محرومیت عباس‌زاده و توبیخ کتبی دو سپاهانی
۷۹۳۲۴۳
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
۲۰۸۶ 
کمیته انضباطی رأی خود را در خصوص دیدارهای لیگ برتر و لیگ دسته اول فوتبال اعلام کرد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسابقه تیم‌های سپاهان اصفهان و نساجی قائمشهر در حالی برگزار شد که از سوی عزت‌الله پورقاز، بازیکن تیم سپاهان اصفهان تخلفاتی مبنی بر عدم رعایت مقررات و رفتار غیر ورزشی با نماینده فدراسیون رخ داد. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

به دلیل تخلف بیاضعلی پورممی، مربی تیم سپاهان اصفهان مبنی بر رفتار غیر ورزشی و تحریک نیمکت حریف که منجر به اخراجش شد، وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

محمد عباس زاده، بازیکن تیم نساجی قائمشهر به دلیل اعتراض به داور و اهانت وی پس از پایان مسابقه، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم نساجی مازندران به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری، باید 48 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص دیدار تیم‌های خونه به خونه بابل و بادران تهران از سری رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال برگزار و از سوی محمد نیک سیرت، مربی تیم بادران تهران تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داور که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی محکوم شد.

اصغر درزی، تدارکات تیم خونه‌به‌خونه بابل نیز به دلیل اعتراض به داور و رفتار غیر مسئولانه که منجر به اخراجش شد، به توبیخ کتبی و 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

*صدور قرار دستور موقت برای بادران تهران

دیدار تیم های بادران تهران و پرسپولیس پاکدشت از سری رقابت‌های لیگ دسته اول در حالی برگزار شد که از سوی بهنام پاشازاده (برادر مهدی پاشازاده، سرمربی بادران)، تماشاچی و همراه تیم بادران تخلفاتی مبنی بر حمله ور شدن به داور بازی و مضروب کردن وی رخ داد. بهنام پاشازاده به استناد ماده 100 مقررات انضباطی و تا صدور رای لازم، از حضور و ورود به تمامی مسابقات تیم بادران تهران در تمامی ورزشگاه‌ها معلق و محروم است. وی روز 28 ابانماه در کمیته انضباطی باید حضور داشته باشد.

*جریمه نقدی و محرومیت برای تیم ملوان بندر انزلی

دیدار تیم‌های ملوان بندر انزلی و گل‌گهر سیرجان از سری رقابت‌های لیگ دسته اول برگزار و از سوی حسن یحیی پسند، تدارکات تیم ملوان بندر انزلی تخلفاتی مبنی بر اهانت به داور بازی رخ داد. وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 5 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

سعید سالارزاده، بازیکن اخراجی تیم ملوان بندر انزلی نیز به دلیل پرتاب بطری آب از روی سکوی تماشاگران به سوی داور و فحاشی رکیک به آن و تکرار تخلف، چهارجلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 10 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

تیم ملوان بندر انزلی به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری باید 30 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

(کلیه آرای فوق قطعی است).

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج