نظافت منزل و قیمت سال ۱۴۰۰
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
لاله زار مال_1
سفیر بار ساقدوش_1
ریزخور_1
کلاسینو_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ریزخور_3
کلاسینو_3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_4
سفیر بار ساقدوش_4
ریزخور_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۷۸۸۰۳۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
۴۲۳۱۰
نظافت منزل از ۴۰۰۰۰ تومان برای ۴ ساعت شروع می‌شود. درخواست کارگر نظافت منزل از شرکت‌هایی که به طور تخصصی در زمینه نظافت منزل کار می‌کنند و یا درخواست مستقیم از یک کارگر نظافت منزل آشنا کمک می‌کند که بهترین نتیجه را دریافت کنید.

برترین ها: در روزگاری که ما هستیم بسیاری از مفاهیم معنای قدیمی خود را از دست داده اند و معنی جدیدی به دست آورده اند. در این سال‌ها با افزایش چشمگیر جمعیت شهری و به تبع آن آپارتمان نشینی، بسیاری از کسب و کار‌های قدیمی از میان رفته اند و در عوض شغل‌های جدیدی به وجود آمده اند. موسسات خدماتی و نظافت منزل از این دسته هستند. در این روز‌ها کمک گرفتن از شرکت‌های خدماتی و نظافت منزل برای انجام نظافت منزل بدیهی‌ترین راه به نظر می‌رسد.

نظافت منزل از طریق این شرکت‌ها زمانی موثرتر به نظر می‌آید که به یاد بیاوریم نظافت منزل فقط مختص داخل خانه نیست و راه پله ها، پارکینگ و سایر بخش‌های مشاع خانه هم بخشی از نظافت منزل محسوب می‌شود.

نظافت منزل و قیمت سال ۹۹

چه عواملی روی قیمت نظافت منزل تاثیر می‌گذارد؟

توجه داشته باشید که از لحظه‌ای که پذیرفتید برای نظافت منزل خود احتیاج به کمک دارید، ناچار به انتخاب یکی از این دو راه برای نظافت منزل هستید:

درخواست کارگر نظافت منزل از شرکت‌هایی که به طور تخصصی در زمینه نظافت منزل کار می‌کنند و یا درخواست مستقیم از یک کارگر نظافت منزل آشنا.

سرویس نظافت منزل از پر استفاده‌ترین خدماتی است که یک شرکت نظافت منزل یا یک شرکت خدمات منزل ارائه می‌کند. برخی بجای کمک گرفتن از شرکت خدماتی و نظافت منزل از یک کارگر نظافت منزل که دوست و آشنا معرفی می‌کند کمک می‌گیرند. گروهی دیگر، اما ترجیح می‌دهند از میان پیشنهاد‌های چند شرکت نظافت منزل دست به انتخاب بزنند. اینکه شرکت‌های مورد استفاده چقدر باسابقه هستند و به چه شیوه‌ای از نیرو‌های خود ضمانت می‌گیرند اهمیت زیادی در اعتماد سازی دارد و باید از مطمئن بودن این شرکت‌های نظافت منزل و کارگران تحت فرمانشان خاطر جمع بود.

استفاده از خدمات نظافت منزل فقط محدود به نظافت منزل در یک شرایط عادی نیست و معمولا مواردی مثل نظافت منزل قبل و بعد از جشن‌ها و مجالس و یا نظافت منزل به منظور آماده سازی خانه‌های نوساز برای اسباب کشی و سکونت، از زمان‌های پر طرفدار برای استفاده از خدمات نظافت منزل محسوب می‌شود. شما به عنوان مشتری استفاده از خدمات نظافت منزل می‌توانید هم به صورت یک‌باره و هم با قرارداد‌های هفتگی و ماهانه از خدمات شرکت‌های نظافت منزل استفاده کنید.

هزینه استفاده از خدمات نظافت منزل

هزینه استفاده از خدمات نظافت منزل تابع عوامل نسبتا زیادیست و مواردی مثل متراژ خانه، تعداد اتاق خواب و سرویس‌های بهداشتی و همچنین مواد مصرفی شوینده از جمله عوامل اثرگذار بر قیمت نظافت منزل هستند. البته باید توجه داشت که شرکت‌های خدمات نظافت منزل، برآورد‌های متنوعی از هزینه نظافت منزل ارائه می‌کنند، اما جایی برای نگرانی نیست تنها باید توجه داشته باشید که بهتر است قبل از ارسال کارگر برای نظافت منزل بر روی هزینه نظافت منزل به توافق برسید.

نظافت منزل و قیمت سال ۹۹

۱. هزینه پایه نظافت منزل: بیشتر شرکت‌های خدمات نظافت منزل یک هزینه‌ی پایه حدود ۴۰ هزار تومانی را برای ۴ ساعت کار یک نیروی آقا به عنوان دستمزد کارگر نظافت منزل به مشتری اعلام می‌کنند. همین دستمزد ۴ ساعته برای نیروی نظافت منزل خانم گاهی ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان افزایش می‌یابد. در واقع هزینه نظافت منزل بصورت ساعتی اعلام می‌گردد و در اکثر شهر‌های بزرگ کمابیش همین قیمت‌ها برای نظافت منزل صدق می‌کند.

۲. متراژ خانه: همانطور که گفته شد هزینه نظافت منزل بصورت ساعتی برآورد می‌شود، اما بدیهیست متراژ خانه بر میزان زمان مورد نیاز و یا تعداد نیروی خدماتی نظافت منزل و در نهایت قیمت کلی نظافت منزل تاثیر میگذارد. علاوه بر آن باید به این نکته هم توجه داشت که در خانه‌های بزرگتر ممکن است تعداد سرویس‌های بهداشتی و اتاق‌ها هم افزایش یابد.

۳. تعداد اتاق ها: نظافت منزلی که فضای یک پارچه‌ای دارد زمان کمتری برای نظافت نیاز دارد در حالیکه تعداد اتاق‌ها به دلیل بیشترشدن جزییات کار و صرف زمان و نیروی بیشتر هزینه نظافت منزل را افزایش داده و قیمت کلی را بالامی برند. البته کم نیستند شرکت‌های نظافت منزلی که نظافت منزل را به صورت کلی قیمت گذاری می‌کنند.

۴. تعداد سرویس‌های بهداشتی: معمولا مشتریان خدمات نظافت منزل حساسیت بیشتری روی این بخش از خانه دارند پس هم زمان بیشتری نیاز دارد و هم هزینه.

نظافت منزل و قیمت سال ۹۹

۵. چه نوع نظافت منزلی می‌خواهید: شاید بتوان نظافت منزل را به این ۳ دسته کلی (نظافت منزل استاندارد، نظافت دیوار‌ها و پنجره‌ها و نظافت منزل به منظور خانه تکانی) تقسیم کرد. منظور از نظافت منزل استاندارد همان چیزیست که اکثر ما از نظافت منزل در ذهن داریم. برای نظافت دیوار‌ها و پنجره‌ها بر خلاف دیگر انواع نظافت منزل، کارگر مرد ترجیح داده می‌شود که برای ۸ ساعت رزرو می‌شود. در نهایت در مورد نظافت منزل از نوع خانه تکانی باید بدانید که در بازه‌های ۸ ساعته یا بیشتر انجام می‌شود و در صورت درخواست مشتری این نوع نظافت منزل می‌تواند شامل شستشوی فرش و قالی و مبلمان هم باشد.

۶. جنسیت نیروی کار برای نظافت منزل: معمولا نیروی‌های خانم با توجه به کم‌تر بودن تعدادشان در بازار نظافت منزل و درخواست بیشتر برای آن ها، با قیمت پایه بالاتری به ارائه خدمات نظافت منزل می‌پردازند.

۷. تعداد دفعات استفاده از خدمات نظافت منزل: در میان مشتریان استفاده از خدمات نظافت منزل، کم نیستند کسانی که برنامه‌ی منظمی برای نظافت منزل یا محل کار خود دارند که معمولا این موضوع منتج به پرداخت هزینه‌ای کمتر برای نظافت منزل می‌شود.

به طور کلی هزینه نظافت منزل استاندارد برای یک خانه با متراژ متوسط را می‌توان در محدوده ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان و برای نظافت منزل از نوع خانه تکانی هزینه‌ای بین ۸۰ تا ۱۶۰ هزار تومان پیش بینی کرد.

نظافت منزل و قیمت سال ۹۹


اگر در فکر این هستید که برای اولین بار از خدمات نظافت منزل استفاده کنید، این نکات در خاطرتتان باشد:

  • فقط با موسسات نظافت منزل مجاز و قانونی تماس گرفته و تقاضای کارگر نمائید.
  • اگر کارگر موسسه نظافت منزل در هنگام کار خسارتی به وسایل منزل شما وارد کردند، شما باید با خود موسسه نظافت منزل تماس بگیرید و تقاضای پرداخت هزینه کنید (درصد هزینه پرداختی به سیاست موسسه نظافت منزل بستگی دارد).
  • اگر به هر دلیلی (اخلاقی یا حرفه ای) حس کردید از کارگرتان راضی نیستید، می‌توانید با شرکت نظافت منزل تماس گرفته و تقاضای کارگر دیگری برای نظافت منزلتان نمایید و شرکت نظافت منزل موظف است بدون دریافت هیچ‌گونه وجهی از آن کارگر بخواهد که خانه را ترک کند و فرد جدیدی را برای ادامه کار نظافت منزل بفرستد.
  • حتما قبل از آمدن کارگر نظافت منزل به خانه شما، سر دستمزد و هزینه کار به توافق برسید.
  • اگر وسایل عتیقه و یا اثر هنری آسیب پذیر در منزل دارید که در صورت آسیب دیدن قابل جبران و جایگزینی نیست، هوشمندانه است که قبل از رسیدن کارگر نظافت منزل و شروع فرآیند نظافت منزل، آن را به جایی دور از دسترس منتقل کنید.
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
عارفی_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
سوییچ ایران_1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
خرید باکس 3
سوییچ ایران_3
عارفی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_4
دکتر نائبی_4
ادیب_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
عارفی_4
خرید باکس 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
ادیب_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
سوییچ ایران_2
عارفی_2
خرید باکس 2
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تنورستان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
انجمن پرستاری ایران_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
اورانوس_فوتر2
کالازم_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
شفا_فوتر
انجمن پرستاری ایران_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر