ماه‌چهره خلیلی: ژانر کمدی یا جدی برایم فرقی ندارد
۷۸۲۱۹۲
۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۰۷:۲۰
۳۵۳۷
بازیگر فیلم «قلب سفید قاصدک‌ها» گفت: از نظر من مهم‌ترین معیار برای پذیرش اثر در درجه اول فیلمنامه است. فیلمنامه خوب همه چیز را به‌خوبی جلو می‌برد. اگر به‌شخصه فیلمنامه خوبی را پیش‌روی خود داشته باشم بازی در فیلم جدی و کمدی زیاد برایم فرقی ندارد.

میزان: بازیگر فیلم «قلب سفید قاصدک‌ها» گفت: از نظر من مهم‌ترین معیار برای پذیرش اثر در درجه اول فیلمنامه است. فیلمنامه خوب همه چیز را به‌خوبی جلو می‌برد. اگر به‌شخصه فیلمنامه خوبی را پیش‌روی خود داشته باشم بازی در فیلم جدی و کمدی زیاد برایم فرقی ندارد.

ماه‌چهره خلیلی: ژانر کمدی و یا جدی برایم فرقی ندارد

ماه‌چهره خلیلی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: از نظر من این برای هر بازیگری نعمت است که از کارنامه خود شرمسار نبوده و بابت هیچ کدام از کارها خجالت نکشد. اینکه کارنامه بازیگر مثبت باشد ادامه راه را برای وی آسانتر می‌کند.

خوشبختانه من از کارهایی که تاکنون انجام داده‌ام راضی هستم.وی در همین راستا ادامه داد: از یک جایی به بعد ترجیح دادم با دقت و وسواس نظر بیشتری به نقش‌ها نگاه کرده و پیشنهادات را بررسی کنم و همین باعث شد تا از بازی در هیچ کاری ناراحت نباشم.

بازیگر فیلم «قلب سفید قاصدک‌ها» در مورد نحوه انتخاب نقش و معیارهای شخصی‌ خود برای حضور در یک پروژه افزود:در درجه اول نقش باید نسبت به کارهایی که تا به حال انجام داده‌ام متفاوت باشد و همیشه نسبت به این قضیه بسیار سختگیر هستم.وی فیلمنامه را رکن اساسی سینما خواند و ادامه داد: از نظر من مهم‌ترین معیار برای پذیرش اثر در درجه اول فیلمنامه است.

فیلمنامه خوب همه چیز را به‌خوبی جلو می‌برد. اگر به‌شخصه فیلمنامه خوبی را پیش‌روی خود داشته باشم بازی در فیلم جدی و کمدی زیاد برایم فرقی ندارد.خلیلی درباره وجود لابی در انتخاب نقش بازیگران اذعان کرد: اطلاع دارم که برخی از کارهایی که انجام می‌شود با توجه به باندبازی‌های موجود در سینما صورت می‌گیرد و یکسری افراد به شکل گروهی سر کار حاضر می‌شوند مانند اینکه گروهی که سر یک کار با هم هستند سر کار بعدی هم با یکدیگر حضور پیدا می‌کنند.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1397/07/17
ماه چهره خانم برو فکر نون باش که خربزه آبه
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/07/17
تومختار...که عالی بازی کرد..من دوستش دارم...
Iran, Islamic Republic of
13:42 - 1397/07/17
راست میگه فرقی نداره چون ناچاره برای اینکه عمردوران بازیگریش به اتمام رسیده پس هرچیزی روبایدبازی کنه بچه جون این نونی روکه داری میخوری ازمادربزرگ مرحومته زنده یاد(پروین سلیمانی)همون که سالی۱بارهم به مزارش سرنمیزنی سنگ قبرش داغون شده بی چشم روشماهاکه دستمزدهاتون سربه فلک میزنه یه سنگ قبرمشکلی درزندگیت ایجادنمیکنه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج