بهترین بازی‌های ترسناک برای عاشقان هیجان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
لاله زار مال_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_3
ادیب_3
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_4
ادیب_2
لاله زار مال_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۷۹۳۰۱۵
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۰
۱۲۸۹۲
امروزه، در بازار تعداد بازی های ترسناک کامپیوتر عرضه شده کم نیست؛ اما بازی ترسناکی که واقعا خوب باشد، و واقعا ترسناک باشد، خیلی سخت‌تر پیدا می‌شود! ما در این‌جا قصد داریم شما را با چندی از بهترین بازی‌ های ترسناک تاریخ بازی‌های ویدیویی آشنا کنیم؛ از بازی‌های پرخرج و AAA که همین امسال عرضه شده‌اند تا بازی مبتنی بر متن؛ بله، درست خواندید. بازی‌ای که شما را فقط با چند خط متن می‌ترساند!

وب سایت دیجی رو - احمدرضا هراتی: امروزه، در بازار تعداد بازی های ترسناک کامپیوتر عرضه شده کم نیست؛ اما بازی ترسناکی که واقعا خوب باشد، و واقعا ترسناک باشد، خیلی سخت‌تر پیدا می‌شود! ما در این‌جا قصد داریم شما را با چندی از بهترین بازی‌ های ترسناک تاریخ بازی‌های ویدیویی آشنا کنیم؛ از بازی‌های پرخرج و AAA که همین امسال عرضه شده‌اند تا بازی مبتنی بر متن؛ بله، درست خواندید. بازی‌ای که شما را فقط با چند خط متن می‌ترساند!

برق‌ها را خاموش کنید، هدفون خود را به گوش بزنید، و مطمئن شوید که یک دست لباس اضافی همراه خود دارید! از این بازی های ترسناک کامپیوتر لذت ببرید.

Killing Floor 2

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

اگر به تیر زدن به زامبی‌ها علاقه دارید و می‌خواهید تنها کاری که در زندگیتان انجام می‌دهید همین باشد، گزینه‌ای بهتر از Killing Floor 2 پیدا نخواهید کرد. با وجود بازی co-op تا 6 نفره و تعداد زیادی اسلحه‌ی منحصر به فرد، هدف شما در این بازی عملا پوشاندن تمامی سطوح بازی با خون است! ماموریت شما کشتن تمامی زامبی‌های درحال حرکت است و سیستم خون و خشونت بازی هم به شما انگیزه‌ی دوچندان می‌دهد.

سازنده‌ی بازی، یعنی Tripwire، به خاطر پشتیبانی از این بازی شایان تقدیر است؛ زیرا در ابتدا Killing Floor 2 با نقد‌های چندان مثبتی رو به رو نشد ولی در طول زمان و با به روزرسانی‌های متعدد، تریپ‌وایر این بازی را تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های زامبی کشی کرده است.

The Evil Within 2

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

نسخه‌ی اول “شیطان درون”، ایده‌های خوبی داشت اما در بعضی مواقع اجرای این ایده‌ها به بهترین شکل انجام نشده بود. کنترل‌ها ضعیف بودند، روند داستان سرعت خوبی نداشت و سیستم سیو و لود آن باعث می‌شد که افراد زیادی آن را کنار بگذارند.

اما نسخه‌ی دوم این بازی، فوق‌العاده بود. شاید حتی بتوان آن را یکی از بهترین بازی‌های 2017 نامید. ساختار جهان باز بعضی مراحل ممکن است در اوایل کمی سردرگم کننده باشد، اما لحظاتی فراموش نشدنی این بازی کم نیستند: معماری‌های عجیب و غریب، توهم‌های ماورا‌الطبیعه، انسان‌هایی که در زمان گیر افتاده‌اند و … . همه‌ی قسمت‌های خوب نسخه‌ی اول بازی در نسخه‌ی دوم جمع شده‌اند و علاوه بر این، گیم‌پلی بازی هم بهبود چشم‌گیری داشت.

Dead by Deadlight

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

چندی پیش، رقابتی بین “دد بای دیلایت” و “جمعه‌ی 13ام” برای عنوان پرطرفدارترین بازی چندنفره‌ی نامتقارن وجود داشت. هردو بازی طرح یکسانی دارند؛ چند بازیکن در نقش انسان‌های معمولی باید سعی کنند در مقابل یک بازیکن دیگر که یک هیولا (و یا در مورد جمعه‌ی 13ام، جیسون وورهیس) است، زنده بمانند.

اما جمعه‌ی 13ام در ماه جولای درگیر مسائل حقوقی شد و سازندگان آن اعلام کردند که دیگر محتوای جدیدی برای این بازی عرضه نمی‌کنند. شما هنوز هم می‌توانید این بازی را خریداری کنید، اما Dead by Daylight با توجه به این موضوع گزینه‌ی بهتری به نظر می‌رسد.

Dusk

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

در خیلی از بازی‌های ژانر Horror، شما به نسبت دشمنان خود دارای قدرت کمتری هستید و این خود در افزایش حس ترس بازی نقش دارد. اما “داسک” این‌گونه نیست و شما دارای اسلحه‌ی کافی برای جنگیدن رو در رو با هیولاها هستید. سبک این بازی شبیه به شوترهای اواخر دهه‌ی 90 است و شما را در مقابل اعضای KKK و دیگر هیولاها (!) قرار می‌دهد.

این بازی به صورت اپیزودی منتشر می‌شود و دو اپیزودی که تا به حال منتشر شده‌اند، کاملا رضایت بخش بوده‌اند.

Alien: Isolation

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

این بازی که از فضای کلی فیلم سال 1979 پیروی می‌کند، ایده‌ی ساده‌ای دارد: یک آدم فضایی که طراحی کلی بازی براساس آن قرار گرفته و جهت بازی را تعیین می‌کند.

این ایده جواب هم داد. با وجود سختی بیش از حد در بعضی مواقع، Alien: Isolation یکی از قوی‌ترین بازی‌های بلاک باستر ترسناک سال‌های اخیر است. تنش موجود در بازی واقعا می‌تواند ترسناک باشد؛ مخصوصا اگر از یک هدست واقعیت مجازی استفاده کنید!

Soma

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

سوما شاید ترسناک‌ترین بازی‌ای نباشد که تا به حال بازی کرده‌اید، اما طراحی محیط بازی و مجتمع تحقیقاتی PATHOS-II می‌تواند واقعا دلهره آور باشد. صدای ناله‌ی فلز‌های تحت فشار زیر آب، نورهای چشم زن و روبات‌هایی که تصور می‌کنند هنوز انسان هستند، می‌تواند تجربه‌ی قوی‌ای باشد، حتی اگر شما را همانند دیگر بازی‌های این لیست از جایتان نپراند.

Amnesia: The Dark Descent

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

“فراموشی: افول تاریک” بازی دیگری از سازندگان مورد قبل یعنی سوما است که البته از آن بازی بسیار ترسناک‌تر می‌باشد. ممکن است یک قلعه‌ی دوران ویکتوریایی کمی کلیشه‌ای به نظر برسد، اما کمپانی Frictional با کسب تجربه از بازی‌های قبلی و بهبود بخشیدن ابعاد مختلف پروژه‌ی خود، یکی از ترسناک‌ترین بازی‌ها را خلق کرده است.

شما در نقش “دنیل” بازی می‌کنید؛ باستان‌شناسی که حافظه‌ی خود را از دست داده و تمام چیزی که دارد یک نامه است؛ نامه‌ای که ظاهرا توسط خود او نوشته شده و به او برای فرار از این قلعه‌ی جنون آور کمک می‌کند.

!Doki Doki Literature Club

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

یکی از جذابیت‌های این بازی، این است که شما ندانید در حال تجربه کردن یک بازی ترسناک هستید. بنابراین شاید قرار دادن این بازی در لیست “بهترین بازی‌های ترسناک” ایده‌ی خوبی نباشد. اما به هر حال، این موضوع چیزی از تجربه‌ی جالبی که این بازی در اختیار شما قرار می‌دهد کم نمی‌کند.

این بازی رایگان بوده و می‌توانید از استیم آن را دانلود کنید. منتظر سورپرایز شدن باشید!

Resident Evil 7

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

معروف‌ترین سری بازی ترسناک تاریخ نیازی به معرفی ندارد. نسخه‌ی هفتم این بازی بعد از سال‌ها سبک این بازی را تغییر داد و احتمالا بعد از رزیدنت اویل 4، متفاوت‌ترین رزیدنت اویل بود. در این بازی، برای اولین بار دوربین سوم شخص کنار گذاشته شده، ظاهر معروف رزیدنت اویل در آن دیده نمی‌شود و حتی مبارزات هم بسیار کمتر شده‌اند.

نتیجه‌ی این تغییرات، شباهت‌ پیدا کردن بازی به عناوینی هم‌چون Amnesia و یا Outlast شده که البته این چیزی از فوق‌العاده بودن آن کم نمی‌کند. در این بازی شما با جک بیکر و خانواده‌ش درگیر هستید و باید همسرتان میا را هم نجات دهید. رزیدنت اویل 7 را می‌توان بهترین رزیدنت اویل سال‌های اخیر و یکی از بهترین بازی‌های ترسناک تمام دوران‌ها نامید.

Outlast

بهترین بازی های ترسناک کامپیوتر که همین‌ حالا می‌توانید تجربه کنید (قسمت اول)

“اوت‌لست” نیز از آن دسته بازی‌هاییست که نیازی به معرفی ندارد. با وجود این‌که آسایشگاه روانی محیطی کلیشه‌ای برای بازی‌های ترسناک محسوب می‌شود، اوت‌لست به خوبی از پتانسیل این محیط استفاده می‌کند و شما را در هر موقعیتی می‌ترساند. شما هیچ‌راهی برای دفاع از خود ندارید و تنها وسیله‌ی در اختیار شما دوربینی‌ست که برای دید در شب از آن استفاده می‌کنید و باید برای آن باتری پیدا کنید؛ اگر باتری دوربین شما تمام شود و در محیطی کاملا تاریک گیر افتاده باشید، بهتر است فاتحه‌ی خود را بخوانید!

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1397/08/18
رزیدنت اویل خیلی ترسناکه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۱
نه دیگه انقدم نیست من بازی کردم بعضی از جاها رو میشه حدس زد ولی اره میشه گفت عالیه
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1397/08/18
اگه میخواید این سبک رو شروع کنید حتما از اوت لست یک و دو و رزیدنت7 شروع کنید که واقعا ترسناکن خوره ها هم بازی نکردن که آب دستشونه بذارن زمین برن تو کارشون
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1398/11/10
اوتلست رو بازی نکردم ولی رزیدنت اویل ۷ عالیه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
دکتر نائبی_2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
دکتر آزاد خواه_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ثمین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
ترجمه زندگی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر صالحی_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
روانشناسی مرهم_ فوتر