کفاشیان: از عملکرد تیم فوتسال المپیک راضی هستیم
۷۸۴۲۷۴
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
۲۰۹۶ 
سرپرست کمیته فوتسال گفت: از عملکرد و نتایج تیم فوتسال در المپیک جوانان ۲۰۱۸ آرژانتین راضی هستیم.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون، علی کفاشیان، نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال درباره عملکرد تیم فوتسال المپیک در رقابت‌های المپیک فوتسال 2018 آرژانتین گفت: از عملکرد تیم راضی هستیم. بازیکنان در گروه بسیار سختی قرار داشتند و در واقع گروه‌مان فینال زودرس بود.

وی افزود: رقابت با تیم برزیل و روسیه که بهترین‌های فوتسال در جهان هستند کار چندان آسانی نیست و معتقدم بازیکنان ایران با شایستگی تمام به میدان رقابت رفتند. این تیم برای ما بسیار ارزشمند است چرا که آینده فوتسال ایران را تامین می‌کنند. رقابت با تیم‌های بزرگ باعث خواهد شد تا ملی‌پوشان تجربه مفید به دست آورند و در بازی‌های پیش رو عملکرد بهتری داشته باشند.

سرپرست کمیته فوتسال در ادامه گفت: از بین حدود 600 نفر از بهترین استعدادهای کشور، 10 بازیکن انتخاب شدند. بدون شک این ملی پوشان نسبت به دیگر تیم‌ها که مرتباً با تیم‌های دیگر مسابقه تدارکاتی و یا رسمی داشتند، تجربه کمتری داشته و طبیعی است که حضور در این تورنمنت بزرگ برایشان سخت بود. البته نتیجه‌هایی که کسب شد به نظرم بد نبود و نباید نتیجه گرا باشیم.

چرا که این تیم نیاز به فرصت دارد تا خود را بیش از پیش ثابت کند. فدراسیون فوتبال در کنار کمیته فوتسال سعی کرد تمام شرایط و امکانات را برای این تیم فراهم کند. کمبود بازی‌های تدارکاتی و تجربه کم باعث شد تا عملکرد درخشان نداشته باشیم، اما کسب همین نتیجه در برابر روسیه، برزیل، کاستاریکا و جزایر سلیمان نیز در جای خود مطلوب بوده و معتقدم نتایج‌شان مطلوب است.

کفاشیان در پایان عنوان کرد: هر چقدر از الان با تیم‌هایی همچون روسیه، برزیل، کاستاریکا و دیگر تیم‌ها بازی تدارکاتی و یا رسمی داشته باشیم، فارغ از کسب نتیجه، به تجربه و اعتماد به نفس بازیکنان کمک بهینه خواهد کرد و در آینده همین جوانان، ستاره های ایران در فوتسال خواهند شد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج