داودنژاد: بازیگری با «مامان اتی» راحت بود
۷۹۸۰۴۵
۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۷
۲۲۲۳ 
رضا داودنژاد یک هفته پس از درگذشت احترام سادات حبیبان گفت: وقتی قرار بود با "مامان اتی" جلوی دوربین قرار بگیری، خیالت راحت بود.

ایسنا: بازیگر فیلم «مصائب شیرین» و «کلاس هنرپیشگی» فت: "مامان اتی" وقتی سال‌ها قبل برای فیلم «مصائب شیرین» سیمرغ می‌گرفت، گفت من سال‌ها برای بازیگران و عوامل پشت دوربین فیلم‌های پسرم «پیاز داغ» درست می کردم و حالا فیلم بازی می‌کنم و جلوی دوربین می روم..

داودنژاد: بازیگری با «مامان اتی» راحت بود

به گفته رضا داودنژاد، فاصله جلوی دوربین و پشت دوربینی که "مامان اتی" قرار می‌گرفت، خیلی کم بود: وقتی با "مامان اتی" جلوی دوربین قرار می‌گرفتی، خیالت راحت بود، یک جوری ازت بازی می‌گرفت که تعجب می‌کردی! واقعا خیلی باهوش بود به هرحال مادر علیرضا و محمدرضا داودنژاد بود و من فکر می‌کنم این DNA خانواده داودنژاد از او بود و تا روز آخر هم سعی می‌کرد به همه انرژی بدهد.

او ادامه داد: "مامان اتی" یک ستون برای خودش در خانواده بود و یک مرجع انرژی. هر کسی حالش بد می‌شد اگر چند دقیقه پیش او می‌نشست و حرف می‌زد حالش خوب می‌شد؛ از بس که با محبت و حواسش به همه بود.

داودنژاد با اشاره به روزهای آخر حیات مادربزرگش گفت: یادم نمی‌رود وقتی همه نوه‌ها بالا سرش جمع شدیم، "یحیی" یکی از نوه‌ها نبود و از ما می‌پرسید که چرا او نیست؟! هوشیاری بالایی داشت و واقعا از همه خداحافظی کرد.

به هر کسی با توجه به رابطه‌ای که داشت، یک پیامی داده و همه را برای رفتن آماده کرده بود و می‌دانست که می رود. یکی دو روز آخر به کما رفت، مونا دیگر نوه‌اش (بازیگر فیلم «مصائب شیرین») هم خودش را رساند و آخرین روزها در بیمارستان او را ملاقات کرد و همه چیز برای یک خداحافظی باشکوه آماده شد.

داودنژاد در پاسخ به اینکه قرار بود بخش ایران فیلم «مصائب شیرین» 2 در ایران در فصل سرد فیلمبرداری شود آیا این فیلمبرداری انجام خواهد شد و فیلم در جشنواره پیش رو حضور دارد، گفت: بابا عزمش را جمع کرده که فیلم را آماده کند.

او در پاسخ به اینکه آیا احترام سادات حبیبان با توجه به حضورش در «مصائب شیرین»، در فیلم جدید هم قرار بود بازی کند؟ گفت: با توجه به شرایط جسمانی اخیر مادربزرگ، بابا می‌دانست "مامان اتی" امکان حضور جلوی دوربین را ندارد اما هر بار که او را می دید، می گفت زودتر خوب شو چون می خواهیم «مصائب شیرین» را بسازیم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج