نقدی: جنگ با آمریکا صلح‌ طلبانه‌ترین کار است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۲۹۲۵
۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
۵۵۸۹
معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که «در برابر آمریکا دو راه جز دوستی و غارت توسط این کشور و مبارزه و حفظ دین و عزت‌مان نداریم» گفت: ما در حال برداشتن آخرین قدم‌ها هستیم اما آمریکا در سراشیبی شدید و تند سقوط قرار دارد و نشانه آن هم همین است که روسای جمهور کشورهای جهان در سازمان ملل به ریش ترامپ خندیدند.

خبرگزاری ایسنا: معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که «در برابر آمریکا دو راه جز دوستی و غارت توسط این کشور و مبارزه و حفظ دین و عزت‌مان نداریم» گفت: ما در حال برداشتن آخرین قدم‌ها هستیم اما آمریکا در سراشیبی شدید و تند سقوط قرار دارد و نشانه آن هم همین است که روسای جمهور کشورهای جهان در سازمان ملل به ریش ترامپ خندیدند.

 سردار محمدرضا نقدی در مراسم راهپیمایی 13 آبان کرج با بیان این‌که «روسای جمهور آمریکا تا کنون به ملت ایران لقب‌هایی چون تروریست، محور شرارت و ... داده‌اند»، گفت: این در حالی است که ملت ما مثل همه ملت‌ها صلح و آرامش را دوست دارد؛ همه انسان‌ها ذاتا صلح را دوست دارند و طرفدار جنگ نیستند همه انسان‌ها خطشان خط صلح است دین ما هم دین صلح است.

وی ادامه داد: اسلام همه بشریت را به صلح و دوستی دعوت می‌کند این مرام اسلام است اما این ملت برای شعار مرگ بر آمریکا دلیل دارد و دلیل آن این است که اگر به دنبال صلح بین ملت‌ها هستیم باید با عامل اصلی تمام کشتارها مبارزه کنیم؛ برای برقراری آرامش بین ملت‌ها هیچ راهی جز نابودی کانون اصلی فته انگیزی نیست؛ مادامی که رژیم آمریکا در دنیا هست دنیا روی آرامش را نخواهد دید. رژیم آمریکا از جنگ جهانی دوم به بعد به بیش از 60 کشور تجاوز نظامی کرده است؛ رژیم آمریکا تاکنون 62 کودتا را رهبری کرده است.

هر جای دنیا اگر جنگی هست یک طرف جنگ اوست اگر این رژیم از بین نرود دنیا روی آرامش را نمی‌بیند؛ کی می‌توانیم به صلح برسیم تا کانون اصلی جنگ افروزی آمریکا از بین نرود پس شعار مرگ بر آمریکا صلح‌طلبانه‌ترین شعاری است که در دنیا وجود دارد. مبارزه با آمریکا و جنگ با آمریکا صلح‌طلبانه‌ترین اقدامی است که ملت‌ها می‌توانند انجام دهند چون باید مرکز اصلی شرارت از بین برود وگرنه هر روز باید شاهد یک جنگ درگیری و دیکتاتوری باشیم همانطور که در رژیم گذشته هم همینطور بود.

وی افزود: رژیم شاه تحت حمایت چه کسی بود؟ تحت حمایت ژنرال هایزر که به ایران آمده بود او دستور کشتن جوانان ما را صادر می‌کرد آنها حامی شاه بودند؛ شاهی که وقتی از کشور فرار کرد آمریکا به او پناه داد؛ بنابراین ملت ایران حق داشت که فکر کند آنها می‌خواهند کودتای 28 مرداد را تکرار کنند به همین دلیل جوانان انقلابی و فهمیده نگذاشتند این تکرار شود و رفتند لانه جاسوسی را اسغال و دیپلمات‌های آمریکایی را گروگان گرفتند تا شاه را پس بگیرند و ثروت غارت شده ایران که شاه برده بود را برگردانند اما آمریکا حاضر به پس دادن او نشد چون حامی اصلی او بودند.

معاون فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این‌که «وقتی اسناد لانه جاسوسی بازخوانی شد آنجا ملت ایران متوجه شد که عجب فتح بزرگی کرده است» ادامه داد: مساله خیلی مهمتر از پس گرفتن شاه بود چون متوجه شدند سفارت آمریکا مرکز توطئه بوده است؛ همه مشکلاتی که در ماه‌های اول انقلاب در مناطق مختلف کشور شکل گرفت از داخل لانه جاسوسی بوده است؛ این اسناد نشان داد که غائله کردستان، تجزیه آذربایجان، به آشوب کشیدن فارس توسط خسرو قشقایی غائله خوزستان و خلق عرب و توطئه بزرگ توسط ملی‌گراها و وابستگان به دولت موقت برای براندازی و انحراف انقلاب از سفارت مدیریت می‌شد.

وی افزود: همه توطئه‌ها و برنامه‌های نا امن‌سازی کشور از داخل بلانه جاسوسی هدایت می‌شد؛ بنابراین خدا به ملت ایران رحم کرد که آنجا فتح شد و دشمن نتوانست کارهای خود را ادامه دهد.

وی با بیان این‌که «حق ملت ایران است که امروز فریاد مرگ بر آمریکا را سر دهد»، خاطرنشان کرد: اما برخی می‌گویند اگرچه آمریکا جنایتکار شکنجه‌گر هست اما مبارزه با آن و شعار مرگ بر آمریکا چه فایده‌ای دارد؛ بنابراین با آن باید زندگی کرد؛ منطق برخی این است و امروز بر آن اساس دم از مذاکره و سازش با آمریکا می‌زنند.

نقدی ادامه داد: امروز در 40 سالگی انقلاب این نظریه مهر باطل خورده چون آثار مبارزه با آمریکا را داریم می‌بینیم؛ ملت ایران در این 40 سال مبارزه، آمریکا را از اریکه قدرت به زیر کشیده است روزی که انقلاب اسلامی پیروز شد در جهان دو قدرت وجود داشت که هر کدام هر کاری را در منطقه خود می‌خواست انجام می داد اما امروز ابرقدرتی در جهان وجود ندارد؛ آمریکایی که خود را رهبر جهان می‌دانست امروز تمام خواسته‌هایش برعکس می‌شود؛ این کار جمهوری اسلامی است که قلاده به گردن آمریکا انداخته و به زیر کشیده است.

وی افزود: امروز رئیس جمهور آمریکا در کدام کشور جرات دارد به خیابان بیاید؟ در انگلستان که بزرگترین متحد آمریکاست دو میلیون نفر عله او شعار می‌دهند؛ از فرودگاه با بالگرد به کاخ می‌رود و بر می‌گردد او در هیچ کشوری جرات ندارد به میان مردم بیاید چون مطمئن است که توسط مردم کشته می‌شود.

وی ادامه داد: سال‌هاست ملت‌ها به جای گل، با سنگ و تخم مرغ گندیده از رئیس جمهور آمریکا استقبال می‌کنند حتی سران جهان در سازمان ملل به ریش رئیس جمهور آمریکا خندیدند. آمریکایی که بیش از هزار میلیارد دلار ذخیره ارزی مازاد داشت امروز 21 هزار میلیارد دلار بدهی دارد و هر روز دو و نیم میلیارد دلار به آن اضافه می‌شود. آمریکا در سراشیبی سقوط است؛ آمریکایی که در زمان پیروزی انقلاب اگر ناو خود را به سمت یک کشور حرکت می‌داد دولت آن کشور سقوط می‌کرد اما امروز تفنگداران او در خلیج فارس وقتی دستگیر می‌شوند شلوار خود را خیس می‌کنند؛ انقلاب اسلامی بود که آمریکا را ذلیل کرد.

نقدی اظهار کرد: لبنان و عراق را انقلاب اسلامی از دست آمریکا آزاد کرد؛ آمریکا سوریه را به واسطه داعش اشغال کرد ولی انقلاب اسلامی با کمک ملت سوریه آمریکا را در آنجا ذلیل کرد؛ انقلاب اسلامی هر روز در مبارزه با آمریکا پیش رفته و آمریکا هر روز عقب مانده است؛ این شکست‌های زنجیره‌ای برای آمریکا ادامه خواد داشت. امروز کسانی که دم از صلح و سازش می‌زنند و می‌گویند که مبارزه با آمریکا فایده ندارد ببینند که چگونه ایران، عراق، سوریه، لبنان، غزه و بخش‌های زیادی از یمن از چنگ آمریکا بیرون آمده و ان‌شاءالله حجاز هم از چنگال آل سعود آمریکایی خارج خواهد شد.

وی تصریح کرد: این رژیم ذاتش مبارزه با بشر است رژیم آمریکا ذاتاً مخالف بشر است و به دروغ می‌گوید که فقط با دولت ایران مشکل دارد و مردم ایران را دوست دارد؛ در زمان شاه چه کسی شکنجه را به ساواک آموزش داد، شش میلیون بشکه نفت ما را چه کسی می برد و ملت ما در فقر و بیسوادی بود؟ بنابراین باید گفت که اتفاقاً آمریکا با حکومت‌ها بر علیه ملت‌ها می سازد؛ همین امروز دوستانه‌ترین ارتباط را با آل سعود دارند آیا با ملت عربستان دوست هستند؟ بهترین ارتباط را رژیم بحرین با آمریکا دارد آیا این ارتباط باعث دوستی آمریکا با مردم بحرین شده است؟ آنها که دم از دوستی و آزادی می‌زنند و همزمان از مذاکره و سازش با آمریکا حرف می‌زنند بزرگترین دروغگوها هستند چون هر دولتی با آمریکا دوست شود اولین کسی که قربانی می شود ملت آن کشور است.

وی ادامه داد: همان آمریکایی که امروز دولت ما را زیر ذره بین می‌گذارد و اگر یک مامور اطلاعاتی کسی را بنا بر حکم قانون بازداشت کرده باشد برای او شایعه درست کرده و او را ضد بشر و شکنجه گر معرفی می‌کنند رسانه‌های آنان پر از هیاهو می‌شود همان‌ها حامی دولتی می شوند که مردم را شکنجه می‌کند و می‌کشد. آن‌ها وقتی با صدام دوست بودند او یک میلیون نفر را کشت ولی دم نزدند؛ آل سعود هزاران نفر از مردم سنی و شیعه را می کشد ولی دم نمی‌زنند؛ دم زدن از آزادی و رابطه با آمریکا یک تضاد و دروغ و ریا و فریب بیش نیست. ما دو راه داریم یکی اینکه آمریکا ما را غارت کند و ما دم نزنیم و یک رژیم مردم را شکنجه کند یک راه هم هست که مبارزه کنیم؛ در مبارزه عزت و دینمان حفظ می‌شود و از لحاظ مادی هم هیچ ضرری نمی‌کنیم چون این را تجربه 40 ساله نشان داده است.

وی افزود: در این مدت در همه امور کشور پیشرفت‌هایی حاصل شد که اگر با آمریکا دوستی داشتیم هیچ وقت به آنها دست پیدا نمی‌کردیم همانطور که در رژیم گذشته پزشک باید از بنگلادش و پاکستان می‌آوردیم اکثر ملت ایران بیسواد بودند؛ اگر رفاقت با آمریکا استمرار پیدا می‌کرد همان فقر و بدبختی با وجود صادرات نفت ادامه می‌داشت اما امروز ما صاحب فناوری پرتاب ماهواره، شکافت اتم، سلول‌های بنیادی، نانو و ...هستیم و همه اینها در پرتو مبارزه حاصل شده است؛ سازش جز نکبت چیزی ندارد.

نقدی در پایان عنوان کرد: ما در حال برداشتن آخرین قدم‌ها هستیم اما آمریکا در سراشیبی شدید و تند سقوط قرار دارد و نشانه آن هم همین است که روسای جمهور کشورهای جهان در سازمان ملل به ریش ترامپ خندیدند؛ نباید به نواهای سازشکارانه دروغینی که دم از دلسوزی ملت ایران می‌زنند نباید گوش دهیم؛ دلسوز ملت ایران امام بود که گفت مرگ بر آمریکا.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/08/13
شماها اگه تونستید قیمت گوجه رب تخم مرغ لوازم یدکی لبنیات وحتی سنجاق رو کنترل کنید امریکا رو براحتی شکست میدید شما اگه زورتون به ایرانخودرو وسایپا رفت امریکا پیشکش شما اگه جلوی تولید پراید که جوانان ما رو روزانا بکام مرگ میفرسته رو گرفتید اسراییلم نابود میکنید شما داخل مملکت که با یک تصمیم ترامپ تقریبا به فلاکت افتاد رو درست کردید دنیا هم تسلیمتون میشه اصلا شما که یک فرد نظامی هستید بگین پادگانی که داخلش بی نظمی باشه توانایی جنگ یا دفاع رو داره ?بدون شک نه مملکت ما الان اون پادگان بی نظمست آقای نقدی هنوز آثار جنگی که همین ملتهای مسلمان که شما سنگشون رو به سینه میزنید به ما تحمیل کردن تو خرمشهرآبادان وجود داره .شما دشمن رو اشتباه گرفتید دشمن فساد باندبازی رانت بی عدالتی گرانی احتکار قیمت بالای ارز فقر وامثال اینهاست که بدجوری بیداد میکنه هستند لطفا اول اینها رو شکست بدین امریکا واسراییل بدون تردید شکست خواهند خورد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
احسنت به شما با تعبیر پادگان بی نظم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
احسنت به شما کاربر اولی
United Arab Emirates
16:44 - 1397/08/13
زنده باد سپاه غیور دشمن ستیز
مرگ بر وطن فروشان بی غیرت در هر لباس و پست و مقام
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک النا_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر