به دنبال کسب یک امتیاز بودند. همه می‌دانند که حساسیت دربی به شدت بالا است و حتی هواداران پیروزی در دربی را به قهرمانی در لیگ برتر ترجیح می‌دهند. انتظار داشتیم با توجه به اینکه مربیان دوتیم خارجی هستند اسیر این حساسیت‌ها نشوند تا بازی زیباتری را شاهد باشیم اما اینگونه نشد و دربی بی کیفیتی را دیدیم. فکر هم نمی‌کنم هیچکس راضی از زمین خارج شده باشد.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در مورد اینکه هواداران این تیم تعداد کمتری نسبت به هواداران پرسپولیس داشتند، تصریح کرد: تقریبا میزان هواداران دو تیم یکی بود و شاید هواداران به دلیل اینکه استقلال خیلی خوب در جذب بازیکن عمل نکرده کمی ناراحت بودند و به همین دلیل تعدادشان کمتر بود.

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه عملکرد خارجی‌های استقلال خصوصا گرو تا اینجای فصل چگونه بوده، گفت: به نظرم خارجی‌های استقلال اصلا خوب نبودند روزی که ما گفتیم تیام بازیکن تعیین کننده‌ای است از روی احساسات و برای کم کردن روی کسی این حرف را نزدیم بلکه آینده را می‌دیدیم. خیلی‌ها در این بین صحبت از برنامه‌های میلیاردی برای تیام کردند، اما می‌شد این مهاجم را با مبالغ کمتری در استقلال حفظ کرد، اما مدیران تعلل کردند و به همین دلیل تیام از دست رفت. رفتن این مهاجم سنگالی به استقلال ضربه زده و متاسفانه هنوز جایگزینی هم برای او پیدا نشده است. امیدوارم فتحی به فکر یک گلزن باشد چون استقلال لیگ قهرمانان آسیا را پیش‌رو دارد.

وی در مورد اینکه چه بازیکنی در این بازی بهتراز بقیه بود، گفت: من که چیز خاصی از هیچ بازیکنی ندیدم و همه بازیکنان در یک سطح بودند و بازی خوبی را به نمایش نگذاشتند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در پایان در مورد اینکه ادامه همکاری با شفر تا چه زمانی باید ادامه پیدا کند خاطر نشان کرد: به نظرم تغییر سرمربی در استقلال به هیچ وجه کار درستی نیست و این مربی آلمانی باید همچنان به کار خود ادامه دهد. تنها تغییری که باید در استقلال صورت گیرد تقویت تیم و کادر فنی است که باید هر چه زودتر انجام شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج