داورزنی: رسانه‌ها اجازه دهند فوتبال در آرامش باشد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۷۹۸۶۴۷
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
۳۶۶۱
معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش، گفت: پرسپولیس و استقلال در زمره دستگاه‌های اجرایی هستند که باید از این قانون عمل کنند اما تکلیف این دو باشگاه را هیأت مدیره و مجمع مشخص می‌‌کند.

خبرگزاری فارس: محمدرضا داورزنی معاون حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش در حاشیه افتتاحیه المپیاد استعدادهای برتر ورزشی، گفت: یکی از اقدامات وزارت ورزش که با همکاری ادارات کل صورت گرفته سرمایه‌گذاری روی استعدادها و شناسایی آنها است. ما در رشته‌های مختلف مثل والیبال تعداد زیادی نوجوان یا جوان در تیم ملی داریم که در همین فرایند استعدادیابی شناسایی شده‌اند.

وی افزود: بعد از این مسابقات برنامه‌ای برای استعدادها دیده شده به این صورت که آنها رصد و مانیتور می‌شوند که ببینیم وضعیت رو به بهبود آنها چگونه است. این ورزشکاران تا المپیک بعدی ارزیابی می‌شوند و می‌توانم بگویم هر سال خون تازه‌ای از نیروهای جوان به فدراسیون‌ها تزریق می‌شود.

داورزنی در ادامه درباره قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها و اینکه اعلام شده که به چند فدراسیون بودجه داده نمی‌شود، تشریح کرد: موضوع بازنشسته‌ها به دفعات پاسخ داده شده است. چرا اصرار دارید این موضوع را مطرح کنید؟ همان قانونی که منع به کارگیری بازنشسته‌ها را گفته در جای دیگر این اجازه را به جانبازان و آزادگان داده تا افرادی که قبل از تصویب قانون بازنشسته شده‌اند، می‌توانند به خدمت برگردند. ما نمی‌توانیم این حق را از کسانی که شامل ماده 60 جامعه ایثارگری می‌شوند، سلب کنیم. آنها می‌توانند ادامه کار داشته باشند.

معاون وزیر افزود: از زمان اجرای قانون که البته بین دیوان محاسبات و سازمان بازرسی اختلاف وجود دارد. بعد از اتمام قانون نمی‌توانیم به فدراسیون‌هایی که بازنشسته دارند، پول دهیم. ما از زحماتی که همه بچه‌ها کشیدند تشکر می‌کنیم. در کشور تعداد زیادی جانباز و ایثارگر داریم اما این روندی را که مطبوعات دنبال می‌کنند می‌بینم، احساس می‌کنم نگاه بعضی دوستان باید تغییر کند. حق آنها نیست این‌طور برخورد شود. خیلی از جانبازان ما خدمت کرده‌اند، مطمئن باشید دوستان هم تمکین می‌کنند، ما هم موظف هستیم قانون را اجرا کنیم.

داورزنی درباره مسائل مطرح شده در فوتبال تصریح کرد: اجازه دهید فوتبال در آرامش کارش را دنبال کند. مجمع بالاترین تصمیم‌گیرنده است. ما نیاز داریم این آرامش را حفظ کنیم بعضی‌ها می‌گویند می‌خواهند قانون را دور بزنند مگر می‌شود؟ مطمئن باشید دوستان در فدراسیون فوتبال دنبال حفظ آرامش هستند. نباید بیش از اندازه به یک موضوع بپردازیم، ما باید قانون را اجرا کنیم. حق رئیس یا دبیر فدراسیون هم این است که از فرصت قانونی استفاده کند. خلاف قانون عمل نکردیم به عنوان دستگاه اجرایی این هماهنگی را داریم که نه لطمه‌ای به فدراسیون بخورد و نه به دوستان.

وی در پاسخ به فارس، درباره وضعیت گرشاسبی در باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: پرسپولیس و استقلال در زمره دستگاه‌های اجرایی هستند که باید از این قانون عمل کنند اما تکلیف این دو باشگاه را هیأت مدیره و مجمع مشخص می‌‌کند.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای درباره اتمام دوره 4 ساله شایسته در فدراسیون تنیس، گفت: تا همین چند روز آینده زمان انتخابات مشخص می‌شود.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
21:41 - 1397/08/28
داورزنی بگو زوزنامه ها اجازه بدن باند بازی در فوتبال ومافیای فوتبال بی سروصدا به کارشان ادامه بدهند خجالت نکش راستشو بگو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
فرش ریحان 2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
شفا_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
استیل رگال_فوتر
تدبیرکالا_فوتر