پشیمانی وایولا دیویس از بازی در «خدمتکار»
۷۹۶۶۱۵
۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۶
۲۷۵۶
وایولا دیویس از بازی در فیلم «خدمتکار» ابراز پشیمانی کرده است.

فارس: وایولا دیویس از بازی در فیلم «خدمتکار» که نامزدی بهترین هنرپیشه اسکار را برایش به ارمغان آورد ابراز پشیمانی کرده است. او در این‌باره گفته است: «من فهرستی از نقش‌هایی تهیه کرده‌ام که از بازی در آن‌ها پشیمان و متاسفم، یکی از آن‌ها فیلم «خدمتکار» است.

پشیمانی وایولا دیویس از بازی در «خدمتکار»

مادامی که تحت فشار دایمی هستید تا به عنوان یک الگو و امید برای زنان رنگین‌پوست حرکتی انجام دهید، آن هم زمانی که درگیر مشکلات زندگی خودتان هستید، بسیار سخت و دشوار است و من انتخاب کردم که لیدر و راهبر باشم.» او افزود: «آن چه که از درون مرا می‌آزارد این است که در نقشم در فیلم «خدمتکار» به جای تأکید بر قهرمانان واقعی داستان، خدمتکاران سیاه‌پوست مانند شخصیت «آیبیلین»، مورد انتقاد واقع شده اند.

احساس کردم در پایان صدای خدمتکاران سیاه‌پوست شنیده نشد. چیزی که من در سراسر فیلم از آن نشنیدم و ندیدم و این فیلم این حس و مشقات سیاهان را آن طور که باید نشان نداد، از این رو به خاطر بازی در این فیلم متاسف و پشیمانم.»

دیویس در نقش «آیبیلین کلارک» ظاهر شد که یکی از دو خدمتکار سیاه‌پوست در سال ۱۹۶۳ در شهر می‌سی‌سی‌پی است که داستان‌هایش توسط یک زن سفیدپوست جوان با بازی اِما اِستون در یک کتاب نوشته می‌شود که در آن نژادپرستی روزمره و رفتار دیگران با آن‌ها به تصویر کشیده شده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج