لمینت کریستالی
۷۸۸۶۸۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
۳۴۰۱۳ 
لمينت هاي كريستالي با تكنولوژي ديجيتال كدكم و با بالاترين حد زيبايي و جلوه طبیعی بهترين انتخاب هستند و مثل لمينت هاي قديمي احتياجي به تراش دندان ندارند، فقط احتياج به آماده سازي اوليه دندان دارند و در مرحله ي پرپ و قالب گيري چون تراشي انجام نمي‌شود، هیچ گونه تزريق بي حسي هم صورت نمی گیرد.

لمینت کریستالی: یا لمینت سرامیکی فوق نازک بدون تراش

مهمترین عیب لمینت‌های سرامیکی قدیمی نیاز به تراش مخرب دندان بود که دندانپزشکان همواره به دنبال برطرف کردن این عیب بودند، در سالیان اخیر محققان آمریکایی تحولی بزرگ در دندانپزشکی زیبایی ایجاد کردند و با معرفی لمینت‌های سرامیکی بسیار نازک به نام آرومز کریستال ونیرز (لمینت‌های کریستالی) که زیبایی فوق العاده و درخشندگی زیباتر از دندان طبیعی دارند که بدون نیاز به تراش دندان به سطح بیرونی دندان چسبانده می‌شود این مشکل را مرتفع کرده اند.

لمینت کریستالی

لمینت‌های کریستالی با تکنولوژی دیجیتال کدکم و با بالاترین حد زیبایی و جلوه طبیعی بهترین انتخاب هستند و مثل لمینت‌های قدیمی احتیاجی به تراش دندان ندارند، فقط احتیاج به آماده سازی اولیه دندان دارند و در مرحله‌ی پرپ و قالب گیری، چون تراشی انجام نمی‌شود، هیچ گونه تزریق بی حسی هم صورت نمی‌گیرد.

ویژگی‌های لمینت‌های کریستالی:

١. ضخامت بسیار نازک در حد ٢/. تا ٤/. میلیمتر.
٢. شباهت بسیار زیاد به مینای دندان.
٣. عدم نیاز به تراشیدن دندان ها.
٤. باند بسیار قوی به دندان و داشتن دوامی بین ١٥ تا ٢٥ سال که فوق العادست.
٥. بدلیل ساختار کریستالی درخشندگی بسیار بالای دارد و جذب آب و مواد رنگی ندارد و به همین دلیل ثبات رنگ بسیار بالایی دارد و نیاز به پالیش سالیانه ندارد.

لمینت کریستالی

مراحل انجام لمینت کریستالی در دندانپزشکی:

برای انجام لمینت‌های کریستالی تنها به دو جلسه حضور در مطب ما نیاز هست، جلسه اول یک قالب کلی و عکس‌های مخصوص با دوربین از دندان‌های شما گرفته می‌شود و به لابراتوار اختصاصی ما ارسال می‌شود و جلسه بعد حدود ٢٤تا ٧٢ ساعت بعد لمینت‌های کریستالی ساخته شده به مطب ارسال و در مطب روی دندان‌های شما نصب می‌گردد.

لمینت کریستالی

این لمینت‌ها ٨ سال گارانتی دارند و در صورت بروز هر مشکلی در کوتاه‌ترین زمان به صورت کاملا رایگان مرتفع می‌گردد. بدون تراش، بدون تزریق، و بدون درد لبخندتان را در یک روز می‌سازیم.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج