مرد بدهکار: خون جلوی چشمم را گرفته بود
۷۹۹۵۷۳
۰۱ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۴
۱۰۲۹۷
مرد عصبانی که به خاطر اختلاف مالی همسایه‌اش را کشته و جسدش را در حمام خانه پنهان کرده بود با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز دستگیر شد.

روزنامه ایران نوشت: مرد عصبانی که به خاطر اختلاف مالی همسایه‌اش را کشته و جسدش را در حمام خانه پنهان کرده بود با تلاش کارآگاهان جنایی استان البرز دستگیر شد.

این جنایت نوزدهم آبان امسال در یک خانه مسکونی درحیدرآباد کرج رخ داد.

رسیدگی به این پرونده زمانی کلید خورد که خانواده رحیم ۴۹ ساله به‌دنبال ناپدید شدن وی به اداره آگاهی مراجعه کردند. آنها به پلیس گفتند که ما در کرج خانه‌ای داریم. رحیم از همسایه این خانه به‌نام فرامرز مبلغی پول طلبکار بوده و از دیروز برای دریافت این پول به کرج رفته است اما دیگر خبری از او نداریم.

بدین ترتیب مأموران به خانه رحیم در کرج رفتند و دریافتند خانه او بهم ریخته است بنابراین بررسی‌ها برای کشف این معما شروع شد.

کارآگاهان به‌عنوان نخستین مظنون این پرونده به بازجویی از فرامرز پرداختند. وی در حالی که قصد داشت مسیر پرونده را تغییر دهد گفت مدت‌هاست که رحیم را ندیده است اما مأموران هنگام بازرسی از خانه‌اش لوازم شخصی رحیم را پیدا کردند. سپس در ادامه بازرسی از خانه یکی از افسران تجسس ناگهان داخل حمام با جسد مثله شده رحیم رو به رو شد.

خیلی زود بازپرس کشیک قتل در محل جنایت حضور یافت وبه دستور وی جسد رحیم به پزشکی قانونی منتقل شد.
فرامرز ۴۸ساله در بازجویی‌ها لب به اعتراف گشود و به کارآگاهان جنایی گفت: من به رحیم بدهکار بودم وقتی برسر اختلاف مالی باهم درگیر شدیم گردنش را گرفتم که به زمین افتاد. بعد با چکش ضربه‌ای به سرش زدم.

وقتی دید خیلی عصبانی هستم از من خواست او را به بیمارستان ببرم وبا التماس گفت که دیگر پولش را نمی‌خواهد وشکایتی هم از من ندارد.

اما من که خون جلوی چشم‌ام را گرفته بود او را کشتم و جسدش را داخل حمام مثله کردم. می‌خواستم سر فرصت جسد را از خانه خارج کنم که دستگیر شدم.

پس از اعتراف‌های تکان دهنده فرامرز، وی به اتهام قتل عمد دستگیر شد وهم‌اکنون با صدورقرار بازداشت برای تکمیل پرونده به زندان منتقل شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:42 - 1397/09/01
خاک بر سرت حالا میمیری آدم میشی
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/09/01
بدهیش میدادی که بهتر بود تا الان باید میلونهابرابرش بدی تا رضایت بدن
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1397/09/01
خیلی پررو هستند

پول میگیرند خوبه

اما هنگام پس دادن ناراضی هستند
Iran, Islamic Republic of
12:21 - 1397/09/01
حالا باید این بازهم زندان ودهها سال از ماجرا بگذرد وبیان خانواده را به گرفتن دیه آنهم قسطی وادار کنند واین کثافت هم دوباره در جامعه با خیال راحت بگرده آدمهای بد هرگز خوب نمی شوند الا مرگ
Iran, Islamic Republic of
12:41 - 1397/09/01
لعنت خدا ب تو موجود کثیف
خدابیامرز التماس کرد
انشالله نابود بشی
امیییین
Iran, Islamic Republic of
16:15 - 1397/09/01
تو این سن و سال ۴۸ ؛ ۴۹ عجب ناپختگی فجیعی کردهناپختگی عجیبی کرده
Iran, Islamic Republic of
20:05 - 1397/09/01
از آن مال خود را به دست غیر مسپار

که پس گرفتنش کمتر از گدایی نیست
Iran, Islamic Republic of
01:31 - 1397/09/02
تفت به ذات کثیفت.پولشو وقتی دادی ادم خوبی بوده،موقع پس دادن بهت فشار اومده زدی بدبخت و کشتیش.خدا نابودت کنه ادم کش رذل پست
Iran, Islamic Republic of
19:53 - 1397/09/03
حرومزاده عوضی ،حیف طناب دار که بندازن بر گردن کثیف و نجست
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج