«جن زیبا» از اکران آبان ماه جاماند
۷۸۸۲۲۵
۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸
۲۹۳۲
«به دلیل تراکم اکران فیلم هاو اینکه ما برای اکران همزمان فیلم در کشور ترکیه اقدام کرده ایم، به دقت و فرصت بیشتری نیاز داریم، بنابراین فیلم به اکران آبان ماه نمی رسد.»

خبرگزاری صبا: مهرداد فرید تهیه کننده فیلم سینمایی «جن زیبا» در ارتباط با آخرین وضعیت اکران این فیلم سینمایی که قرار بود در آبان ماه اکران شود عنوان کرد: به دلیل تراکم قرارداد فیلم‌های دیگر با سرگروه های سینمایی، فیلم در آبان ماه اکران نمی شود.

«جن زیبا» از اکران آبان ماه جاماند

همچنین به دلیل اینکه ما برای اکران همزمان فیلم در کشور ترکیه هم اقدام کرده ایم، به دقت و فرصت بیشتری نیاز داریم، بنابراین فیلم به اکران آبان ماه نمی رسد.

وی به اکران احتمالی فیلم در نوروز اشاره کرد و افزود: شاید به صلاح فیلم باشد تا در نوروز اکران شود، ولی هنوز به جمع بندی نهایی در این خصوص نرسیده ایم. «جن زیبا»با توجه به ساختارآن و کارگردانی بایرام فضلی که رزومه‌ی موفقی در عرصه‌ی بین المللی دارد، می تواند هوای تازه ای برای سینمای ایران باشد.

فرید به درخواست کشورهای دیگر برای اکران فیلم اشاره کرد و گفت:کشورهایی از جمله آذربایجان و لبنان درخواستی مبنی بر اکران فیلم را داشتند که در حال بررسی هستیم که ببینیم می شود در سایر کشورهای عربی هم فیلم را اکران همزمان کرد یا خیر.

خانم نورگل یشیلچای طرفدارن بسیاری در کشورهای عربی و آسیای مرکزی دارند و تمام تلاشمان این است که امکان اکران فراگیر فیلم را از دست ندهیم و بتوانیم در این کشور ها هم فیلم را به اکران برسانیم، اگر این اتفاق بیفتند برای اولین بار است که فیلمی، اکران فراگیر در کشورهای خاورمیانه خواهد داشت.

گفتنی است، فرهاد اصلانی، نورگل یشیلچای، محرم زینال ‌زاده، لیلا زارع، لیلا موسوی، علی جعفری، میثم پویان ‌فر و غزل فرید از بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج