دایی: اگر ۹ نفره هم می‌شدیم استقلال را می‌بردیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
استخدام_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۳۶۱۹
۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۰
۱۱۹۲۰
اسطوره فوتبال ایران در گفتگویی جذاب نسبت با حواشی چند وقت اخیر پاسخ داد؛ از درگیری با پرسپولیسی‌ها تا حملاتی که در فضای مجازی و ... به او می‌شود.

ایلنا: علی دایی در خصوص دیدار مقابل استقلال در جام حذفی و پیروزی برابر این تیم در شرایطی که با یک بازیکن کمتر بازی می‌کردند اظهار داشت: من پیروزی در این دیدار را مدیون تلاش بازیکنانم هستم. ما در‌ بازی با استقلال آمده بودیم که برنده شویم و مطمئن باشید اگر ۹ نفره هم می‌شدیم برنده می‌شدیم.

انگیزه بچه‌هایم خیلی بالا بود. در آن بازی علیرغم ۱۰ نفره شدن، با صحبت‌هایی که داشتیم نکاتی که گفتیم را در زمین اجرا کردند و ما به هیچ عنوان به استقلال شانس گل ندادیم. و ما برعکس چند شانس خوب داشتیم و ما می‌توانستیم هم در ۹۰ دقیقه و هم در ۱۲۰ دقیقه بازی را به نفع خودمان تمام کنیم.

وی در مورد اینکه برخلاف همیشه به تصمیمات داور مسابقه با استقلال اعتراضی نداشت گفت: من همیشه در صحنه‌هایی که داور تصمیم درست بگیرد اعتراض نکردم. متاسفانه بعضی اوقات اتفاقاتی در زمین می‌افتد که باید معترض بود.

شما در همین بازی استقلال و قبل از گل اول آنها نگاه کنید باید داور پشت محوطه جریمه آنها به نفع ما خطا می‌گرفت ما کاشته می‌زدیم و همان توپ اما در برگشت به گل آنها تبدیل شد. ما در آن صحنه اعتراض کردیم و یکی دو صحنه که روی دشتی خطا شد و ما اعتراض داشتیم. ما دنبال این چیزها نیستیم و دوست داریم داور تصمیم درست بگیرد و ما هم بتوانیم کار فنی خودمان را بکنیم.

سرمربی سایپا با اشاره به اتفاقات بازی با پرسپولیس و اینکه یک بار دیگر با هواداران این تیم دچار چالش شده است عنوان کرد: ببینید این مسائل را بیشتر شما مطبوعاتی ها بیشتر به آن دامن می‌زنید و یک سری چیزهای ناحق و اشتباه را که خودم البته روزنامه نمی‌خوانم اما دوستانم به من انتقال داده بودند، مثلا گفتند که من با گلر دوم پرسپولیس درگیر شدم در حالی که من فقط به او گفتم به رختکن تیمش برود و او هم قبول کرد. خداییش هم حرفی نزد. اما خیلی‌ جاها گفتند که من با ایشان درگیر شدم و من حمله کردم. آدم با وجدان چطور می‌تواند اینطور بنویسند.

دایی در مورد اینکه چرا به فکر حفظ وجهه مربیگری خودش و ورود نکردن به درگیری بازیکنان نبود گفت: اصلا و ابدا این چیز صحت ندارد. من با بازیکنان تیمم رفیق هستم و بعد رابطه بازیکن و سرمربی است. ما بی رگ و ریشه نیستیم که بایستم و نگاه کنم تا به بازیکنم حمله شود.

این امکان ندارد.خیلی‌ها را دیدم که در این موقعیت د این سال‌ها چشم خود را بستند و به ندیدن زدند و به رختکن رفتند.من اگر پشت بازیکنانم نایستم، بازیکنم هم جلوی استقلال و ۱۰ نفره جان خودش را برای موفقیت من و تیم نمی‌گذارد.

وی در مورد چالش دیگر خودش با هواداران پرسپولیس در مورد مسائل مالی و طلبش از این باشگاه گفت: این هم موضوع دیگری است که نیاز به توضیح بیشتر دارد ولی ماجرا جور دیگری جلوه داده شد. ما هزار بار نامه دادیم و گفتیم ۱۰۰ میلیون برای مالیات دادیم و ۱۲ میلیون هم برای شکایت و پرونده شکل گرفته. این را بدهید و خداحافظ. اما وقتی انواع بی احترامی‌ها و بی‌حرمتی‌ها می‌شود مجبوری بایستی و حقت را بگیری.

وقتی از حقت می‌گذری و نامه‌هایت را بایگانی و دبیرخانه نمی‌گیرد باید چه کنید؟ ما دنبال چیزی نبودیم اینقدر بی احترامی و بی‌حرمتی کردند و حتی شکایت کردند و باید حقانیتم را نشان می‌دادم. وقتی من سکوت می‌کنم و کسی جواب نمی‌دهد و نامه‌هایت در بایگانی گرفته نمی‌شود، باید حقانیت خودم را نشان دهم. همه باید تابع قانون باشیم.

سرمربی سایپا ادامه داد: شما نگاه کنید در این چند ساله علی دایی هیچ وقت شروع کننده مساله‌ای نبوده است. هی اقدام کردند و حرف زدند و مساله درست کردند تا مجبور شدم پاسخ دهم. من همیشه به خاطر اینکه جواب بدهم وارد این مسائل شدم و مطمئنا در دوران بازیگری مهاجم بودن و الان در دورانی که مربیگری می‌کنم تبدیل به یک مدافع شدم.

وی در مورد ورود سامی الجابر به عرصه مدیریت در فوتبال عربستان و اینکه چرا با توجه به انتقاداتی که از نحوه مدیریتی فوتبال ایران دارد خودش پا به این عرصه نمی‌گذارد، گفت: من اینکاره نیستم! من اینکاره نیستم و نمی‌توانم پشت میز بنشینم. نمی‌توانم و حالم بهم می‌خورد. من در شرکتم هم یکبار پشت میز ننشستم.

کشوری مثل عربستان قدر سرمایه‌اش را می‌داند اما در کشور ما به غیر از اینکه برای ما مشکل ایجاد کنند چه کسی جز مردم و آن بالایی پشت من بوده است؟ هر جا بودم دنبال این بودند که یک مدلی ما را خراب کنند. کدام حمایت؟ نه من اصلا دنبال این چیزها نیستم و اگر دنبال این ها بودم دور قبل پیشنهاد وزیر ورزش شدن را رد کردم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:54 - 1397/08/15
تو بگو پولهایی که برای زلزله زده های کرمانشاه جمع کردی ، چیکار کردی؟؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
خرج بیسواد ایی مثل توکرده. اگه دنبال پولا هستی برم تحقیق کن نه اینکه بشین مثل پیر زنا غر بزن. اس اسی متوهم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
اخمق
مملکت ویران
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
کاش ازاون پولا یکمی صرف بشه به کم فرهنگ هایی مثل تو که شعورت بالابره
ایرانی.
United Arab Emirates
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
خانم یااقای 9:24 توچرابه زلزله هاانگ بیسوادی میزنی؟کاش میدونستی که بیشتراز50%قضات واساتیددانشگاه و.....استان کرمانشاه ازاهالی همون مناطق زلزله زده ی سال96 ن.احترام به هم وطن چیزبدی نیست.میتونستی جواب اونوجوردیگه ای بدی.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
آخه تو چی میفهمی انسانیت چیه؟
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1397/08/15
فرق بین قلدری و قلندری رو نفهمیدی..یابو برت داشته .سیلی به گوش خبرنگار؟؟؟؟ نمک نشناسی در حق خیلی از همبازیهای خودت ؟؟؟ خیلی از اونا درباره شخصیت تو صحبتی نکردن ..بقول علی پروین 4 تا روپایی نمیتونی بزنی ..گنده شدی علی دایی گنده!! ولی خدا شاهد وناظر اعمال همه هست حالا گردنکشی کن تا به وقتش
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1397/08/15
یکبار هم شده بگو مقصری . همش بقیه شروع میکنن و تو مجبور میشی از حقت دفاع کنی
Iran, Islamic Republic of
09:35 - 1397/08/15
روبرو استقلال به خاطر هفته قبل که اون مسخره بازی را کنار زمین در اوردی چیزی نگفتی که بگی پرسپولیسیها مقصرن
Iran, Islamic Republic of
09:48 - 1397/08/15
استقلال، ضعیفترین روزهاشو داره طی میکنه و فدراسیون و داوری و خودی دارن همه جوره بهش ضربه میزنن! حالا یکی نیست به آقای دایی بگه، تو این شرایط این نوع حرف زدن چی معنی میده؟!!! البته ایشون نمیگه اگه پنالتی سوخته استقلال رو گرفته بودن، الان حذف شده بود!!!
Iran, Islamic Republic of
09:58 - 1397/08/15
اگه داور اون پنالتی سوم رو گرفته بود عمرا از این حرفا نمی زدی آقای قلدر
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1397/08/15
ازنظر علی دایی استقلال تیم محلی هستش
Iran, Islamic Republic of
10:15 - 1397/08/15
ازنظر علی دایی استقلال تیم محلی هستش
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
علی دایی یه ادم مشهور است تواین مملکت واصلا محبوبیتی نداره از نظر اینکه در مواقعی که اتفاقی تو مملکت میافته مثل زلزله کرمانشاه ایشون واقعا واز ته دلش کمک میکنه وبه نظرم اینکارش قابل ستایشه اما متاسفانه در عرصه ورزش وفوتبال هیچ احترامی برای تیم سابق یا همبازی قدیمش یاحتی مربی هاش نمیگذاره وبه قول علی اقای کریمی فقط به فکر منافع خودشه کسی نمیگه وانتظاری نداره که علی دایی تیمشو دست بسته جلو پرسپولیس ارنج کنه وبه پرسپولیس ببازه اما هوچی گری واون کارهای که دل هر بیننده ای رو میرنجونه نباید انجام بده مگه جواد نکونام یا علی کریمی یا یحیی گل محمدی دوست دارن تیمشون جلو تیم محبوبشون ببازه نه اصلا اما همیشه احترام هوادار را دارن وفقط این میمونه این حرکات محبوبیت میاره اقای دایی شما راه رو کج میری بعضی مواقع متاسفانه بااین همه شهرت ومهشوریت هیچ محبوبتی نداری چون بلد نیستی وخودت هم نمیخوای که رابطه ات خوب بشه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آف دکور _فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آف دکور _فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر